Černé světlo

Enzo Macleod, Skot vyučující biologii na univerzitě v Toulouse na jihozápadě Francie, se rozhodl, že s využitím svých znalostí vyřeší sedm nechvalně proslulých vražd popsaných v knize odložených případů pařížského novináře Rogera Raffina. Enzo už dokázal rozlousknout první dva zločiny, ale na třetí případ teď nemá ani pomyšlení. Právě mu diagnostikovali rakovinu, a navíc se objevil někdo, kdo má v plánu zničit jeho pověst i vztahy. Souvisí nějak Enzovy osobní strasti s šestnáct let starou brutální vraždou mladého prostituta v pařížském bytě? Dokáže najít alespoň nějaké zbytky důkazů — a zůstane naživu dost dlouho na to, aby dopadl vraha?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/326088/cerne-svetlo-hJz-326088.jpg 4258

Akta Enzo (3.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Host

Blacklight Blue (2008)

Kniha Černé světlo

evickakyticka
včera

Mám ráda Mayovy detektivky. Vždy jsou čtivé, děj pěkně odsýpá a taky nechybí napětí. I když je čtu v delším časovém rozmezí, nemám problém se zorientovat. Těším se na další díl.

thezelda

Mě snad v poslední době někdo proklel. Jinak si nedovedu vysvětlit, že mě stíhají samé knížky s takovým řekněme nedořešeným, nedodelanym koncem...v tomto pripade je konec nedodelany zjevne proto,aby si autor zajistil,ze si ctenar přečte další díl. Klidne bych tak učinil, ale mam podezření,ze konec dalsiho dílu bude stejne neuspokojivý, jako zde,což nehodlám riskovat. Škoda...mit to propracovanejsi závěr, vahal bych mezi 3-4 hvězdičkami :(

Mindy

Zatím nejlepší díl této série.

JPBelmondo

Moje první setkání s P. Mayem a sérií AKTA ENZO a musím říct jen "wow" ! Náhodou jsem sáhla po audioknize a nelituji. V podání Davida Matáska se nádherně poslouchá, v jeho hlase zaznívají všechny emoce a nálady postav. Maximální spokojenost.

polednice1705

Tahle kniha Petera Maye se na rozdíl od ostatních, dle mého soudu, trochu vleče.... a ten konec?? Zasloužilo by si to, si s ním trochu ještě pohrát, na druhou stranu musím sáhnout po další a třeba se vše uzavře... ale možná jen špatně poslouchám....

Iv8

Opět velice čtivá kniha, i když bych ji nezařadila mezi autorova top díla.

Vlaďkaa4

Dalsi dil z AKTA ENZO, trochu pomaly rozjezd. Od poloviny jsem knizku do docteni skoro neodlozila:-) . Na posledni chvili se objevil nebezpecny souper. A konec je otevreny, pripraveny na dalsi pokracovani. Tak jdu na nej.

princesse

Jsem opět nadšená. Přečetla jsem v rekordním čase a vrhnu se na další díl. Tato série mě nadchla, stejně jako Ostrov Lewis. Kniha se čte opravdu svižně a děj má spád. Doporučuji, stojí za přečtení.