Čas pomsty

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Měl to být kouzelný, romantický večer. Mladý automechanik Danny a jeho snoubenka vyrazí do vyhlášené restaurace v luxusní čtvrti, aby oslavili své zasnoubení. Zkříží cestu právníkovi Spenceru Craigovi. O pár hodin později je Danny obviněn z vraždy, zatčen a poté odsouzen k dvaadvaceti letům vězení. Jak je možné, že Craig podal nezvratné svědectví o jeho vině? Co se onu noc stalo? Jisté je jen jedno: ti dva se neměli nikdy potkat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/4153/cas-pomsty-4153.jpg 4.460
Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno, Alpress
Orig. název

Prisoner of birth, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Čas pomsty

Přidat komentář
SilvaK
24.04.2019

Archer je naozaj skvelý rozprávač. Dokáže vtiahnuť do príbehu. Ďalšia z jeho výborných kníh.

princeznaaura
13.06.2018

Trochu taková pohádková kniha, že nakonec všechno dobře dopadne. Nevzdělanec se naučí cobydup číst a psát a ještě když se náhodou dostane z vězení při změně identity, protože zabili toho nepravého a zrovna jeho kamaráda (protože si byli strašně podobní), tak získá větší bohatství než doufal díky změněné identitě a začne kout plány, jak se pomstít chlapkům, kteří vyvázli bez trestu, když mu zabili jeho jiného kamaráda. Začne spravovat peníze jako rozený finančník a nakonec to dobře dopadne. :)


Kacule88
15.10.2017

Velice dobře napsané a čtivé.

anais
26.06.2017

Kdybych mohla, přidám ještě dalších 5 hvězdiček. Kniha byla úžasná, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Neustálé zvraty a napětí mě dostaly do pozice, kdy jsem nemohla v klidu zavřít knihu a jít pracovat. Úžasné!

brectanka
09.05.2017

Vynikající kniha. Přečetla jsem si ji několikrát, pokaždé jedním dechem, a vždy se k ní ráda vracím.

Silmarien
17.04.2017

Jedna z najlepších od Jeffreyho (aj keď si to myslím o viacerých jeho knihách a šliapem si tak na pomyselný "jazyk" :-)).
Prešpekulovaný motív pomsty á la Monte Christo v sympatickejšom duchu domyslený do posledného písmenka využívajúci všetky možnosti britského systému, ako má Archer vo zvyku.

milamarus
24.05.2015

Mnoho cílů přežilo útok jen proto, že se smrtící pasti ukázaly méně smrtícími, než si ten, kdo je rozmístil, myslel. Aby měl jistotu, musel likvidovat důkladně. Koneckonců metody diskreditace jsou pestré. Za základní lze považovat: matení veřejnosti nejasnými informacemi a vytváření záhad.

Pěkně zmodernizovaná klasika Dumasova díla!!!!

raty
13.05.2015

Kniha na motivy Hrabě Monte Christa. Velmi pečlivě propracovaný a čtivý příběh od mého oblíbeného autora.

1

Doporučujeme

Manželka, která utekla
Manželka, která utekla
Mladík v okovech
Mladík v okovech
Sto roků samoty
Sto roků samoty
Zkouška neviny
Zkouška neviny