Mumie se vrací

...jenže Imhotep se nevzdal svého snu o nesmrtelnosti a ještě mocnější síly zatoužily po Alexovi, jenž je prý vtělením boha Isise. Boj mocných mystických sil se rozhoří v srdci západní civilizace...

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30968/mumie-mumie-se-vraci-30968.jpg 3.881

Mumie (2.)

The Mummy Returns (2001)

Literatura světová, Dobrodružné, Fantasy
Vydáno:, BB art

Hoshi

Stejně jako první díl, byl i ten druhý velmi příjemný, čtivý, oddechový a dokreslil/dovysvětlil spoustu situací.

niki-chan

Skvělý příběh se "super" padoucho-mumií a odehrávající se ve skvělém prostředí. Film byl skvělý, stejně jako tato kniha.

1v8na
27.08.2014

Kniha byla výborná, napínavá a měla vše, co má mít - napětí, nebezpečí, zlo, lásku, štěstí, dobro a šťastný konec.

ChocoKiller
16.08.2014

Nic extra.

LenkaWal
07.07.2014

Výborné, stejně jako jednička. Sice jsem viděla film první a věděla jsem jak to dopadne, ale když umřela Evelyn, tak padlo za oběť spoustu kapesníků. Je to krásně napsané.

Elliska63
06.04.2014

Typický druhý díl u mě prostě vede jednička! Ale i přesto to bylo úžasné čtení. Dokonce jsem se rozbrečela, když Evy umřela. Bohužel mi vadili dlouhé scény s Imhotepem, zatímco když tam bylo něco s Rickem a Evelyn dávala jsem pozor na 110%. Každopádně zajímavé a pěkné čtení.

zoew
30.01.2013

Stejně bezvadné čtení, jako Mumie. bavilo mě to.

Cleo De Nile
29.09.2012

Já patřím k té menšině, kterým se dvojka líbila víc než jednička - filmová i knižní verze. Občas je to sice trošku krkolomně napsané, ale to bude nejspíš vina překladatele :) "Smrt" Evelyn mě dokázala rozbrečet jak na plátně, tak na stránkách.... :D

oolinkaa
14.06.2012

S prvním dílem super, velmi čtivé..:-) Ale jak to tak bývá, jednička je jednička!!

Dandulka
18.05.2012

Kniha i fil m super, dokonce bych řekla, že tenhle druhý díl je lepší než jednička a to se stává málokdy!!!!!!

sarekaslukova
24.04.2012

No mně se moc nelíbila, asi proto že jsme ji četli na angličtině jinak v češtině by to bylo super. To usuzuji proto že film byl taky super.

loudalouda
14.03.2012

My tuto knížku čteme v angličtině ve škole o konverzaci v angličtině. Podle mě je to anglicky lepší než česky

Skeeve
16.08.2011

Slabší děj filmu "Mumie se vrací", dle kterého vznikla tato kniha opět pod rukou Maxe Allana Collinse, se pochopielně odrazil i na ní samotné. Tedy ve srovnání s předešlým dílem...

Egypt mumie

Max Allan Collins