veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Ještě než požehná Ještě než požehná Blake Pierce

Stejne jak předchozí dva díly, čtivé, ale korektorsky velmi odbyte. Občas jsem přemýšlela, jestli to nepřekládal překladač.

29.11.2020 3 z 5

Ještě než spatří Ještě než spatří Blake Pierce

Korektor opet zaspal, ale jinak se četlo samo. Opět obrovská naivita s utopickymi následky, ale to už je asi znakem této série.

26.11.2020 4 z 5

Ještě než zabije Ještě než zabije Blake Pierce

Super ctiva, ale v lecčems strašně naivní. A korektor evidentně knihu před tiskem vůbec neviděl. Nerušit, jdu na druhý díl.

24.11.2020 4 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Rychlovka na jedno odpoledne, předvídatelna od začátku do konce. Ale co.

22.11.2020 3 z 5

Bez plenky Bez plenky Ingrid Bauer

Milá a laskavá kniha se spoustou tipů.

21.11.2020 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná T. J. Brearton

Napinak jako blázen, fajnovy čtení.

18.11.2020 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Poměrně příjemné čtenářské překvapení, i když v první části knihy mi hlavní hrdinka solidně lezla na nervy. A potěšilo mě, kdyz sem zjistila, že jde o sérii.

16.11.2020 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Nenadchne, neurazí. Na tuhle sérii jsem se moc těšila, ale zjevně jsem nezačala nejsilnějším dílem.

13.11.2020 3 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Nejlepší nakonec.

05.11.2020 5 z 5

Miminka v bezpečí. Průvodce pro odvážné rodiče Miminka v bezpečí. Průvodce pro odvážné rodiče Julia Dibbern

Povsechna příručka o tom, jak se normálně starat o miminka. Vsechna témata autorka jen nakousne, a některá z nich jsou poměrně kontroverzní. Přesto ji musím doporučit k přečtení každému rozumnému rodiči. Třeba jen jako další názor.

05.11.2020 4 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Z celé série nejslabší, i přes netradiční námět.

04.11.2020 3 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Drží laťku prvního dílu, v zaveru jsem ani nestíhala číst.

02.11.2020 3 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

Nechápu, jak nekdo může krmit psa čokoládou a nechat ho svévolně utíkat. Nechce se mi věřit, že totožná autorka napsala 'Z neznámých duvodu', jednu z nejlepších knížek vůbec.

02.11.2020 2 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Trochu mě matlo řazení kapitol, nemám ráda, když od začátku není co vyšetřovat. Ale zvyklá sem si a knížku sem za dva dny přečetla. Škoda, že úroveň trochu snižuji drsne popisy brutality a sadismu, za to jedna hvězda dolů.

28.10.2020 4 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Jedna z nejlepších, ne-li nejlepší, z celé série. Hustý a lepkavy příběh, na konci s trochou hnusu. Doporucuju.

25.10.2020 5 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Velmi neotřelý nápad a výborne zpracování. Tim Weaver v nejlepší formě!

22.10.2020 4 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Pecka, jedna z nejlepších ze série.

19.10.2020 4 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Klasicky 4 hvězdy, i když tenhle díl se trochu vymyká. Upřímně, už mi superdetektiv David trochu leze na nervy, s těma jeho intuicema a rozpoznávání záblesku v očích. Stejně se jdu ale vrhnout na další díl.

18.10.2020 4 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Klasickej D. Raker, ctivej, a s mnoha zvraty. Kdy clovek mysli, ze už to pochopil a najednou zjistí, ze vedle. A rozhodně navnadil na další díl.

14.10.2020 4 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Pěkný počin, ale slabší než první dva. Latka je vysoko, přes ní to půjde těžko.

08.10.2020 4 z 5