Robin

Vydání 4. Robin je hrdina jedné z nejúspěšnějších knih Zdeny Frýbové - a je to hrubosrstý foxteriér. Toto nevinně vyhlížející štěně mělo být strážcem idylické pohody a radosti u rodinného krbu. Všechno se však vyvinulo úplně jinak a roztomilý Robin doslova rozhýbe "svou" rodinu nejen toulkami po Praze a útěky do rozlehlých šumavských hvozdů. Je tvrdohlavý, rád se předvádí a vymýšlí rafinované kousky, aby prosadil svůj názor. A tak Robinova rodina proti své vůli začne žít úplně nový, nevšední život, kterým není vždycky nadšena....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424528/big_robin-Mam-424528.jpg 4.4700

Kniha Robin

Aligator805

Poprvé jsem ji četla když mi bylo dvanáct let. A pak ještě mnohokrát. Sáhnu po ní vždy s jistotou, kdykoliv potřebuji trochu rozveselit.

fénix56

Knihu jsem poprvé četla asi před 30 lety. Tehdy jsem z ní byla nadšená. Kvůli čtenářské výzvě jsem se do četbu znovu pustila. Ale teď se na ni dívám jiným pohledem. Ano, jsou v ní vtipné momenty. Jenže já jsem ovlivněna zážitky se psem mé kamarádky, který je absolutně nevychovaný a rozmazlený. Vím, že za to ten pes nemůže, to jeho panička. Ale prostě už jsem tuto knihu nemohla číst se stejným požitkem jako kdysi dávno.

esfinge

Naprosto oddechova a vtipná knížka. Cetla jsem podruhé a to asi po 20 letech a pamatuji, že mě bavila kdysi a bavila i nyní. Někdo má dluhy, někdo vředy a někdo foxteriera:)

Ridley
17.10.2021

Protože máme zrovna 5měsíční štěně, tak při některých situacích v knize jsem brečela smíchy.

pocketka
19.09.2021

Audiokniha
Velice se ve mě při hodnocení knihy pere čtenář a zapálený pejskař. Nejsem vděčný hodnotitel co se rádoby humorných knih týče, máloco mne v knize rozesměje, proto nebudu hodnotit vtipnost. Jako audiokniha, poslouchaná při cestách autem ideální, příběhy jsou krátké a nemusíte si pamatovat, co bylo v předešlé kapitole. Paní Maciuchová, která knihu namluvila, je úžasná a velmi knize pomohla. Nicméně na výchově psa bylo vše špatně, přišlo mi, že peripetie s ním se opakovaly a mnohem víc mne bavily kapitoly, kde Robin nebyl hlavní postavou.

Liturgievpatek
09.09.2021

Skvělá kniha plná vtipných příhod, kterou mi kdysi zapůjčila babička. Bylo mi deset. Tehdy mě nebavila, dnes si ji ale užívám, navíc mám doma svého Robina. A je to sranda, ten život s ním.

Kukinka1981
14.08.2021

Příjemné oddechové čtení s humornými lumpárnami foxteriéra Robina.

MagdaLENKA89
04.08.2021

Úžasná kniha. Četla jsem ji asi 3x a už se těším, až si ji za pár let přečtu znovu. K málokterým knihám se vracím, ale k této ano.