Zoulinda Zoulinda komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Neuvěřitelně krásně napsané. Téma o kterem se moc dobre nečte, ale tuto knihu jsem četla s jednim nádechem a nemohla odložit. Žadna hluchá místa, příběh měl hmavu a patu. Prostě krasné počteníčko a kdybych mohla dat více hvězdiček tak to udělám. Tuto autorku mám velice ráda a těším se na další její knihu.

12.08.2023 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Knihu jsem si koupila, protože měla dobré hodnocení. Bohužel, já ji hodnotím na dvě hvězdičky. Nápad dobrý, kdyby kniha byla o polovinu příběhu kratší asi bych nějaké hvězdičky přidala. Od poloviny knihy jsem se modlila, abych to již docela, příběhy byly všechny stejné a celá kniha předvídatelné.

27.01.2023 1 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Čtiva, dobrá zápletka.

19.09.2022 4 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Bylo to moc krásné čtení, přečteno jedním dechem.

30.04.2021 5 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Zajímavé téma, přečteno jedním dechem...

14.07.2022 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Kniha je velice čtiva a do děje jsem se dostala po pár stránkách. Často jsem se zamyslela nad příběhem, který se mě neskutečně dostal pod kůži.

30.10.2021 5 z 5

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

Nemám co dodat, nádherná oddechovka pro zasmání a hodně i na zamyšlení se nad sklonem života. Dávala bych tuto knihu zdarma při volebních setkání.

15.08.2023 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Tak to byla nádhera, čtivé, přečteno jedním dechem, nechybělo napětí, zápletka, prostě super...

27.05.2023 5 z 5

Poslední slib Poslední slib Kathryn Hughes

Jako vždy od této autorky, prostě krásné.

05.06.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Kathryn Hughes

Jako vždy, když sahnu po teto autorce to neni chyba, ale úžasné čteni. Jeji knihy, se čtou velkou lehkosti. Příběhy dávají smysl a postavy krásně popsané.

27.12.2022 5 z 5

Jak ti zmizet ze života Jak ti zmizet ze života Katherine Center

Vtipné, krásné a nečekané...

14.03.2023 4 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Těšila jsem se na čtení, ale nějak mě to nenadchlo. Postavy se hrozně pletly nebyly moc dobře popsané. Mistama jsem se dost nudila. A konec byl popsán do 20 stránek....

28.07.2023

Kdo věří na zázraky Kdo věří na zázraky Mirka Skočílková

Krásná, čtiva nečekaná...

10.07.2022 5 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Nebyla to vůbec špatná kniha, dobře se četla bez hluchých míst. Trochu napětí bylo a na konci jsem i zapřemýšlela nad hlavní hrdinkou.

30.08.2021 3 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Kniha měla zajímavé téma. Chvílemi tam byla hluchá místa. Jinak se kniha četla rychle a dobře.

31.05.2021 3 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Oddechová kniha, ze života. Vtipně napsaná, dobře se četla.

21.04.2021 3 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Naprostá bomba, nemohla jsem se odtrhnout.

05.02.2023 5 z 5

Kouzelný náramek Kouzelný náramek Viola Shipman

Kdyby kniha byla o pár stránek kratší, dala bych i 5 hvězdiček. Odpočinkove, předvídatelné čtení.

03.11.2022 3 z 5

Léto plné neskutečných věcí Léto plné neskutečných věcí Rowan Coleman

Příběh nebyl špatný, ale řada stránek by se dala urcitě vynechat. Konec se dal předpokládat od poloviny knihy.

20.03.2022 2 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Silný příběh, čtivé a občas jsem tajila dech. Vřele doporučuji

14.09.2021