Víš, že nemusíš? přehled

Víš, že nemusíš? https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507256/bmid_vis-ze-nemusis-HqY-507256.jpg 4 112 112

Marie se ze závažných rodinných důvodů vrací do Prahy a s sebou si přiváží neplánované překvapení. K nemocnému otci a ustarané matce jí tak přibyde ještě zátěž v podobě neveselé budoucnosti samoživitelky. Katce pro změnu dělají starosti čerstvě dospělé děti, zejména nezaměstnaný Matěj, kterému až příliš vyhovuje pohodlí mamahotelu. Vše se navíc zkomplikuje, když do situace začne zasahovat exmanžel Karel a na scéně se objeví nový muž, který se zdá být jeho pravým opakem. Zvládne Marie nezáviděníhodnou pozici bez pomoci bývalého přítele? A obhájí si Katka svou těžce vydobytou svobodu?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Víš, že nemusíš?. Přihlašte se a napište ho.

ArwenAragorn
09.04.2024 4 z 5

80%

Knížka se mi líbila stejně jako první díl. Zase ze života. Autorka mě zatím nikdy nezklamala.
Přečtěte si ji.

dlabikk
09.04.2024 4 z 5

Tak i druhý díl jsem si užila. Trochu méně humorná, smutnější, ale zase ze života. Každého z nás toto jednou potká. Doufám, že budou namluveny i další autorčiny knihy :o)

99jana99
08.04.2024 4 z 5

Kniha se mi líbila o trochu míň než první díl, i tak knihu doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Víš, že nemusíš? v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x