veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Pribeh s poradnymi grady. Jeste ted mam husi kuzi.

08.09.2024 5 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

To byla naprosto nejsilnejsi knizka autorky, kterou jsem cetla.

14.09.2023 5 z 5

Moje máma Jana Brejchová Moje máma Jana Brejchová Tereza Brodská

Na knizku jsem slysela tip v jednom podcastu o vychove deti. Vubec jsem netusila, jak to mela v detstvi T. Brodska, a jsem moc rada, ze takhle otevrenou zpoved spolu se svou mamou J. Brejchovou napsala. Super sonda do zivota slavnych, s jejich zdanlive snadnymi zivoty.

14.08.2023 5 z 5

Děti jsou taky lidi Děti jsou taky lidi Zdeňka Šíp Staňková

Ctiva knizka o tom, ze je normalni chovat se k detem normalne. V CR bohuzel stale velmi opomijeny styl vychovy.

19.03.2023 5 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

(SPOILER) Dej pěkně odsypa a nenecha spat. Zjistila jsem, ze mi je Tomas Volf pomerne nesympaticky, ale i tak me tahle serie bavi. Doufala jsem, ze nejpozdeji v dalsim dile prolomi T. Volf tu smulu, kterou ma, ale povedlo se mu to uz v tomhle:) akorat zas nechapu, kde se na konci tretiho dilu vzala upoutavka na druhy (zase Polednice). Doufam, ze nez doctu ctvrty dil, stihne oficialne vyjit paty, at dlouho necekam.

07.09.2022 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Zatim nejlepsi ze série. Konecne hrdinka od rany, to me bavi moc.

22.10.2021 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Serie je knizku od knizky lepsi.

30.04.2021 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Tuze prijemna záležitost. Musim se mrknout na ostatní knihy autorky.

21.01.2021 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Překvapilo. Pár malých zakolisani, ale 4 hvězdy jiste.

12.12.2020 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Nejlepší nakonec.

05.11.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Ctiva, rychle ubiha, akorat dej je chvilema malinko kostrbatej.

17.06.2020 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Ho ho ho, to je mi panecku skvost, jak mi mohl tak dlouho unikat? Malinko slabsi zaver, ale co uz. 100%, rozhodne!

13.06.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Pekelně depresivni ctivo.

11.04.2020 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Zadna jina kniha me neotravila uz prvni vetou. Knihu sem odlozila a podruhe otevrela az za nekolik tydnu a nelitovala jsem. Vtipny, svizny a lehky cteni. Doporucuju!

03.01.2020 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

velmi čtivá

16.10.2019 5 z 5

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Naprosto neuveritelny konec, fascinujici pribeh.

27.07.2024 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Tak tohle ma ty spravny grady. Byla sem pulku knizky jak na trni. Byla sem hrozne zvedava na vysvetleni, to nebylo sice uplne na jednicku, ale i tak, super cteni.

18.07.2024 5 z 5

Ďábelské srdce Ďábelské srdce Linda Castillo

(SPOILER) Hrozne dlouho jsem ji vyhlížela. Kdyz konecne vysla, precetla jsem jednim dechem znovu predchozich 14 dilu, abych se zase vratila do deje. Mozna proto mi Dabelske srdce prijde jako opravdu slaby dil. Zapletka je temer shodna jako u jednoho předchozího dilu, takze příběh moc nedaval smysl. Docetla jsem po vice nez mesici a jsem ráda. Nechápu, vsechny ostatni dily ode me dostaly nejhur 4*, ale tenhle me fakt nenadchl.

07.07.2024 2 z 5

Krutý měsíc Krutý měsíc Jana Jašová

Pribeh zajimavej, prolozeni covidem fakt drasajici, ale celek pro me nefungoval. Konec mi prisel vylozene mimo.

05.03.2024 3 z 5

Víš, že nemusíš? Víš, že nemusíš? Dagmar Digma Čechová

Trochu me zklamal zivotni posun Marie, ktera mi z prvniho dilu prisla ohromne ambiciozni a mela pred sebou nalinkovanou budoucnost v zahranici. Jinak pribeh potesil, a klidne by to mohl byt serial. Hrdinky sympaticke, pribeh plynul bez hluchych mist, fakt fajnovka. No a snad uz se proberu i ja. Nemusim.

20.01.2024 5 z 5