veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Arabská žena Arabská žena Tanya Valko

(SPOILER) Začátek knížky hrube zklamal - jednoduchý jazyk, názory jak u dítěte a naprostá odevzdanost a otevřeni se manipulaci u hlavní hrdinky. Pak se příběh začal odvíjet, aby ukázal růst hlavní hrdinky. Některé pasáže na mě byly příliš brutální a nechutné. I přesto je to čtivý kousek. Ale moc nechápu epilog, který prozradil kompletní dej druhé knihy série.

04.10.2020 4 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

(SPOILER) Tak to byl zas napinak toto. Nestíhala jsem ani číst. Paráda! I když ten konec mi malinko (vzhledem k sérii) nestymuje, ale určitě se v dalším díle dozvím proč. Jdu hned na něj.

04.10.2020 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Naprostá bomba, občas sem nestíhala ani číst. Za dvě ultranelogicnosti v závěru ubiram jednu hvězdu, i tak je to solidní naloz.

29.09.2020 4 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Pěkný první díl. Dostal se mi do ruky asi pátý díl série, kde bylo dost odkazů na minulé díly, tak jsem to vzala od začátku. Takový lehký nadprumer, rozhodně navnadil na další díly.

24.09.2020 4 z 5

Rozvíjej se, děťátko... Rozvíjej se, děťátko... Eva Kiedroňová

Rozsahla kniha, ktera pomuze, kdyz clovek nevi o detech vubec nic. Je ale potreba se od ni odrazit a zakotvit u mnohem pratelstejsi literatury k detem. Tohle je jak ze stredoveku.

14.09.2020 2 z 5

Madame dnes přijde později Madame dnes přijde později Susanna Kubelka

Sympaticka zalezitost, ale bez posledni kapitoly by ji to sluselo mnohem vice.

14.09.2020 4 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Velmi neotrely namet a velmi ctiva knizka. Za velmi nelogicky konec sundavam jednu hvezdu.

08.09.2020 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Neprilis pravdepodobny pribeh, ale koho by to zajimalo. Klasicka mydlova opera, dej odsypa a za dve hodiny neni co cist..

06.09.2020 2 z 5

Červená Kobra Červená Kobra Rob Sinclair

Sympatická knizka, i kdyz nektere pasaze nejsou prilic ctive. Celek ale velmi slusny. I presto je srovnání s Lee Childem pomerne dost nadnesene.

05.09.2020 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Typicka mornstajnova, na muj vkus moc otevreny konec.

27.08.2020 5 z 5

Velké holky a sex Velké holky a sex Helena a Klaudie Kamarádky z Letné

Pameti dvou bezskrupuloznich dam v temer strednim veku, ktery jsou prilis vesely v rozkroku. Lehkost Sexu ve meste? Ani nahodou.

21.08.2020 2 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Steelovka ja vysita a adept na cenu nejpomalejsi rozjezd roku. Nejhorsi moyesovka, jakou jsem cetla.

20.08.2020 2 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Narez na pet hvezd, jednoznačně. Posledni veta prvni části me naprosto prikovala do kresla a musela sem cist furt dal. Potom uz to bylo malinko prekombinovany, ale co uz.

16.08.2020 5 z 5

Prodám manžela... Zn. spěchá Prodám manžela... Zn. spěchá Alena Jakoubková

Klasicka kucharska oddechovka.

15.08.2020 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Dost me stvaly sebemrskacsky pasaze obou akteru. Jinak se dalo cist. Zadna tutovka, ale neurazilo.

09.08.2020 3 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

No tak toto, to je ovsem paradicka. Mozna jeste lepsi nez jednicka. Velmi exkluzivni ctenarska záležitost.

04.08.2020 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Stejnej narez jako jednicka, i kdyz na me uz moc krve a nasili.

02.08.2020 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Rezba jako blazen, nemozno se odtrhnout. Parada!

5/24 - všechny tri knizky série ctu znova a berou me stejne jako poprve. Neuveritelny, fakt.

31.07.2020 5 z 5

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Cist se dalo, ale vyjma jedne kapitoly to je preslazena harlekynka riznuta 50 odstiny.

30.07.2020 2 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Uz od treti stránky byla jasna zapletka i konec. Ale i přesto dej svizne utíkal a dobre se cetlo.

26.07.2020 2 z 5