ZapisnikTerky ZapisnikTerky komentáře u knih

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Malé milé čtení na letní večery. Všechno tam bylo a možná ještě něco navíc. Uvítala bych víc škádlení. Víc v mojí recenzi.

04.07.2021 3 z 5

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

Příběh ze světa Elfhame byl super napsaný a líbil se mi možná o kousek víc, než Krutý princ. Víc v mojí recenzi.

30.06.2021 4 z 5

Syn času Syn času Deborah Harkness

Tuhle autorka zbožňuji. Pokračování trilogie Čas čarodějnic pro mě bylo příjemným překvapením a rozhodně se těším na další díl. Tato kniha se mi nelíbila tolik, jako předchozí trilogie (na důvod se podívejte do mojí recenze), ale přesto ji doporučuji k přečtení.

30.06.2021 3 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Čtivost a napětí téhle sérii nikdo neupře. Moc se mi tento počin líbil, ale jsou i lepší YA fantasy série. Víc v mojí recenzi.

08.06.2021 4 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Druhý díl už byl lepší než první. Vážně jsem se nenudila. Ovšem najde se pár věcí, které mi na příběhu chybí... víc v mojí recenzi.

07.06.2021 4 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

V první půlce knihy jsem byla dost zklamaná, pak už to ale začalo být lepší. Rozhodně jsem se už nenudila. Víc v mojí recenzi.

07.06.2021 3 z 5

Mezi světy Mezi světy Andy Weir

Komiksy jsou pro mě spíš malá oddechovka, když zrovna nevím co vzít za knížku. Tohle bylo milé a fajn, ale moc rychlé a zmatečné. Skákalo sem a tam a já z toho byla trochu zmatená. Ale celkově to je super příběh a ty ilustrace jsou vážně skvělé. Víc v mojí recenzi.

30.05.2021

Vládci popela Vládci popela Scott Reintgen

Zajímavý nápad a čtivý příběh... čtivý tedy až od cca třetiny, do té doby trochu nuda, ale tu poslední část jsem si hodně užila... více v mojí recenzi :)

19.05.2021 3 z 5

Aglajina zem Aglajina zem Petra Variant (p)

Příjemná kratší pohádka o mocné a rozpolcené hrdince. Kniha se mi líbila a s dalšími úpravami a prostoru by dokázala být epickou fantasy. Víc v mojí recenzi.

06.05.2021

Spát v moři hvězd. Kniha II. Spát v moři hvězd. Kniha II. Christopher Paolini

V jedničce jsme se seznámili se světem a jeho fungováním (to mě moc nebavilo), ale druhá kniha byla jedna velká jízda. A ten konec? No, uznávám, že jsem si pro Kiru představovala něco jiného, ale přesto se mi konec líbil. Pro víc info jukněte do mojí recenze.

25.04.2021 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Po Jeho banánu mi třešničky přišly trochu lepší, ale krom odpočinku od toho moc nečekejte. Více s mojí recenzi.

25.04.2021 3 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Tak tohle nebylo nic moc. Nelogické situace. Chtělo by to víc zdravého rozumu a práce a kniha by na tom mohla být líp. Víc v mojí recenzi.

25.04.2021 2 z 5

Krev a med Krev a med Shelby Mahurin

Po prvním dílu to bylo docela zklamání. Je dost znát natáhnutí děje. Ale přesto jsem si knihu užila. Více v mojí recenzi.

10.03.2021 2 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

Druhý díl byl lepší, než ten první. A to se nestává tak často. Tady už je Alina zábavnější a není tak ustrašená. Opravdu se to povedlo. Jestli chcete vědět, co na tomhle díle chválím nejvíc a co mě štve, koukněte do mojí nové recenze. :)

12.02.2021 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Moc doporučuju. Díky knize zapomenete, že žijete v našem světě. Tohle prostě S. J. Maas umí. Že mám jít uklidit? Tak to se teď prostě neodtrhnu :D. Začínám číst druhý díl a vidím, že to bude ještě jízda.

22.01.2021 5 z 5

Soused na zabití Soused na zabití Lusy Adams (p)

Tuhle knihu prostě chcete číst . Má to vtip, romantiku a je to sexy . Jedna z nej rom-com u nás . Miluju to a už chci další díl .

28.03.2024 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Fakt jsem byla ráda, že ji mám hned po ruce, protože po konci prvního dílu jsem musela pokračovat ve čtení. Celá série je moc povedená. Víc v mojí recenzi.

11.02.2022 3 z 5

Na Vánoce o den více Na Vánoce o den více Christina Lauren

Příjemné čtení a nezvyklou zápletkou. Od druhé třetiny se kniha rozjela a já si ji opravdu užila. Víc v mojí recenzi.

11.02.2022 3 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Pomalejší romantika, kde bych uvítala méně stránek. Ale když mám hodnotit jako celek, tak se mi kniha líbila a to rozuzlení jsem nečekala. Víc v mojí recenzi.

22.01.2022 3 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Pěkné čtení. Teda alespoň druhá půlka. Jinak se děj trochu táhl. Nenadchla mě, ale i tak se četla dobře. Víc v mojí recenzi.

29.11.2021 3 z 5