Warty Warty komentáře u knih

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tohle mě opravdu bavilo. Děj má spád a vyprávění z několika úhlů je super. Těším se na další díl.

07.05.2020 4 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Velmi napínavé a čtivé. Rozhodně stojí za přečtení.

01.05.2020 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Nečekala jsem, že mě kniha až takhle chytne. Velmi poutavý příběh ženy zkoušené životem.

27.04.2020 5 z 5

Cesta k nesvobodě Cesta k nesvobodě Timothy Snyder

Velice zajímavé a z hlediska toho, co všechno je možné, až děsivé.

24.04.2020 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Ze začátku jsem se vůbec nemohla začíst, ale nakonec jsem ráda, že jsem vydržela. Zápletka byla skvělá a děj byl plný zvratů. Už se těším na další díl.

15.04.2020 5 z 5

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Čtivé, napínavé a místy až děsivé. Závěr mi přišel trochu přitažený za vlasy, ale celkový dojem je dobrý. Předchozí knihy autora mi ale přišly o něco lepší.

11.04.2020 3 z 5

Cizinec na pláži Cizinec na pláži Michele Campbell

Napínavé a velmi dobře napsané. I když jsem od určité chvíle tušila, co se stalo, kniha se mi líbila a můžu jen doporučit.

06.04.2020 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velmi hezky napsaný příběh plný smutku a tragédií.

20.03.2020 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Rozjezd nic moc, hlavní hrdinka totiž není dvakrát velká sympaťanda, ale nakonec to nebylo špatné.

07.03.2020 3 z 5

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Jeden z mála případů, kdy je film lepší než kniha. Nespisovná mluva mi nevadí tak, jako nespisovné psané slovo.

02.03.2020 3 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Moje první setkání s autorem a jestli jsou i další jeho knihy takové, tak se stane rychle mým oblíbeným. Zápletka skvělá, děj je napínavý a má spád. Kdo má rád severské detektivky, pro toho je to jasná volba.

28.02.2020 5 z 5

Propustka na svobodu Propustka na svobodu Ken Follett

Follett je prostě skvělý vypravěč. I když je příběh od určité chvíle předvídatelný, nemohla jsem se od knížky odtrhnout.

27.02.2020 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Z knihy mám takové dost smíšené pocity. Samotné osudy bohyň byly zajímavé, ale celé to spíše přípomínalo diplomku nebo něco takového. Pro mě nevíc byly dost rušivé úřední dokumenty, které autorka do knihy vtělila.

22.02.2020 3 z 5

Asi jsem od knihy čekala něco trochu jiného, ale i tak to nebylo špatné.

17.02.2020 3 z 5

To To Stephen King

Naprosto strhující! Ale film si teda asi radši nechám ujít...

15.02.2020 5 z 5

Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry Charles Brandt

Mafiánské zpovědi jsou vždycky zajímavé a tahle není výjimkou. Navíc vše nasvědčuje tomu, že je to zpověď pravdivá.

04.02.2020 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Jako vždy velmi dobře a napínavě napsané. Další případ Eriky nezklamal a už se těším na další.

01.02.2020 4 z 5

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Vlastně ani nevím, co o knížce napsat. Bylo to příjemné čtení o každodenních slastech a strastech jedné rodiny a jejích přátel. Takže pro pohodové zimní večery ideální.

28.01.2020 4 z 5

Stepfordské paničky Stepfordské paničky Ira Levin

Kniha je zajímavá, ale nějak mě extra nenadchla, i když se to četlo dobře.

23.01.2020 3 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Pro mě naprostá bomba. A to jsem člověk, který si na duchařský historky fakt nepotrpí. Ale i kdyby na tom byla jen troška pravdy...

20.01.2020 5 z 5