Aglajina zem

Aglajině zemi – panensky čisté planetě, kde lidé žijí v harmonii a míru – hrozí návrat do temných časů naplněných strachem a utrpením. Náhle totiž umírá její Ochránkyně, čarodějka Diviena. Těsně před svou smrtí se, sžírána obrovským pocitem viny, odhodlá k riskantnímu činu, jenž by nakonec mohl obyvatele Aglajiny země zachránit. Na Zemi, planetě velmi vzdálené od Aglaji, vede obyčejný život třicetiletá Melinda. Pracuje v knihkupectví, volný čas tráví s kamarádkou Viktorií a bydlí sama se svou mouratou kočkou. Touží po lásce, ale žádný vztah jí nevydrží moc dlouho. Netuší, že to má svůj důvod. Když jí do života vstoupí Adam, vše se obrátí vzhůru nohama. Melinda se konečně šťastně zamiluje a je přesvědčená, že Adam je ten pravý. Vzápětí ho ale ztrácí. Pro to, aby se znovu setkali, je Melinda ochotna uvěřit čemukoli a jít kamkoli. Cesta za milovaným mužem ji zavede do Aglajiny země. Tak, jak svým zoufalým činem předurčila Diviena......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/418849/aglajina-zem-nyV-418849.jpg 3.65
Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Klika

Kniha Aglajina zem

Maedros
včera

Je to spíš krátká pohádka plná nelogičností kde se všechno opakuje.
Zapórák občas vytáhne růžky, na to jak je hlavni postava mocná, tak mu vždycky podlehne a někdo jí musí zachránit a tak pořád dokola. Nuda.

Lenka_S
13.10.2019

Když jsem si na poště vyzvedla tuto knihu, tak mě hodně překvapilo jak je útlá, má jen 142 stránek. Přestože mám ráda knihy psané v ich formě, tady jsem se se stylem psaní chvíli srovnávala a v první polovině knihy mě i vadil rychlý a nepropracovaný spád děje. Vše se odehrávalo hrozně rychle. Myslím, že kdyby autorka tolik nepospíchala na Aglaju a více rozepsala děj knize by to vůbec neublížilo, ba právě naopak. Na druhou stranu děj odehrávající se v Aglaijině zemi byl strhující a hrozně mě bavil. Vzhedem k otevřenému konci předpokládám, že nás časem čeká pokračování a já si ho ráda přečtu.

Gynger
11.10.2019

Chci se přestěhovat do Aglajiny země :) . Krásná, romantická fantasy o třicetileté Melindě, která žije dva životy. Na Zemi a na překrásné Aglajiny zemi. Bavily mě Vilmarovi intriky a zákeřnosti, ale chybělo mi tam trochu více akce/ boje muž proti muži, kouzelnické souboje mezi Divienou a Vilmrem... Doufám, že bude pokračování a Vilmarovi nakopou pořádně zadek :D závěr knihy jsem tada vůbec nečekala :o knihu vřele doporučuji. Dávám 5 hvězdiček

magie láska zlo dobro kouzla fantasy

Petra Variant (p)
česká, 1976