Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Lazar Lazar Lars Kepler

Pořád je to napínavé a návykové, ale musím souhlasit, že s celé řady to byla nejslabší kniha. Kromě toho mi to trochu připadá jako král je mrtev ať žije král. Tak uvidíme co v dalším díle.

19.03.2021 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Za mě zajímavá zápletka, úchylný zločinec se zálibou v Paganiniho houslích . Ke konci se hodí motto "Král je mrtev, ať žije král".

03.10.2020 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Další výborná kniha od autorky, ale ne nejlepší. Tentokrát jsem tušila rozuzlení a wau se nekonalo. Ovšem pořád to je zajímavý příběh, napsaný velmi čtivou dobrou.

15.07.2020 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Těžko psát o této knize, že je super, ale ona je. Celou dobu čtení děkuji bohu, a to nejsem věřící, že nemusím řešit podobnou situaci. Kdyby to šlo dám těch hvězd 10.

27.05.2020 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Jako obvykle to melo spad a konec opravdu prekvapivy.

15.05.2020 5 z 5

Jatka Jatka Lee Child

Zase jsem se tesila jak ti spatni dostanou co proto. A dostali????. Tady vzdy zvitezi dobro- Reacher

25.03.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Konec je dost otevreny....,ale cte se to fakt rychle

25.12.2019 4 z 5

Ostrov Entry Ostrov Entry Peter May

Nakonec ani snad nejde o detektivku, ale o historický roman. Výborne .......

16.09.2019 5 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Na konci knihy je to vzdy wuau. Hned jdu na treti dil. Jen doufam ze tam zase nebudou trapit deti:-(

11.06.2019 5 z 5

Entomologův odkaz Entomologův odkaz Peter May

Tak tenhle dil byl lepsi nez ty predchozi. Tak ve 2/3knihy vim kdo je vrah, abych se na konci dozvedela, ze vim prd????. Plny pocet hvezdicek.

22.05.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Zase vyborne. Snazim si knihu "setrit" a opet precteno jednim dechem.

21.10.2018 4 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Tak to se četlo samo. Souhlasím, že se to nedalo odložit před dočtením. Konec velmi pozitivní. Takze super

03.01.2024 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Mě se to libilo

07.12.2023 4 z 5

Zbav nás od zlého Zbav nás od zlého Věra Fojtová

Souhlasím moc detektivka to není, spíš příběh. Pokaždé, když čtu něco podobného pozastavuje se nad tím, jak někdo může tvrdit, že za totality bylo lépe....

13.10.2023 4 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Souhlasím lepší než předchozí díl

22.04.2023 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Ani nevím jak, ale tentokrát jsem tušila kdo za tím vším je.

05.12.2022 5 z 5

Esterčini otcové Esterčini otcové Hana Radulić

Podle mě není potřeba psát dlouhé komentáře. Přečtěte si to sami. Jen ke konci je dobré mít po ruce kapesník.

27.10.2022 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Délka mi nevadila, ale musím přiznat, že jsem se občas ztrácela a už dávno jsem vzdala snahu vypátrat vraha. Počkám si na konec a vysvětlení.

15.08.2022 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Strašné jak může jedna událost odstartovat takové šílenství. V podstatě je zázrak, že většina lidí nejsou sériový vrazi.

31.03.2022 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Jako obvykle vynikající. Pro mě poslední kniha ze zatím vydané série a konečně jsem se dozvěděla jak David přišel k dceři.

25.03.2022 5 z 5