Zavěšená pizza

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Představte si, že dostanete darem zavěšenou pizzu. Zjistíte, že na vás někdo myslí, ačkoli vůbec netušíte, kdo ji mohl objednat. Co všechno se díky takové pizze může stát? Petr pracuje v rádiu. Přetrpěl rozchod a sní o vlastní kapele. Manžel hostinské Ály zase často utíká na půdu. Nikdo netuší, co se děje a proč netráví více času se svou rodinou. Markéta, Kamila a Irena založily klub Sněhurek. Už dlouho totiž čekají na spásný polibek toho pravého. Markéta, řešící rozchod rodičů, se díky vztahovým peripetiím nedopatřením stává promiskuitní. Irena alias Zelňačka, skáče ze vztahu do vztahu a je nešťastná. Není divu, když jí komplimenty skládají hlavně ženatí muži - prstýnkáři. Kamila okolí neustále podstrkuje svou kreativní kuchyni, ačkoli vůbec neumí vařit a získává nabídku na post moderátorky televizních novin. Jenže – nic není zadarmo! Lidské osudy provází láska, nenávist, přátelství, tolerance i smutek a ať chceme nebo ne, mnohdy se navzájem dotýkají. Kniha s vtipným nadhledem vypráví příběhy, které píše sám život. A kdo ví, třeba jedna taková zavěšená pizza obrátí život naruby i vám… Ukázka z knihy je na: https://spisovateljares.wixsite.com/pizza/ukazka-z-knihy-speed-dating...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/392723/zavesena-pizza-ALX-392723.jpg 4.236
Žánr
Romány, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Zavěšená pizza

Přidat komentář
piliticek
08. října

Mě teda kniha nenadchla. Situace byly dle mého názoru až příliš vypjaté, absurdní. Napadlo mě, že možná se tak žije v Praze...no nevím.
Myšlenka "zavěšené pizzy" dobrá, o tom žádná. Ale jinak slabé.

denisa7430
26. září

Znáte princip "zavěšenýho kafe" neboli coffeeshare? Zakoupíte kávu v kavárně a podělíte se o ni s těmi, kdo si ji nemohou dovolit koupit kvůli své tíživé finanční situaci. Tak přesně tímto projektem, který se dostává čím dál více do povědomí i českým "kávařům", se nechal inspirovat autor knihy Zavěšená pizza. Jen namísto kávy uděláte někomu jinému radost zakoupením pizzy. Skvělý nápad, který by se mohl ujmout i v reálu!

Kačudovič
08. září

Přiznám se, že samotným obsahem by mě knížka normálně asi ničím nezaujala. Rozhodl jsem se pro ní jen na základě toho, že jsem četl většinu autorových knih a vždy jsem s nimi byl spokojen.
K samotnému ději...v rámci kontextu opět není co vytknout. Příběh hezky odsýpá, postav je v příběhu přesně tak akorát, aby člověk nemusel zpětně listovat a jejich dějové linky jsou zajímavé.
Jak už jsem ale zmínil, od autora jsem toho přečetl víc a tématicky mi jsou mnohem bližší jeho předchozí díla z prostředí Policie a tajných služeb. Tím ale určitě nechci snižovat kvalitu knihy, jen prostě každý preferujeme něco jiného :-)

Anitta36
14. srpna

Na začátku knihy jsem si říkala, že to nebude úplně mé gusto, ale příběhy mi dále přišly zajímavé a takové "ze života", takže jsem ráda, že jsem knihu neodložila. Líbilo se mi propojení lidských osudů :).Vytkla bych občasné nesrovnalosti v textu, ale jinak knihu hodnotím pozitivně.

ještěrka38
29. července

Přečteno jedním dechem...moc fajn čtení na dovolené. :-)

bookcase
12. července

Milý, hřejivý příběh s propojenými osudy hrdinů. Nápad se zavěšenou pizzou super, i trocha tajemna a náhod. Z toho by byl hezký film na Vánoce. Jen redaktor a korektor by měli dostat za uši, tak lajdácky odbyté korektury, to je u jinak výborného nakladatelství hanba a kazí to výsledný dojem z knihy, která je jinak opravdu fajn a na pohodu.

Hana46
24. června

Konečně jsem se ke knížce dostala.Musím říct,že jsem ji přečetla opravdu s chutí, někdy jsem se zasmála a jindy jsem se zase docela zamyslela.Krásné letní čtení,kéž by bylo více takových knížek.Děkuji autorovi a těším se na další.

majáček
09. června

Je to ještě lepší čtení než od Patrika Hartla. Vždy, když byl problém, tak za chvíli bylo řešení. Bylo to vtipné, smutné a originální. Nápad se zavěšenou pizzou je skvělý. Určitě bych jí zařadila do své knihovny.

1

Štítky

humor

Autor a jeho další knihy

Vítězslav Jareš
česká, 1969

všech 8 knih autora

Kniha Zavěšená pizza je v

Právě čtených3x
Přečtených40x
Čtenářské výzvě11x
Doporučených3x
Knihotéce33x
Chystám se číst59x
Chci si koupit14x
dalších seznamech3x