Ještě než požehná

Ještě než požehná https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/409247/bmid_jeste-nez-pozehna-c34-409247.jpg 4 31 8

Záhady Mackenzie White série

V knize JEŠTĚ NEŽ POŽEHNÁ (Záhady Mackenzie White – kniha 3), nově jmenovaná agentka FBI Mackenzie Whiteová úspěšně dokončí akademii v Quanticu a hned je zavlečena do dalšího případu masových vražd. Bylo objeveno několik mrtvých žen, které se vydaly kempovat v odlehlém Národním parku v Západní Virginii. Park je však rozlehlý a mezi oběťmi zdánlivě není žádná spojitost. Mackenzie v tu dobu zároveň obdrží telefonát z Nebrasky, který jí nutí vrátit se domů, protože se po mnoha letech konečně objevily nové souvislosti ohledně vraždy jejího otce. Případ je znovu otevřen a Mackenzie si zoufale přeje, aby s tím mohla pomáhat. Vrah, po kterém však jde FBI, zvyšuje tempo a mizejí další ženy. Začíná psychologická hra na kočku a na myš, ve které není radno se rozptylovat ničím dalším. Vrah je ďábelštější – a chytřejší – než jak si Mackenzie jenom dokáže představit. Při pátrání po něm se musí vydat po cestě, které by se nejraději vyhnula – po cestě do své vlastní psychiky. Nakonec se musí potýkat s dvojitým zvratem osudu, jenž nikdy nemohla předvídat.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Blake Pierce

Before He Covets , 2016

Duchoslp
27.01.2022 4 z 5

I tento díl byl napínavý a měl spád jako všechny ostatní. Makenzie je velmi chytrá, jen trošku svéhlavá a blíží se čas vypořádat se s přízraky minulosti

M100
17.09.2021 5 z 5

Super napínavé, čtivé čtení.

hana4834
14.09.2021 5 z 5

Skvělá detektivka jsem zvědavá na pokračování

rafan65
22.12.2020 5 z 5

Další parádní kniha tohoto autora. Mackenzie Whiteová opět skvělá. Příběh má spád a čte se krásně. Škoda že Bryers zemřel, začalo jim to spolu klapat a mohl ji jistit záda.

veronika9761
29.11.2020 3 z 5

Stejne jak předchozí dva díly, čtivé, ale korektorsky velmi odbyte. Občas jsem přemýšlela, jestli to nepřekládal překladač.

Andrea7272
07.06.2020 5 z 5

Zase se mi 3.dil líbil!! Chyby v překladu tam jsou,ale s tím nic nenadělám. Konečně si Meg našla rozumného parťáka,ale... škoda...tak šup do 4.dilu ať vím, kdo bude další.... :-)

hanca1058
25.04.2020 5 z 5

Jedním slovem,, úžasná,, behem hednoho dnu přečteno

RADOST
19.09.2019 4 z 5

Další případ agentky FBI, probíhající v lesích národního parku, postrádá motiv i logiku pachatelova jednání. Stejně jako dávná vražda jejího otce, její noční můra. Napínavé čtení, jak se jí i tentokrát podaří odhalit souvislosti a odhalit pachatele.

Blake Pierce
americká
2019  73%Dokonalá manželka
2016  76%Navždy pryč
2018  82%Ještě než zabije
2019  70%Kdyby to věděla
2018  81%Hlídaná

Kniha Ještě než požehná je v