zoew zoew komentáře u knih

Lazar Lazar Lars Kepler

První polovina knihy trošku rozvleklá a celkově určitě slabší, než Písečný muž, ale konec byl fičák. Nicméně od Keplerovek si dám zase na nějakou dobu pauzu. P.S. Trošku mi vadil otevřený konec.

20.07.2020 4 z 5

Francouzské hedvábí Francouzské hedvábí Sandra Brown

Moje nejoblíbenější Brownová.

08.07.2020

Láska a zášť Láska a zášť Hana Marie Körnerová (p)

Červená knihovna jak vyšitá, ale příjemně jsem si u toho odpočinula.

29.06.2020 4 z 5

Pokud přijde zítřek Pokud přijde zítřek Sidney Sheldon

Velmi čtivé.

15.06.2020 5 z 5

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Vydržela jsem asi 80 stran a odložila jsem knihu nedočtenou, i těch 80 stran se mi četlo hrozně těžko. Kdyby autor vynechal zbytečné "okecávání" a nudné pitvání vnitřních pocitů hlavního hrdiny, mohla mít kniha tak 200 stran a určitě by se četla líp.

25.05.2020

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Čekala jsem to lepší, zajímavější. Myslím, že autorka moc nevyužila potenciál, který se nabízel.

18.03.2020 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Pobavila jsem se, to jo, ale obecně mi tahle knížka přišla tak nějak zcela zbytečná. A konec byl docela "ofláknutý".

10.01.2020 2 z 5

Do třetice všeho zlého Do třetice všeho zlého Jana Abrahamová

Bezva oddechová detektivka, mělo to spád.

18.12.2019 4 z 5

Provinilé manželky Provinilé manželky James Patterson

Jako vždy u Pattersona - první třetina poněkud vleklejší, druhá třetina nabírá na tempu a poslední třetina skvěle finišuje. za mě skvělé, nenudila jsem se ani u té první třetiny......

06.11.2019 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Bylo to čtivé, ale na můj vkus bylo v relativně malé skupině lidí až moc homosexuálů.

20.10.2019 4 z 5

Bojíš se tmy? Bojíš se tmy? Sidney Sheldon

Napsáno velmi čtivě, ale protože je děj místy hodně přitažený za vlasy, ubírám jednu hvězdičku. Rozhodně si od tohoto autora ještě něco přečtu.

07.10.2019 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Kdyby mi bylo sedmnáct, tak by se mi to asi líbilo.......

16.09.2019 2 z 5

Zkouška neviny Zkouška neviny Agatha Christie

Dost často jsem se u této knihy nudila, škoda, Agathu čtu ráda, ale tento příběh mi moc povedený nepřipadal.

26.08.2019 2 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Skvělé....jako vždy od této autorské dvojice.

08.08.2019 5 z 5

Chalupáři Chalupáři Václav Pavel Borovička

Nenadchne, neurazí. Seriál je lepší.

23.07.2019 3 z 5

Pod africkým sluncem Pod africkým sluncem Barbara Wood

Krásné čtení...a taky poučné.

07.07.2019 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Velmi čtivé, určitě se k tomuto autorovi ještě vrátím.

28.02.2019 5 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Hodně čtivé, zápletka celkem uvěřitelná, i když překvapivé odhalení v závěru mi přišlo už trochu moc překombinované. Podrobný popis erotických scén by si mohla autorka odpustit, i když tady jich moc nebylo - naštěstí.

22.02.2019 4 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Krásné čtení, dojemné, drsné, často k pláči. ...... Lidi by neměli zapomínat na krutosti minulosti.

30.01.2019 5 z 5

Knihu nebudu hodnotit, protože jsem jí nedočetla. Za sebe můžu jen říct, že nechápu tak vysoké hodnocení. Text byl dost šroubovaný, vyloženě "nečtivý", rozvleklý, děj se posouvá strašně pomalu, Sinuhet se dost často chová jako idiot. Po 200 stránkách jsem to vzdala, protože jsem se strašně nudila a Sinuhet mě vyloženě rozčiloval, místo abych s ním sympatizovala.

05.12.2018