Velké holky a sex

Velké holky a sex https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122663/velke-holky-a-sex-122663.jpg 3 41 14

Odvážné? Provokativní? Zábavné? Poučné? Určitě všechny tyhle charakteristiky snesou příběhy vyprávěné v knize Velké holky a sex. A co je nejdůležitější: často při čtení budete mít pocit, že jsou vaše vlastní. Vždyť která žena neřeší, jak najít a poznat toho pravého? Anebo jak se vyhnout manželskému stereotypu. Jak najít chvíli pro sebe, když je na všechno sama a doma na ní nečeká nikdo jiný než dorůstající děti. Jak v náruživém milenci včas odhalit naprosto nevhodného budoucího manžela. Jak se vyrovnat s vlastním selháním. Nebo se zradou někoho, komu věřila. Anebo jen, jak si užít božský sex. Ale pozor: šanci přečíst si Velké holky a sex mají i muži. Potom snad konečně pochopí, jak o nich ženy smýšlejí a co od nich čekají. Co je na nich přitahuje a co odpuzuje. Vlastně každý muž, který nechce, aby mu ujel vlak, by měl být poznatky z téhle knihy vybavený. Možná jste už pochopili, že autorky Helena a Klaudie se nezastavily před ničím. Asi proto chtějí zůstat v utajení. Někdy to totiž s odvahou snad až přehánějí…... celý text

Anniee
04.03.2021

Asi to přejdu bez hvězdičkového hodnocení, protože tohle mi po rozchodu sedlo až moc. A nevím, jak by mi to sedlo v jiný čas. Je to jednoduché, krátké kapitoly, ubíhá to skoro samo a docela jsem se i nasmála.

veronika9761
21.08.2020 2 z 5

Pameti dvou bezskrupuloznich dam v temer strednim veku, ktery jsou prilis vesely v rozkroku. Lehkost Sexu ve meste? Ani nahodou.

Mininka
16.04.2018 odpad!

Kniha mě ničím neoslovila, nedočetla jsem ji ani do půlky. Bůh mi je svědkem, že jsem se opravdu nutila číst dál v naději, že SNAD mě zaujme... Už nikdy více!

poter
06.09.2017

Příjemné pohodové čtení, vzala jsem si na doporučení kamarádky na dovolenou a rozhodně jsem nelitovala, se k ní jednou vrátím.Ráda bych si přečetla nějaké pokračování

MíšaS.
30.04.2017 2 z 5

Moc mě to nebavilo...

yetti74
20.02.2017 4 z 5

Oddechové čtení na jedno odpoledne. Autorky a zároveň hlavní hrdinky jsou mi sympatické. Takové příběhy ze života. Za mě dobré.

Vlak7
21.10.2016

Téměř před koncem, ale zatím nedocteno, odlozeno, nicim neoslovilo.

marycocopaty
02.04.2016 3 z 5

Kniha se dobře četla, byla zábavná, častokrát jsem se zasmála. Zajímalo mě, jak se vyvinou vztahy hlavních hrdinek a jak to s nimi nakonec dopadne. Kdyby dámy vydaly pokračování, koupila bych si ho :)

Lejdus
21.02.2016 5 z 5

Mne kniha bavila. Příběhy mi přišly vtipné, ze života napsané a dokonce jsem se v některých viděla, případně své kamarádky, když mi popisovaly podobné útrapy s muži. Přišlo mi to jako dobrá oddychovka na pobavení a uvolnění se od věčného shonu :) Ještě ke všemu jednotlivé "články" byly krátké, což hodnotím pozitivně.

bai.Cerna
31.07.2015 3 z 5

Tato útlá knížečka je oddychovkou pro ženy. Dvě přítelkyně ve věku 39 a 34 let vás pobaví starými známými pravdami nejen o sexu. Dozajista se v některých situacích mnohá čtenářka „najde“. Ač humorné knihy nemusím, přečetla jsem ji. Ano, obyčejná, jak píše anais, ale tak nějak ze života a myslím, že i vcelku dobře napsaná.

anais
10.01.2015 1 z 5

nějak příliš obyčejné, chyběla mi tam nějaká akce

Jamka
07.11.2014 4 z 5

Příjemná oddychovka plná úsměvných momentů.

marcuswang
25.12.2013 1 z 5

Četl jsem jen kapitolu "Hodinový hotel". Napsaná celkem dobře jako banální popis toho, jak milenci řeší nedostatek prostoru. Chybí šťáva či jakékoli zpestření příběhu. Nikoli odvážné a provokativní, ale tuctově nudné.

HankaJ
24.08.2012 2 z 5

oddychová kniha, ale myslím, že už se k ní nevrátím

sex povídky erotika

2011  55%Velké holky a sex
2011  67%Velké holky a sex

Kniha Velké holky a sex je v