Zuzanka46 Zuzanka46 komentáře u knih

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Tuhle knihu jsem měla ve čtečce velmi dlouho a vůbec mě nelákalo si ji přečíst. Nezajímavý název, nezajímavá obálka... Ale nakonec jsem se k ní přece jen dostala a jsem za to ráda. Spíš než detektivka je to sonda do života lidí na malé vesnici. Zajímavý příběh zasazený do netypického prostředí dostihů. Zmizela v mlze se mi vůbec nelíbilo, ale tohle se vážně povedlo.

21.03.2019 4 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Za mě spíš asi ne... Prvních 70% knihy mě vyloženě nebavilo, styl psaní mi neseděl, ale zajímalo mě, jak příběh skončí. Posledních 30% bylo naopak super! Příběh měl spád a nutil číst dál a dál a přímo jsem ho hltala... Bohužel, pro mě je 30% knihy dost málo

18.02.2019 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Skvělá knížka! I přes to, že bylo dlouho před konce patrné, kdo za únosem stojí, tak konec překvapil. "Někdo cizí v domě" mě moc nenadchlo, ale tohle byla paráda! Od této autorky to určitě nebyla moje poslední kniha.

06.01.2019 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Díky tomu, že v knize je jen pár postav, které spočítáte na prstech jedné ruky, je vcelku jasné, kdo je ten záporák. Naštěstí tomu tak úplně nebylo a konec překvapil... Je to takový příběh o dvou šílených ženských a naivním chlapovi. Četlo se to vcelku dobře, ale i přesto jsem čekala o něco víc.

09.12.2018 3 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Do konce knihy mi zbývá asi 50 stran, ale já to už prostě nedočtu... Děsná nuda, pořád to samé dokola a ani kapitoly psané z Gideonova pohledu tomu nepomohly. Škoda, první tři díly mě bavily. Kdyby celá série skončila svatbou ze třetího dílu, tak jsem spokojená. Ale takhle, bohužel...

25.11.2018 2 z 5

Jedna z mála knih, kterou jsem nedočetla... Dle komentářů jsem čekala vtipnou knížku, ale politické pasáže, kterých je v knize víc než dost, mě šíleně nebavily... Části s Nombeko byly docela vtipné, ale i tak jsem nedošla ani do poloviny a vzdala to... Škoda

24.10.2018 1 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Klasický John Green. Musím ale říct, že z knih, které mám od tohoto autora přečtené, mi Hledání Aljašky přišlo jako nejslabší...

14.10.2018 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Příběh o tom, jak židovský původ zničil život mladé slečně... Všechny tři části knihy jsou čtivé a velmi poutavě napsané.

13.10.2018 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Čtivá a nenáročná knížka, na relax ideální :-) Škoda toho otevřeného konce, na můj vkus tam zůstalo těch nezodpovědných otázek až moc. Nezbývá mi tedy nic jiného, než se těšit na čtvrtý díl série.

13.10.2018 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Skvělá knížka! Druhý díl této série se mi líbil daleko víc, než ten první. Velmi čtivě napsaný příběh Gideona a Evy, ve kterém se konečně řeší problémy i jinak, než pouze sexem. Super! Už se těším na další díl série.

13.10.2018 5 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Skvělá knížka! Hodně komentářů si zde stěžuje na rozvleklou první část, ale já jsem nic takového nezaznamenala, všechny tři části se četly skvěle. Žádná hluchá místa, prostě paráda.

26.09.2018 4 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Z první poloviny knihy jsem byla nadšená, pak se ale vše stále opakovalo dokola a dokola. Eva se urazí, Gideon ji najde, vyspí se spolu a chvíli je zase klid. Taky mi vadilo, že spolu žádné problémy neřešili jinak než sexem...To ovšem nemění nic na tom, že je knížka velmi čtivá a tak dám této sérii ještě šanci u jejího druhého dílu

12.09.2018 4 z 5

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Čtení na jedno odpoledne. Fajn změna oproti pětisetstránkovým detektivkám :-)

06.09.2018 3 z 5

Útěk Útěk C. L. Taylor

Skvělá knížka! Moje první od C. L. Taylor a určitě ne poslední!

29.08.2018 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Skvělá knížka, velmi čtivá a díky střídání krátkých kapitol z minulosti a přítomnosti děj velmi rychle ubíhal. Nečekaný konec, nemám co vytknout

05.08.2018 5 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Serie Koktejl s Caroline a Simonem byla úžasná, vtipná, sexy a nasadila laťku hooodně vysoko. Možná i proto je pro mě první díl nové série zklamáním. Předvídatelné, ne moc vtipné a ani jiskření mezi Leem a Roxie mě moc nebavilo... Bohužel, po dalším dílu této série už nesáhnu

28.07.2018 3 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Lou je strašně sympatická postava, která mě bavila i ve druhém díle. Musím ale říct, že z mého pohledu tam těch nehod/neštěstí bylo už nějak moc... Když byl jistý happy end, tak jsem už posledních pár stránek ani nečetla

08.07.2018 3 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Za mě ne... Osobně nechápu, jak tato kniha může mít tak vysoké hodnocení. Nudné, nezajímavé, posledních asi 30 stran jsem už ani nečetla... Český detektiv na dovolené vypátrá vraha dříve než místní kriminálka? To mi přišlo hodně naivní

07.06.2018 1 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Moc hezká knížka, příběh Joshe a Sluníčka musí dojmout každého.

10.05.2018 4 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Strhující a napínavý příběh, který se dobře čte. Jen samotný závěr knihy mě docela nudil, bohužel...

02.04.2018 4 z 5