Warty Warty komentáře u knih

Ohníčky všude kolem Ohníčky všude kolem Celeste Ng

Skvělá kniha, velmi dobře napsaná, četlo se to samo.

06.05.2023 5 z 5

Velmi zajímavá kniha. Pro milovníky Případů 1. oddělení a Devadesátek jako dělaná. Můžu jen doporučit.

17.04.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Opět skvělá jízda od začátku až do konce, Carter je prostě třída.

10.04.2023

V zahradě zášti V zahradě zášti Camilla Bruce

Zajímavý příběh sériové vražedkyně. Stojí za přečtení, i když bych asi uvítala víc napětí. V podstatě člověk pořád čeká, jestli jí na přijdou nebo ne.

18.03.2023 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Tohle není můj šálek kávy. Celý příběh je dost nerealistický a přeslazený. Těžko se věří, že by i sebelepší chlap zůstal s někým, kdo se k němu choval jako Quinn. Celkově to pro mě byla dost nesympatická postava.

20.02.2023 2 z 5

Zajímavé zpracování náročného tématu. Četlo se to velmi dobře, takže můžu jen doporučit.

21.01.2023 4 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Velmi zajímavé téma a vcelku dobře zpracované. Četlo se to velmi dobře, můžu jen doporučit.

12.01.2023 4 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Naprosto úžasný příběh. Vřele doporučuji.

24.12.2022 5 z 5

Těsně vedle Těsně vedle Nathaniel Fick

První část popisující výcvik důstojníka námořní pěchoty mě moc nezaujala, ale druhá část, která se týká bojového nasazení už byla velmi čtivá a zajímavá.

02.12.2022 4 z 5

Dům na kopci Dům na kopci Shirley Jackson

Nedočetla jsem. Postavy byly dost podivné, celé to bylo takové unylé a nudné. O strašení nemůže být řeč, o hororu už vůbec ne. Možná televizní zpracování bude lepší.

02.12.2022

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Další skvělá kniha,opět velmi napínavý a propletený případ. Rozuzlení jsem nečekala, takže detektivka jak má být.

18.11.2022 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Opět skvělá a napínavá detektivka. Jako vždy se to četlo samo. Carter prostě nikdy nezklame.

09.10.2022 5 z 5

Loupení jehňátek Loupení jehňátek Margaret Atwood

Z knihy mám dost rozporuplné pocity. Bylo to takové jakési přeplácané a postavy spíše nesympatické. Autorčiny knihy mám ráda, ale tohle se moc nepovedlo.

29.09.2022 2 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Nebylo to špatné, místy to bylo opravdu napínavé, ale vztahová linka mezi Marou a Neilem mi vyloženě lezla na nervy. Bylo to takové na mě až moc přeslazené.

17.08.2022 3 z 5

Ďáblova hora Ďáblova hora Deon Meyer

Nebylo to špatné, ale něco tomu chybělo. Hlavní detektiv, alkoholik s osobními problémy taky není zrovna originální. Ale případ byl zajímavý, i když trochu přitažený za vlasy.

07.08.2022 3 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Naprosto skvělá, jako ostatně všechny autorovy knihy. Velmi dobře napsaný příběh plný témat k zamyšlení.

30.07.2022 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Velmi krásný příběh plný hrdinství, napětí , síly a také tragických událostí v nelehké době. Už dlouho mě kniha nechytla tak, že jsem ji přečetla během pár dnů.

17.07.2022 5 z 5

Tři minuty do soudného dne Tři minuty do soudného dne Joe Navarro

Velmi zajímavé nahlédnutí do fungování FBI a dalších agentur a vyšetřování špionážních kauz. Zároveň je děsivé, co se kvůli touze pár lidí po penězích mohlo stát. Tentokrát jsme všichni měli štěstí.

09.07.2022 5 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Kdyby to nebyl příběh podle skutečných událostí, tak bych snad ani nevěřila, že se něco takového skutečně může stát, aniž by si toho někdo všiml a něco udělal. Přístup státních orgánů mi přijde neuvěřitelně liknavý a nepochopitelný. Trest pro tyranku pak vzhledem k tomu, co udělala, nepřiměřeně mírný. Kniha je hodně drsná, nic pro slabé povahy.

06.07.2022 4 z 5

Stín ve dveřích Stín ve dveřích Tim Weaver

Musím říct, že tento díl série se mi tolik nelíbil jako ty předchozí. Přestože jsem se na knihu těšila, rozdělení do tří příběhů mi moc nesedělo. I tak na autora nezanevřu a budu se těšit na další díl.

02.07.2022 3 z 5