wildprincess wildprincess komentáře u knih

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

No takhle kniha byla mirne pritazena za vlasy. Na Izzyinu matku jsem byla temer alergicka...dejova linka taky slabsi...i kdyz ano, knizky od Caplinove se ctou proste dobre,takova oddychovka.

28.03.2023 3 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Moje prvni kniha od Nesba a teda velke zklamani...nuda nuda nuda....ja vlastne prvni pulku knihy nebyla ani zvedava, kdo je vrah. Kniha me vubec nevtahla do deje...absolutne ji chybelo napeti. No budu se muset trochu premoct, abych Nesbovi dala jeste sanci :-( a pritom jsem se na neho taak tesila...no...budu doufat,ze dalsi knihy jsou ctivejsi

18.01.2023 2 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Zklamani....bohuzel....dost casto jsem se vylozene nudila....na coz nejsem u Miniera zvykla. Rozhodne nejslabsi kniha serie, ostatni knihy me strasne bavily, byla jsem napnuta az do konce ...ale tohle byla opravdu nuda...skoda.

22.07.2022 2 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Od Jojo asi nejslabsi kniha...neco tomu chybelo,prislo mi to tak trochu o nicem. Pritom ostatni knihy me dost vzaly

04.10.2021 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

velmi....velmi silná kniha.

20.08.2020 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

čtvrtá kniha ze série a za mě nejslabší, přesto se to četlo dobře, jen mi to přišlo trochu nelogické...ale i tak se těším na další díl Sestry :)

25.07.2020 4 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Nemohla jsem se od knihy odtrhnout....tentokrát tedy Martin trochu v pozadí, ale příběh napínavý a konec velmi překvapivý. Těším se na další.

12.06.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Velmi čtivá kniha a krásný příběh, druhá kniha od této autorky a těším se na další.

29.05.2020 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

příjemné pohodové čtení, krásně popsané všechny postavy.

10.05.2020 4 z 5

Sluncem spálená země Sluncem spálená země Elizabeth Haran

První kniha od této autorky a určitě ne poslední. Pěkně psané

11.03.2020 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Už se nemůžu dočkat dalších knih od tohoto autora. Knihu jsem četla jedním dechem. Velmi velmi čtivé

10.02.2020 5 z 5

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Bohužel....musela jsem se do knihy velmi nutit.... :(

24.01.2020 2 z 5

Agility - Od startu až k cíli Agility - Od startu až k cíli Eva Bertilsson

velmi podrobně popsané agility, ke knize se určitě budu vracet

28.10.2019 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Slabší kniha od této autorky, začátek jsem se vyloženě nudila, pak to nebylo špatné. Ale od této autorky jsem četla mnoho lepších knih. Přesto špatné to nebylo, takové pohodové čtení...

28.10.2019 3 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

řekla bych že od Liane Moriarty slabší kniha. Přesto se mi dobře četla, prostě mám knihy od Liane ráda, taková oddechovka o osudech tří sester.

01.09.2019 3 z 5

Běhej se psem Běhej se psem Šimon Cipro

skvělý průvodce pro všechny, kteří chtějí se svým psem začít společný sport :)

24.06.2019 5 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Další příjemná oddychovka, určitě ne poslední :)

11.06.2019 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Moje první kniha od této autorky a určitě ne poslední. Zajímavé příběhy a osudy určitých lidí.

13.03.2019 4 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

člověk si řekne - trochu předvídatelný konec....ale ono právěže vůbec ne.....krásné, dojemné čtení. Druhá kniha od tohoto autora a rozhodně ne poslední.

22.02.2019 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Krásný dojemný příběh, moc dobře se mi kniha četla, určitě si od tohoto autora brzy přečtu další :)

30.11.2018 5 z 5