zoew zoew komentáře u knih

Odvrácená strana půlnoci Odvrácená strana půlnoci Sidney Sheldon

Je to čtivé, ale konec už byl hodně přitažený za vlasy.

02.06.2023 4 z 5

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Četla se dobře, ale už jsem od Sandry četla daleko lepší. Za mě lepší průměr.

01.05.2023 3 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Tohle je čtení spíš pro puberťačky.

07.04.2023 2 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Ani jedna z postav ve mně nevzbudila sympatie a bylo mi úplně fuk, co se na té jachtě stalo. Takže proč se nutit k dočtení, když je tu taková spousta jiných zajímavějších knih?

06.04.2023

Poslední let Poslední let Julie Clark

Námět zajímavý. Ale světový bestseller? Za mě teda ani náhodou. První třetina knížky se jevila slibně, ale pak jako kdyby autorka šlápla na brzdu a sundala nohu z pedálu až před poslední kapitolou. Děj se mi neskutečně vlekl. Myslím, že nic dalšího od Julie Clark číst nebudu.

29.03.2023 2 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

(SPOILER) Tohle bylo i na mě už trochu moc překombinované, ale jinak jako vždy velmi čtivé. Obálka knihy je matoucí a úplně mimo mísu...v knize se píše o močálech a vlhkém dusném parnu a na přebalu jsou břízy, jinovatka a lidé v zimních kabátech? To jako fakt? :-D Za mě tak 3,7* (takže v hodnocení zaokrouhluji). Ti, co znají knížky Sandry, od začátku tuší, že ten, co se jeví jako padouch, není padouch ;-)

14.03.2023 4 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Tak tohle byla jízda. Místy tedy trošku překombinované, ale četlo se to skvěle. Miluji knihy, které vás nutí číst dál a dál a dál... a přesně tohle jsem dostala. Sandra zkrátka opět nezklamala.

06.02.2023 5 z 5

Střemhlavý pád Střemhlavý pád Sandra Brown

Trochu přitažené za vlasy, ale skvěle se to četlo. Za mě 4,5*

15.12.2022 5 z 5

Carolina Carolina Hana Marie Körnerová (p)

Děj byl hodně předvídatelný, už od třetiny jsem tušila, kam to směřuje. Ale jako pokaždé se to velmi dobře četlo.

30.11.2022 5 z 5

Andělská tvář (1) Andělská tvář (1) Hana Marie Körnerová (p)

Dojem z příběhu mi trochu kazilo filmové zpracování, hlavní hrdiny bych si rozhodně nepředstavovala tak, jak je obsadil Zdeněk Troška, snad jen s výjimkou Filipa Blažka. Duo Kuklová-Pomeje za mě bylo totálně mimo mísu. Ale i tak jsem si čtení užila.

26.09.2022 4 z 5

Řek Zorba Řek Zorba Nikos Kazantzakis

Neskutečná nuda, po 70-ti stránkách jsem to vzdala.

06.09.2022

Čas pomsty Čas pomsty Jeffrey Archer

Kniha dle mého gusta - pořád se něco dělo.

06.09.2022 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Nezaujalo, nudilo...nedočteno. Bohužel.

05.09.2022

Znamení hada Znamení hada Hana Marie Körnerová (p)

(SPOILER) Super čtení, ale ten konec vzala autorka zkrátka, ten byl hodně uspěchaný. Jako kdyby už nevěděla, jak dál. Čekala jsem například, jestli pan hrabě neuzná svého nemanželského syna nebo něco podobného. Nestalo se. Ale jinak jsem si to užila.

19.04.2022 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Tohle bylo hodně děsivé (ačkoliv jsem něco podobného čekala už od cca 70. stránky). Nejvíc mě děsí, že se vzhledem ke své profesi autorka možná inspirovala nějakým skutečným příběhem.

05.04.2022 5 z 5

Znamení Jednorožce Znamení Jednorožce Hana Marie Körnerová (p)

Opět skvělé odpočinkové čtení - akční i romantické zároveň.

28.03.2022 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásné čtení....tohle by si měl přečíst každý, kdo si stále stěžuje, že má těžký život.

17.03.2022 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Jako vždy bylo napětí správně nadávkované, i když o něco líp se mi četla Zlodějka příběhů. Možná proto, že zákulisí z televizní tvorby pro mě bylo zajímavější, než koně a dostihy. Takže kdyby to šlo, tak Dům na samotě by ode mě dostal 4,5*, ale půlky nelze dát, tak dávám plný počet. No a stejně jako Aaloha by mě též zajímalo, co se stalo s Radimem.

10.03.2022 4 z 5

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

Čtivý thriller, i když nijak výjimečný ani překvapivý. kdo má už něco načteno, toho závěr až tak moc nepřekvapí. Nějaké takové podobné rozuzlení jsem zhruba od poloviny knížky čekala.

14.02.2022 4 z 5

Zavěšená pizza Zavěšená pizza Vítězslav Jareš

Moc milé čtení. Knížka se mi líbila podstatně víc než knížky Patrika Hartla, který je (pro mě z nepochopitelného důvodu) velmi IN. Inu někomu holt stačí párkrát se přiblble zasmát a plácnout pár hloupostí před kamerou a je z něj hvězda.

01.02.2022 5 z 5