veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Dvakrát dospělá Dvakrát dospělá Lenka Lanczová

Typická lanczovka, jakych znam z myho mladi spoustu. Potesily moderni prvky, ale spousta obratu byla zastarala a nepouzivana uz pred patnacti lety, kdy sem ji zacala cist. Ale v konecnym vysledku docela fajn pocteni.

19.07.2020 3 z 5

Večerní škola Večerní škola Lee Child

Klasickej child, naprosta parada, reacher stale v armade, coz je osvezujici po spouste predchozich knizek, kdebyl jen starnouci tulak.

17.07.2020 5 z 5

Hledám manžela…děti vítány Hledám manžela…děti vítány Alena Jakoubková

Zacatek fajny, ale od prvni tretiny do konce jak harlekynka. Preslazena, unyla záležitost.

16.07.2020 2 z 5

Dobrý manžel... který nemlsá Dobrý manžel... který nemlsá Alena Jakoubková

Jak si zkazit zivot jednim rozhodnutím. Zajimave ctivo, byt malinko nepadnouci konec.

14.07.2020 5 z 5

Přiznání Přiznání John Grisham

Grisham jak vysitej. Zejmena prostredek knihy mel spad jako blazen, ani sem nestihala cist.

07.07.2020 5 z 5

Pomalé rodičovství Pomalé rodičovství Helle Heckmann

Hezka a mila knizecka o trochu jinem pristupu ke skolkovym detem.

05.07.2020 3 z 5

Něžná náruč rodičů Něžná náruč rodičů Eva Kiedroňová

'Moderni' kniha o chovani k diteti. Ocenuju, ze autorka sama v dile uvadi, ze sto lidi, sto chuti, ale muj salek to teda neni. I kdyz je knizka velmi ctiva, na cemz maji spis zásluhu velky font a mnozstvi fotek, a da se prelouskat za dve odpoledne, tak moc velka stopa v srdci čtenáře nezůstane. Ale knizce se neda uprit obsahlost dila, bavime li se o fyzické manipulaci s miminky. Jako jo, prectu si, a knížku poslu dal. Ale teda oceňuji informace o vývoji dítěte, pro prvorodice velká pomoc.

02.07.2020 2 z 5

S láskou o dětském spánku S láskou o dětském spánku Lenka Medvecová Tinková

Klasika pro detske uspavani a vseobecne pro normalni pristup k detem. Parada.

01.07.2020 5 z 5

Strach milovat Strach milovat Julie Buxbaum

Prijemny ctivy pribeh bez patosu a cukratek, mrknu i po ostatnich knihach autorky.

01.07.2020 5 z 5

Turnus Turnus Hugh Howey

Na Silo nema ani nahodou. Prvni stranky sem cetla asi 5x behem nekolika dni, a do pulky knizky sem se ke cteni nutila. Pak dej konecne nabral nejaky grady a cetlo se samo. Sem moc zvedava na trojku.

25.06.2020 3 z 5

On On Elle Kennedy

Ctiva, rychle ubiha, akorat dej je chvilema malinko kostrbatej.

17.06.2020 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Ho ho ho, to je mi panecku skvost, jak mi mohl tak dlouho unikat? Malinko slabsi zaver, ale co uz. 100%, rozhodne!

13.06.2020 5 z 5

Osamělý orel Osamělý orel Danielle Steel

Uz sem zapomnela, jak dovede byt steelova melodramaticka. Ale co, cetlo se to dobre, proc ne.

09.06.2020 4 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Chvilema uveritelna, ale casteji neuveritelne naivní kousek. Jednohubka na destivy odpoledne.

08.06.2020 3 z 5

Chci to taky! Chci to taky! Ellen Berg

Prijemna zalezitost, nepreslazena, bez patosu az do pulky knizky. Pak uz to bylo horsi, ale celkovej dojem furt dobry.

01.06.2020 5 z 5

Matka v trapu Matka v trapu Uljana Donátová

Skvela knizka pro ty (zeny) , co si mysli, ze musi doma vsechno strhnout. Diky za upozorneni, ze se to nemusi vyplatit.

27.05.2020 5 z 5

Limonáda pro holky, ale ultraneuveritelna a idylicka.
Brrrrr, jeste ted me bolej zuby.

20.05.2020 2 z 5

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Neobvykly tok vypraveni, coz me osobne dost rusilo. Proc cist knizku, kdyz konec znáte po prvni kapitole?

10.05.2020 3 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Dobre ctivo, neobvykla zapletka, ale prekvapil ultranaivni konec.

01.05.2020 4 z 5

Kroky v dešti Kroky v dešti Katarína Gillerová

Moje druha knizka autorky. Prvni me moc nezaujala, ale i presto mi uvizla v pameti a proto jsem sahla i po tehle. Rychlocteni na jedno odpoledne, kdyz si chce člověk zarelaxovat.

26.04.2020 4 z 5