Bez plenky

Čisté, suché a spokojené miminko. Bez plen nebo s jejich minimálním užitím!
Průlomová kniha o přirozené hygieně nemluvňat vám ukáže, jak na to.

https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79990/bez-plenky-cP2-79990.jpg 4.234
Literatura naučná, Rodina
Vydáno, DharmaGaia

Diaper Free, The Gentle Wisdom of Natural Infant Hygiene, 2006

Kniha Bez plenky

veronika9761
21.11.2020

Milá a laskavá kniha se spoustou tipů.

Turmee
16.02.2020

Tak jak jsem se těšila na spoustu praktických návodů, tipů a příběhů v oblasti BKM, byla jsem docela zklamaná. Většina knihy je zaměřená na "napojení se" na dítě, na opakovaně zdlouhavé popisy moderní společnosti a principy vyměšování.
První část by se dala s klidným svědomím přeskočit, protože ve druhé části se to stejně všechno opakuje.

bibi.r
07.12.2016

Bezplenková metoda je rozhodně velmi zajímavá. Když jsem o ní slyšela poprvé, tak jsem si říkala, že to jistě bude velmi náročné a složité, ale před pár dny jsem to zkusila se svým tříměsíčním chlapečkem. Jsem překvapená, že je to vlastně velmi jednoduché. Netvrdím, že vidím nějaké signály, ale když se řídíte časováním, které je velmi logické (čůrá po tom co se vzbudí a tak do půl hodiny po kojení), tak se to dá velmi často odhadnout.
Kombinujeme s látkovkama a samozřejmě nejsme 100% úspěšní, ale přesto se nám daří ušetřit tak třetinu plenek.

Kniha byla jistě velmi zajímavá a pokroková, avšak některé kapitoly mi přišly hrozně zdlouhavé.

poetree
28.11.2015

Pro nás Evropany celkem osvětová kniha, o které by se mělo více vědět...třeba ani ne o knize, ale o tom, že ty plenky nejsou až tak potřeba, jak se nám všem vrylo do vědomí... když se chce, vše jde. No, nebo aspoň částečně :-)