zelenoockaa zelenoockaa komentáře u knih

Poslední orákulum Poslední orákulum James Rollins (p)

Dobře, tohle už mi přijde hodně za hranou ale jsem ráda že se vrátil Monk a směle pokračuju na další díl.

11.12.2017 4 z 5

Bretaňské zlato Bretaňské zlato Jean-Luc Bannalec (p)

Stejně jako předchozí díly se kniha četla skvěle, komisař je mi nesmírně sympatický už kvůli jeho vášni pro kafe!

01.11.2017 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Kniha se mi četla dobře, brala jsem ji jako oddechovou a výborně jsem si u ní odpočinula. Nenáročné čtení, které má spád...

10.10.2017 4 z 5

Válka s pandemií Válka s pandemií Jeff Carlson

Poměrně čtivá knížka, bohužel jsem hned na začátku zjistila že se jedná o druhý díl - přečtu si tedy ještě ten poslední :)

02.10.2017 4 z 5

Smrtelný strach Smrtelný strach Robin Cook

Oddechovka, přečtená za jeden den... Pokud máte rádi tohoto autora nebo detektivky z lékařského prostředí, pak doporučuji.

26.09.2017 4 z 5

Bohové a bestie Bohové a bestie Denise Mina

Už dlouho jsem se takto nenudila...

09.09.2017 1 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Stejně jako předchozí díly mě kniha velice bavila, přečetla jsem ji jedním dechem a mnohdy kvůli ní měla problém ráno vstát :).

05.08.2017 5 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Zajímavá kniha se zajímavým námětem, myslím si že se k ní ještě alespoň jednou vrátím.

02.08.2017 5 z 5

Soumrak Soumrak Dmitry Glukhovsky

Kniha super, akorát ten konec mě trochu zklamal. Do poslední chvíle jsem sice byla napjatá jak to dopadne, avšak o to více jsem byla zklamaná nemastným neslaným koncem.

01.02.2017 4 z 5

Svědectví Svědectví Stephen King

Skvělá kniha, stejně jako většina dalších od Kinga. Sice jsem knihu četla přes měsíc, ale nelituji toho. Doporučuji všem.

26.11.2016 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Opět nezklamala, velice čtivá, s překvapivým koncem:) Vřele doporučuji :)

23.06.2016 5 z 5

Metro 2035 Metro 2035 Dmitry Glukhovsky

Po druhém díle opravdu příjemné překvapení :) kniha čtivá stejně jako první díl, smysluplné zakončení celé trilogie.

22.06.2016 5 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

Ze začátku jsem se vůbec nemohla začíst ale poslední třetinu knihy jsem zhltla za jednu noc (musela jsem číst až do půlnoci :D)

02.04.2016 4 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Pan Mercedes určitě stojí za přečtení - není to sice klasická Kingova tvorba ale je velice čtivá a zajímavá. Vzhledem k tomu, že se nejedná o detektivku, nelze tuto knihu srovnávat s vrcholnými díly tohoto autora.

27.01.2016 5 z 5

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Docela dobře napsaná kniha. Námět dobře zpracovaný.

29.12.2015 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Tato kniha má jednu opravdu velikou výhodu - překvapivého pachatele. Doporučuji.

15.11.2015 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Stejně jako všechny knihy z této série, i tato je velmi dobře a čtivě napsaná. Velmi rychle jsem se začetla do děje. Velbloudí přirovnání u mě asi vedlo.

14.05.2015 5 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Opravdu poutavá kniha která vás vtáhne do děje hned na první stránce. Totéž se však nedá říci o seriálu který je podle námětu této knihy natočen. Viděla jsem asi půlku dílu a poté jsem ho musela raději vypnout.

03.12.2014 5 z 5

Světové krimipovídky Světové krimipovídky * antologie

Skvělá povídková kniha třeba do vlaku nebo do autobusu. Povídky nejsou příliš dlouhé a jsou poutavé. Jediné co mi na knize chybí je elektronický obsah s odkazy - četla jsem ji jako eknihu a bylo těžké se dostat zrovna na povídku kterou jsem chtěla číst.

11.11.2014 4 z 5

Húrinovy děti Húrinovy děti J. R. R. Tolkien

Další z krásných příběhů středozemě jsem dočetla jedním dechem. Kniha je čtivá a dobře napsaná. Občas jsem se ztratila ve jménech a názvech které se v knize občas mění ale nakonec jsem se vždy zase "našla" a mohla jsem pokračovat. Příběh Húrinovy děti je velmi poutavý ale poměrně depresivní a smutný.

08.11.2014 5 z 5