zoew zoew komentáře u knih

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Zkraje jsem byla trochu skeptická, moc jsem si od toho neslibovala a chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale zhruba od 60. stránky jsem se nemohla od knihy odtrhnout a dokonce mi přestal vadit i ten podivně přítomný čas, v jakém je to napsané. Závěr knihy byl hodně dramatický a příběh měl docela překvapivé rozuzlení. Kdo má rád napětí, tomu mohu tuto knihu vřele doporučit. Kdo má slabší nervy či žaludek, ať si vezme ke čtení raději něco klidnějšího.

03.04.2013 5 z 5

Pět holek na krku Pět holek na krku Iva Hercíková

Je to už hodně dávno, co jsem tuhle knížku četla, ale pamatuji si, že mi přišla hrozně divná a moc mě nebavila, takže jsem se k ní nikdy nevrátila a odradilo mě to i od čtení dalších knih téhle autorky.

29.03.2013 1 z 5

Ostrý střih Ostrý střih Sandra Brown

Poměrně nenáročné čtení, co se čte lehce a jedním dechem. Nechybí ani milostná zápletka.

21.03.2013 5 z 5

Agent bez minulosti Agent bez minulosti Robert Ludlum

I když má kniha s novějším filmovým zpracováním společná především jména hlavních postav, ale dějově si jde každý svou cestou, tak se čte dobře. Až na pár vleklejších pasáží má spád, nechybí zvraty a překvapení, až do konce udržuje čtenáře v napětí a nutí jej přemýšlet. Souhlasím s Fay Skye - vnitřní monology mě místy skoro spíš rušily a dost často se opakovaly, aniž by, dle mého názoru, byly pro děj důležité.

14.03.2013 4 z 5

Spiknutí škorpionů Spiknutí škorpionů Robert Ludlum

Dějově bych tuhle knihu přirovnala k sérii filmů Mission Impossible, četla se moc dobře, děj měl spád, nenudil, nebyla tam hluchá místa, hlavním kladným postavám jsem fandila od začátku až do konce.

07.03.2013 5 z 5

Milenec ze snů Milenec ze snů Sandra Brown

V podstatě je tahle kniha o ničem a má předvídatelný konec. I přesto se četla lehce a rychle. Jako odpočinkové čtení na jedno odpoledne bez nutnosti přemýšlet doporučuji.

07.03.2013 3 z 5

Šaráda Šaráda Sandra Brown

Knížka se četla dobře, i když v některých pasážích byla malinko "utahaná", ale celkový dojem velmi dobrý.

07.03.2013 4 z 5

Odvrácená tvář Odvrácená tvář Bill Clem

Tenhle román je opravdu slátanina.

18.02.2013 2 z 5

Exkluzivně Exkluzivně Sandra Brown

Má to švih a docela překvapivý konec.

14.02.2013 5 z 5

Adamův pád Adamův pád Sandra Brown

Bylo to přeslazené, naivní a předvídatelné, ale četlo se to velmi dobře. Dokonalé odpočinkové čtení vhodné pro silně romanticky založené duše. Za čtivost 4* :-D

14.02.2013 4 z 5

Pod maskou smích Pod maskou smích Jarmila Loukotková

Nesplnila sice úplně mé očekávání, ale i tak se mi líbila dost.

30.01.2013 4 z 5

Není římského lidu Není římského lidu Jarmila Loukotková

Skvělé čtení, doufám, že jednou budu mít dost času a k téhle knížce vrátím. Moc ráda si jí přečtu znovu a doufám, že se mi bude líbit stejně jako poprvé.

Mumie se vrací Mumie se vrací Max Allan Collins

Stejně bezvadné čtení, jako Mumie. bavilo mě to.

Mumie Mumie Max Allan Collins

Budu jen opakovat,co už tu bylo řečeno - skvělé čtení, zhltla jsem jí za pár dní.

Gladiátor Gladiátor Dewey Gram

Pro mě je tahle knížka stejně krásná jako film. Skvělé čtení.

Quo vadis Quo vadis Henryk Sienkiewicz

Náročné a těžké čtení, ale stálo to za to. Asi by dokázala člověka dokonce obrátit k víře.

Poslední kabriolet Poslední kabriolet Anton Myrer

Rozvleklý a skoro o ničem - neoslovilo mě to ani trochu, dočetla jsem tuto knihu jen s vypětím vůle.

21.11.2012 1 z 5

Elitní odstřelovač Elitní odstřelovač Stephen Hunter

Není tak skvělá jako černé světlo nebo Peklo v bažinách,ale taky se dobře četla.

15.11.2012 4 z 5

Černé světlo Černé světlo Stephen Hunter

Další skvělá kniha tohoto spisovatele, on snad ani špatně psát neumí.

15.11.2012 5 z 5

Peklo v bažinách Peklo v bažinách Stephen Hunter

Skvělá knížka, přečetla jsem jí jedním dechem, všem vřele doporučuji.

15.11.2012 5 z 5