Exkluzivně

Barrie Travisová není slavná, je však velice dobrou reportérkou nízkorozpočtové televizní stanice. Možná právě proto se s ní spojí první dáma země a nabídne jí životní příležitost. Prezidentova žena, zničená žalem ze ztráty jediného syna, naznačuje, že její dítě mohlo být zavražděno. Přestože oficiální verze Bílého domu to nepřipouští, zoufalá matka chce sjednat pro své dítě spravedlnost. Je odhodlaná zjistit pravdu za každou cenu – a Barrie se náročného a nebezpečného úkolu nezalekne a přislíbí jí pomoc. Nikoli nezištnou – boj o exkluzivní příběh prověří její etiku, patriotismus a také odvahu. S pomocí záhadného Graye Bonduranta, který býval prezidentovým asistentem, tajemství Bílého domu, jehož zveřejnění by mohlo být hlavě státu osudným, odhalí. Barrie musí svést boj s mocnými silami, které se snaží skandální minulost jednou provždy pohřbít a všemi prostředky usilují o to, aby jistá mladá reportérka zmizela…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1306/exkluzivne-6U0-1306.jpg 4.3134
Vydáno:, Ikar (ČR)

Exclusive (1996)

Kniha Exkluzivně

pingu1

Tahle detektivka byla fakt exkluzivní :-) Náhled do zákulisí vysoké politiky, svižné, čtivé, napínavé :-)

jankaander
09.12.2018

Pecka jako vždy a konec překvapivý. Doporučuji

Lena79
23.10.2018

Knihu jsem přečetla jedním dechem, tak dobře se četla. Příběh má rychlý spád, pořád se něco děje. Doporučuji

orinka3
04.06.2018

Exkluzivní četba! Dobré zápletky, napětí plynulé až do konce. Nezbytný neohrožený krasavec s ocelovým pohledem i mužstvím, roztomile nedokonalá hlavní hrdinka a plno nástrah kolem. Tak mě to bavilo, že neubírám ani hvězdičku.

georginaa
27.02.2018

Autorčin styl je vždy důkazem pěkného čtení. Vždy u knih čekám, s čím Brown přijde. Je tolik neskutečných příběhů, že člověk jen žasne, kde všude se berou nové a nové náměty. Jelikož politice moc nefandím, v knize především jde o spravedlnost, moc a vztahy. Určitě stojí za přečtení.

ma35
14.02.2018

Skvělá detektivka s překvapivým závěrem.

TaLu
18.01.2018

Tentokráte autorka napsala příběh spíše detektivní, jindy to bývá ženský román s detektivní zápletkou. Vzala si za jeviště opravdu atraktivní prostředí nejvyšší politiky. Vzhledem k naší prezidentskými volbami rozjitřené atmosféře jsem si říkala, že román čtu ve vhodné době. Chci věřit, že lež se ukáže, zločin nezůstane nepotrestán a Boží mlýny melou někdy opravdu pomaleji, než bychom si přáli, ale určitě jistě. Kniha byla dějově zajímavá a bohatá, jen mi tam chyběl takový nějaký větší náboj, který znám z jiných autorčiných knih. Ale ten chlap si hvězdičku navíc určitě zaslouží...
Překvapení v posledních větách čeká málokdo, i když mít podezření, podle určitých náznaků, můžeme.

Kerberos
13.09.2017

Dobrá detektivka,trochu lásky,intrik a vysoké politiky ,dobrý mix jak to Sandra umí.

Mořeplavec
Mořeplavec