Chalupáři

Chalupáři https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85998/bmid_chalupari-sI9-85998.jpg 4 34 8

Kultovní televizní seriál vychází konečně i v knižním zpracování. Oblíbený autor i zde s laskavým humorem líčí oba hlavní protagonisty a jejich vtipné dialogy. Diváci seriálu snad nebudou zklamáni, všechny postavy i jejich humorné epizody vyvstanou živě před jejich očima. Uvedených jedenáct částí je vždy doplněno kapitolou s pohledem do zákulisí.... celý text

Jája92
14.11.2022 4 z 5

Kdoby neznal legendární seriál s panem Kemrem a s panem Sovákem, tudíž při čtení knížky se čtenářovi neodmyslitelně vybaví tito úžasní herci. Na konci každé kapitoly je ještě dovětek pohled ze zákulisí.

georginaa
12.05.2022 5 z 5

Pro mě je tento seriál nejoblíbenější snad ze všech českých seriálů. Má to nesmírný vesnický humor, oblíbení herci, prostě pro mě TOP. Když jsem četla knihu, stejně jsem si tam představovala protagonisty seriálu. Vůbec mi to v tomto díle nevadilo a mohu říct, že obojí stojí za to.

Kontryhelka
17.01.2022 5 z 5

Kniha i seriál opravdu vyvedené a pěkně zpracované a napsané. Za mě výborný počin, který oslovil pár generací nazpět.

DuncanIdaho
16.05.2021 5 z 5

Mě nadchl seriál i kniha. Při čtení jsem viděl scény a skvělé výkony herců seriálu. Určité části knihy mne donutily až k smíchu. Je to zkrátka dobrá kniha do současné neveselé doby.

zoew
23.07.2019 3 z 5

Nenadchne, neurazí. Seriál je lepší.

Seteh
29.09.2017 4 z 5

Seriál Chalupáři znám od malička, a když ho dávají v televizi, vždy se na něj ráda podívám. Některé hlášky prostě neomrzí a vždy mne znovu pobaví. :) Kniha mne bavila také, ale trochu mne mrzelo, že tam chybělo několik vtipných scén, které znám ze seriálu, a na které jsem se těšila. To je podle mne škoda. Ale jinak moc pěkné odpočinkové čtení. :)

1v8na
27.08.2014 4 z 5

Bylo to vtipné, poučné a nadčasové a také k uklidnění. Měla jsem možnost porovnat knihu a natočený seriál a v této chvíli opravdu nemohu říci, co bylo lepší. Herci Josef Kemr a Jiří Sovák jsou prostě neodolatelní,

calibre44
27.10.2013 3 z 5

Jsem příznivcem seriálu a na stránkách knížky mi před očima opět ožily všechny postavy. Knížka obsahuje většinou jen dialogy, které se občas mírně liší od těch filmových. Viditelně se jedná o přepsaný scénář. Místy chybí popis děje a tak ten kdo neviděl seriál chvílemi neví co se odehrává.