veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Ta zrzavá Ta zrzavá Sára Saudková

Prekvapilo me, ze jsem se nemohla odtrhnout :) vzpominky na detstvi me teda dost nudily, ale o to lepsi byla druha, dospela, cast.

31.03.2019 4 z 5

Nemocnice na kraji města Nemocnice na kraji města Jaroslav Dietl

Velmi ctiva a velmi lidska, i pro cloveka, ktery neni prilisnym fanouskem dietlovych serialu.

18.02.2019 5 z 5

Život na hraně Život na hraně František Fremuth

Velmi zjednodusene pohledy na spoustu veci, i kdyz nekde to neni na skodu. Skoda, ze kniha neprosla korekturou, pravopisne chyby a chyby interpunkce ji dost snizuji. Knihu posilam dal, teba si najde sveho ctenare.

17.02.2019 2 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Prijemna knizka o aktualnich tematech, s velmi svezim pohledem.

13.02.2019 4 z 5

Až úplně dolů Až úplně dolů Jennifer Weiner

Velmi prekvapive hodnoceni, aspon pro me:) knizka zakoupena v outletu za zlomek puvodni ceny. Cekala jsem kvalitu odpovidajici cene, ale knizka velmi prekvapila. Velmi ctiva, pribeh primo ze zivota. Jdu se rozhlizet po ostatnich knihach autorky.

13.02.2019 5 z 5

Lovec osudů Lovec osudů Iva Hlaváčková

Absolutne nechapu, jak neco takovyho muze nekdo vydat? Ikar? Jak tohle muze prodavat luxor za skoro tri kila? Kdybych tuhle knizku nekoupila ve sleve za dvacku, tak bych ji snad sla reklamovat! Dej absolutni splacanina, korektor tohle dilo evidentne ani nevidel, natoz aby zasahl, a postavy vsechny jak v rausi. Jedinej duvod, proc jsem tohle docetla do konce, je ten, ze nesnasim nedoczeny knizky. Zitra dam tenhle skvost do nejaky knihobudky, at si uzijou i dalsi ctenari. Dost by me zajimalo, co je treba komu udelat nebo slibit, aby sla do prodeje takovahle kvalitni vec. Treba bych si mohla nechat vydat svoji prvotinu z druhe tridy, dost podobne urovne jako toto. Ctu výhradne knizky na doporuceni nebo oblibenych autoru a myslim, ze je na case se k tomuto osvedcenemu modelu vratit. Uz nikdy vic.

18.01.2019 odpad!

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

Na můj vkus moc dobrých konců :-)

02.10.2018 4 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Některé situace malinko křečovitě naroubované na hlavní linku. Pobavilo, nenudila sem se.

27.09.2018 5 z 5