vladka1695 vladka1695 komentáře u knih

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Tak tohle mě vůbec nebavilo. Nevěrohodné, přehnané, nevyvolává naprosto žádné emoce.

09.01.2020 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Strašná blbost a zabiják času! Krátké, holé věty, děj o ničem. Naprosto nechápu humbuk a nadšení, které kolem této knihy proběhlo. Jako komerční záležitost asi dobré, ale jinak naprostý odpad!

17.04.2016 odpad!

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Úžasná kniha,netradiční příběh, magické prostředí a naprosto bez hluchých míst! Pecka!

29.04.2020 5 z 5

Sedem manželov Evelyn Hugovej Sedem manželov Evelyn Hugovej Taylor Jenkins Reid

Za mě nic moc extra. Je to běžný bouřlivý život hollywoodských hvězd, se všemi rozmary a intrikami. Občas to byla celkem nuda, ani údajné velké překvapení na závěr mě až tak nenadchlo. Klasická nenáročná kniha.

15.03.2020 3 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Kniha mě nalákala tím, že se děj odehrával až "po", což nebývá v knihách až tak moc často.
Ale čekala jsem něco úplně jiného. Napětí a zvraty nečekejte, toto nebylo zvládnuto vůbec. Přišlo mi to všechno popisováno hrozně rychle a povrchně. Takže ve finále je z toho klasika s průměrným dějem, něco se stalo a vy už pak jen prostě čtete a čekáte, jak to celé dopadne.

26.10.2017 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Průměrná detektivka, četla jsem i lepší a mnohem napínavější.

21.01.2016 3 z 5

Buď jako řeka Buď jako řeka Shelley Read

No žádná hitparáda to teda nebyla.
Postavy popsány velmi povrchně, chování hlavní hrdinky nelogické, nevěrohodné a téma knihy okoukané a předvídatelné.Taktak jsem dočetla.

07.12.2023 2 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Klasická detektivka, jakých je spousta a určitě i mnohem lepších.
Děj bez jakékoliv logiky,nesmyslné dialogy a hluchá místa, řešení hloupostí místo toho,aby se zaměřili na dopadení zločince.
Za mě slabota a velká nuda!

26.07.2018 2 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Kostrbaté,povrchní, naprosto obyčejné. Spousta nereálných náhod,kterým se dá pouze zasmát.Bohužel,je spousta mnohem lepších knih tohoto žánru.

08.04.2018 2 z 5

Poslední poutník Poslední poutník Gard Sveen

Úžasná kniha. Nic jiného pro to nejde říct. Tyhle dvě slova ji úplně vystihují!
Četla se úplně v pohodě, nepřišla mi vůbec těžká nebo složitá, je pouze třeba, se na děj pořádně soustředit.Jinak napsáno jasně a srozumitelně, prostě skvěle! Dlouho jsem nebyla z nějaké knihy tak nadšená jako z této. Opravdu skvost!

31.07.2016 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Takové oddychové letní čtení k vodě. Celkem nic to ve čtenáři nezanechá.

11.08.2020 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Tohle bylo poměrně fajn čtení. Dobře napsané ( bez hluchých míst ) a jako bonus se čtenář doví spoustu zajímavých věcí. Jen ten konec byl moc rychlý a pro mě nereálný. I přes veškerou reklamní kampaň je spousta lepších a zajímavějších knih. Plaketu světový bestseller bych jí určitě nedala.

09.10.2018 2 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Jedna velká překombinovaná, nereálná a nevěrohodná slátanina.

21.06.2018 2 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

Naprosto úžasná kniha a skvěle vymyšlená zápletka, bravo!

16.06.2018 5 z 5

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Popis běžného života - dětství a dospívání, nic extra jsem v knize neobjevila. Ani mě to nebavilo - pořád dokola to samé.
Asi opravdu ocení víc cílová skupina, pro kterou je kniha primárně určena.

31.01.2018 2 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Skvělé čtení! Určitě si přečtu všechny autorčiny knihy! Moc doporučuji!

04.12.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

No, nevím, ale kniha mě vůbec nenadchla. Na to, jaký byl kolem této knihy boom, je to obyčejná průměrná detektivka, kterých jsou spousty. Dlouhý, rozvláčný úvod, téměř 3/4 knihy se nic moc neděje a pak najednou rychlé ukončení. Spousta zbytečných pasáží, žádné vysvětlení pohnutek a myšlenek. Strohé dialogy, vykreslení postav slabé a málo propracované. Kniha, u které není nutné vůbec přemýšlet. Doporučila bych čtenářům, kteří s detektivkami teprve začínají. Do Sovy se určitě pouštět nebudu.

27.02.2017 2 z 5

Šepot vzdálených chvil Šepot vzdálených chvil Kate Morton

Úžasná kniha, naprosto mě nadchla a myslím, že o ní budu ještě dlouho přemýšlet. Přečteno za 2 dny, což asi mluví za vše.Velmi doporučuji !!!

01.02.2016 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Jako audiokniha TOP!
Doporučuji!

05.05.2024 4 z 5

Chrám divů Chrám divů Leslie Parry

Úžasná kniha! Silný, emotivní román, který se nedal odložit.

17.12.2020 5 z 5