wildprincess wildprincess komentáře u knih

Kniha se mi líbila moc. Líbila se mi strašně moc ta část knihy z přítomnosti, u této části jsme se velice bavila a občas i opravdu nahlas zasmála :D Ale jelikož jsem politický ignorant, tak druhá část z minulosti mě tolik nevtáhla do děje jako ta přítomná část....ale i tak všechno dohromady super, parádní knížka :)

17.01.2017 4 z 5

Mě se to líbilo :D Jako na prvních 7 knih to nemá, ale špatné to nebylo, četlo se to rychle a samo.

30.12.2016 4 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Krásná kniha. Takový konec jsem nečekala..ale vlastně proč ne? Má své kouzlo. Určitě si ještě přečtu další knihu od této autorky.

22.12.2016 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

velice pohodové a příjemné čtení.....někdy je prostě potřeba si přečíst tento styl knihy. Nad některými úryvky jsem se docela dobře bavila :)

04.12.2016 4 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Kniha mě zaujala tématem a byla jsem hodně zvědavá na konec....ale ten konec byl prostě nelogický. Jakože postrádal naprosto smysl...protiřečil si s celou knihou. Dokonce mi připadlo jakoby konec knihy napsal jiný spisovatel. Prostě konec mě zklamal a přišel mi nesmyslný.

18.11.2016 3 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

O proti prvním třem dílům docela nuda. Hlavní hrdinka mi byla docela nesympatická... a je to takové o ničem....mělo to skončit třetím dílem, tohle už je jen takový zbytečný díl....

07.11.2016 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Taková slaďárna :) ale i přesto boží....je to taková romantická pohádka, ale čte se to samo a jako oddychovka parádní :) a ta obálka je prostě dokonalá :) Těším se na druhý díl :)

29.09.2016 5 z 5

Živote, díky aneb každý má svého anděla Živote, díky aneb každý má svého anděla Helena Vrábková

Příjemné milé čtení, taková oddychovka....

26.08.2016 3 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Pěkné, milé a pohodové čtení...ale to je asi tak všechno. Jako baví mě číst od Jojo, ale tuto kniho pokládám z jejích knih za slabší...i když byla pěkná a líbila se mě....jen to prostě nebylo až tak strhující. Ale ok, za mě pořád 4 hvězdy :)

03.08.2016 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha se mi moc líbila, už se těším až si přečtu další od této autorky :)

05.07.2016 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Další oddychovka, i když trochu červená knihovna, kdy od začátku zhruba víte jak to skončí...ale vždy je tam nějaká zápletka. Nenáročná, příjemná četba :)

17.06.2016 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

I když tomuto typu knih neholduju, tak takhle mě bavila, četla se lehce a byla to taková oddychovka. Hlavně se to četlo samo a nenudila jsem se. Určitě si přečtu další díl :)

30.05.2016 4 z 5

Chameleon jemenský Chameleon jemenský Nataša Velenská

jelikož jsme si pořizovali chameleonka, tak mi byla vypůjčena tato kniha. Je zde spousta užitečných rad :)

23.05.2016 4 z 5

Posel Posel Markus Zusak

Na této knize je NĚCO opravdu krásného.
Navíc dobře se mi četla, má pěknou myšlenku a prostě se mi líbila :)

16.05.2016 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Kniha je asi opravdu dobrá, ale mě prostě nebavila...nemohla jsem se do ní začíst, začátek byl pro mě vyloženě nudnej, kdy jsem dokonce přemýšlela, že knihu odložím...pak jsem se začetla a bylo to lepší....ale jelikož jde politika mimo mě, tak tato kniha bohužel taky....Tato kniha je asi opravdu výborná, jen to není prostě nic pro mě....

05.05.2016 3 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

čte se to samo :) až do poslední chvíle jsem přemýšlela, kdo je vrah :)

19.04.2016 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Velice pravdivé....nic víc asi nemusím dodávat.

19.04.2016 4 z 5

Zítra vyjde slunce Zítra vyjde slunce Simona Monyová (p)

Monyovky miluju, takže i tato kniha mě velice bavila a kniha se četla sama...i když musím říct, že hlavní hrdinka mi připadla od začátku hloupá a naivní....ale tak už to v životě někdy bývá.

18.03.2016 4 z 5

Prázdne miesto Prázdne miesto J. K. Rowling (p)

K této knize jsem se docela odhodlávala, recenze byly dost různorodé, ale nakonec jsem ráda, že jsem si jí přečetla. I když v knize bylo více postav, tak nebyl problém se v nich vyznat. Prázdné místo bylo takové negativní dílo, ale přesto musím říct, že se mi kniha moc líbila a četla dobře. Těším se na další knihy od této autorky.

10.03.2016 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Moje první od Keplera a rozhodně ne poslední :)

12.02.2016 4 z 5