vladka16 vladka16 komentáře u knih

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Ještě nemám dočteno, ale už to napíšu. Strašný , jsem v jednom napětí. Vlastně už od minulého dílu. V příběhu se skrývají moji přátelé a já jsem celou dobu v napětí a obavách o ně a o to jak to zvládnou. Jak vyřeší neřešitelnou situaci atd. Po delší době je to příběh, který mě úplně strhnul do děje a je to úžasné i když mi to rve nervy, moc se mi to líbí.

26.04.2021 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Mám pár oblíbených knih, u kterých jsem trnula, co bude dál. Tak tato bude patřit k nim. Nečekala jsem, že mě děj tak zaujme, s hrdiny jsem prožívala všechna dobrodružství. Ještě že už mám druhý díl, to zas bude dlouhá noc a krátký spánek.

26.04.2021 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

To že jsem sérii už kdysi přečetla a teď jsem si ji zopákla, mluví za vše. Stále mě baví.

21.03.2024 5 z 5

Ztracené příběhy Ztracené příběhy John Flanagan

Je to takové příjemné doplnění , u některých jsem si i vybavila, že to bylo v předešlých dílech naznačeno. A teď vzhůru na Hraničářku.

24.11.2023 4 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Vlastně jsem hledala něco nenáročného a jen na pohlazení duše. Myslím, že nakonec to bylo to co jsem potřebovala. Milé ,příjemné.

08.07.2023 5 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Na tuto knihu i spisovatele jsem přišla náhodně. A jsem tomu ráda. Vřele doporučuji.

31.05.2023 5 z 5

Artemis Artemis Andy Weir

Kdybych četla Artemis jako moji první knížku od Weira, asi by moje hodnocení bylo lepší. Nejdříve jsem však četla Spasitele, na kterém ,jak se mi zdá ještě ujíždím. Proto se k Artemis nemůžu nějak moc vyjádřit, příběh není špatný, ale chybělo mi tam to něco, to něco způsobí, že i po letech si příběh vybavím , u Artemidy to asi tak nebude.

13.10.2022 2 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Začíná se to slibně vyvíjet, tak že - šup na další díl, líbí se mi to.

05.09.2021 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

U kouzelného kotlíčku, nadzvedla jsem pokličku. V tom to krásné kouzlo, z něho na mě sklouzlo. Kouzlilo se sáhodlouze o překvapení není nouze. Ti uvnitř krásně čarují, já přečíst doporučuji.

10.01.2021 5 z 5

Měsíční pahorek v dlani Měsíční pahorek v dlani Henri Bosco

Snivě napjatý příběh, někdy jsem musela zapřemýšlet, co je tím nebo oním myšleno. Ale to se mi na příběhu líbilo, četla jsem pomaloučku a krásně jsem mohla vstřebávat atmosféru. Není to akční , jak jsme zvylí i když, ke konci jsem byla napnutá jako kšandy.Líbilo se mi...

02.11.2020 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Dočetla jsem , moc se mi to líbilo. Celkem uvěřitelný příběh i k zamyšlení. Tajemno,napětí,trocha humoru a samozřejmě láska,určitě se ke knížce za čas ráda vrátím.

18.08.2020

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Chtěla jsem napsat komentář po dočtení všech dílů, které mám. Jenže to nevydržím, moc se mi to líbí a zatím neomrzelo. Je to vůbec možné ,v mém věku? Stále mám ráda dobrodružství, napětí. Pár dílů jsem četla už před více lety, ráda jsem si je všechny zopakovala. Teď vzhůru k těm, co ještě neznám ,těším se.

08.10.2023 5 z 5

Ochráním tě Ochráním tě Peter May

Doposlouchala jsem, kdyby to nebyla audiokniha, asi bych to nedala. Ale přednes byl pěkný a jako moderní pohádka - dobrý.

25.06.2023 4 z 5

Černé světlo Černé světlo Peter May

Toto už nebyla náhoda, spisovatele i knihu jsem si cíleně našla a opět se mi to líbilo. Asi nezůstane jen u těchto dvou, které jsem od něj četla.

31.05.2023 5 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak už se děj pěkně rozběhl. Líbilo se mi to.

08.04.2023 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Jo, jo, jo, moje druhá kniha od tohoto spisovatele. Přiznám se, že detektivky moc nečtu. Tedy do teď , asi se poohlédnu i po dalších knížkách od Tima Weavera. Jen koukám, že jsem nezačala od prvního dílu, ale asi mi to nebude až tak vadit. David prostě umí.

03.05.2022 5 z 5

Královny nemají nohy Královny nemají nohy Vladimír Neff

Moc pěkné, měla jsem to jako audioknihu, v přednesu pana Filipovského to nemá chybu. Mile naivňoučké, akorát pro mě.

10.03.2022 5 z 5

Záhadná kráska Záhadná kráska Lisa Kleypas

Potřebovala jsem něco milého , vlídného i malinko napětí. A povedlo se, líbilo se mi to. Kouknu na další díly.

02.02.2022 5 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Příjemná oddechovka s trochou napětí, přesně to jsem potřebovala-líbilo se mi to.

12.07.2021 5 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha II. Spát v moři hvězd. Kniha II. Christopher Paolini

Jsem na cestě- s Kirou. Jsem zvědavá, jestli pan Paolini taky, protože by si zasluhovala po tom všem co obětovala a co se jí podařilo i nepodařilo další uzavřenější příběh. Moje naivní dušička by si přála pro Kiru i takový malý hepiendík i když už to není ta lidská bytost jako na začátku. Prostě se mi se všemi postavami nechce loučit, dala bych si nášup. Celá druhá kniha je bitva, byla jsem napnutá až do konce. V první knize byl i příběh o přátelství a lidských touhách, v druhé aspoň pro mě o poznání , sebeobětování a naději. Líbilo se mi to, ale uvítala bych uzavření toho otevřeného konce. Pane Paolini, velice se přimlouvám, nenechte Kiru samotnou v tom obrovském prostoru.

20.05.2021 5 z 5