Veronika2692 Veronika2692 komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Pecka, wow, já jsem teda nadšená. Na to, že je to její první psychothriller, tak paráda. Ten příběh je skvěle vymyšlený a dotaženy do konce, no a konec? Ten byl asi nejlepší :)

13.10.2020 5 z 5

Černá díra Černá díra Yrsa Sigurðardóttir

Yrsa je jistota, i když musím říct, že mě od ní více baví knihy hororově laděné. Ale nedá se nic vytknout, opět vydařená knížka

10.04.2024 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

To se četlo opět samo, jako Pomocnice. Skvělý příběh, samozřejmě je to trochu nadnesené, ale je to prostě kniha a mě se moc líbila. Ty finálové zvraty, kterých pro mě bylo hned několik, pecka.

19.03.2024 5 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Skvělá knížka, zase úplně jiný příběh, jiné téma, než na jaká jsem zvyklá a k tomu ještě ty obrázky, úplně tu knihu ozvláštnily a vylepšily. Moc se mi to líbilo a navíc takové rozuzlení mě vůbec nenapadlo, takže pro mě i překvapení na závěr.

23.03.2023 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Musím znovu dát plný počet hvězd, to jinak nejde. Colleen mě opravdu baví, krásné, přesto většinou hodně smutné nebo vážně příběhy, ale tak bezvadně napsané. Chtěla bych je číst pořád dál a dál. Už jsem předobjednala její dvě nové knížky :)

09.03.2023 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Viděla jsem nejdřív film, až pak přečetla knížku. Film byl maličko jinak, ale musím říct, že obojí bylo výborné. Ten děs a hrůza z knihy čiší, King je prostě pan spisovatel a umí

20.02.2023 4 z 5

Propast Propast Jozef Karika

Bohužel musím říct, že jediná kniha od Kariky, která se mi opravdu líbila, byla Trhlina. Propast na mě byla tak hrozně moc rozvláčná a zdlouhavá, v podstatě už mě nebavila a jen jsem chtěla rychle dočíst. Příběh, který by se dal napsat tak na 30 stran, je popsány na 200 stranách. Ještě k tomu opět spoustu filozofických keců. No já nevím, asi to nebyla kniha pro mě.

19.06.2022 2 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Colleen dávám plný počet hvězd, jako první její knížku jsem četla minulý rok Pravda nebo lež, která mě nadchla, teď jsem dočetla Nelituju ničeho a opět paráda. Jedná se o trochu jiný žánr nebo spíš úplně jiný, ale zažila jsem u této knížky spoustu emocí a prožívala příběh s Clarou i Morgan. Moc se mi to líbilo a rozhodně pořídím další její knihy. Doporučuji :)

24.01.2022 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Darcyiny předešlé knihy se mi líbily více. Chápu, že se teď jedná o novou sérii a vlastně vzhledem ke konci tohoto příběhu, si nejspíš další díl pořídím, ale nemůžu říct, že by mě nadchla nějak zvlášť. Až v druhé polovině knihy vyjde najevo, o co celou dobu jde, Claire a Dorran jsou pravděpodobně téměř nesmrtelní, vzhledem k tomu, co vše přežijí. Ale nebylo to špatné.

16.09.2021 3 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Wow, skvělá prostě. Autora miluju, všechny tři jeho knížky přečtené a všechny parádní. A tahle samozřejmě mezi nimi, napínavé čtení, skvělá hlavní postava. Už se těším na další knížku, měla by být na podzim :)

02.05.2021 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Výborná! Rozhodně doporučuju, mě se moc líbila. Super příběh a ten konec, pecka, to jsem fakt nečekala :)

23.02.2021 5 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Tak bohužel, nějak mě knížka nechytla, dočetla jsem ji, ale jen proto, že knížky zásadně neodkladam. Trhlina je Trhlina, Tma ji nesahá ani po kolena.

28.09.2019 2 z 5

Klub monster Klub monster Jennifer McMahon

Pěkná kniha, ale nejsem z ní vyloženě nadšená, myslím, že to zní Jennifer i líp. Za mě pořád nepřekonala Zimní lidé. Opět mě mnohem více bavila část z minulosti než přítomnosti, ale nemohla jsem se úplně začíst, nevím čím to bylo. Ale je pravda, že závěr mě překvapil a trochu mé hodnocení vylepšil.

30.10.2023 3 z 5

Poslední, kdo zůstal Poslední, kdo zůstal Riley Sager (p)

Znovu geniální, Rileyho prostě žeru. Přečetla jsem všechny jeho knihy a doufám, že jich ještě dost napíše. Skvělý příběh, který se parádně čte, postavy sympatické, prostě super.

09.01.2022 5 z 5

Ztracená sezóna Ztracená sezóna Dot Hutchison

Opět parádní, jako předešlé díly, i když musím souhlasit s ostatními, že tak dobrá, jako první díl nebyla. Ale prostě mě styl Dot opravdu sedí, strašně dobře se mi čte. Příběh krásně vymyšlený, citlivý, nestává se mi u mnoha knížek, že bych slzela, ale u Dot skoro u každé. Moc se mi líbila

15.10.2021 4 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Super příběh, prostě King je opravdu king :)

24.03.2021 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Shari má vážně skvělé knihy, které se čtou úplně sami. Zkoušela jsem tipovat, kdo to udělal, i kdYž, to normálně nedělám, ale stejně jsem se netrefila. Celkem překvapení. Za mě fajn kniha, ale na jeji první prostě nemá

04.06.2020 4 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Jedním slovem - skvělá. Mám knížky od Jennifer moc rada, to je ta pravá ducharina, krásně se čte, nemohla jsem se odtrhnout, zajímalo mě, co bude dál, zajímali mě všechny postavy. No paráda, tak rychle rychle, ať píše dalsi :D :)

24.04.2020 5 z 5

Outsider Outsider Stephen King

Moje první Kingovka a jsem nadšená, moc mě bavila. Asi k tomu nemám opravdu, co dodat. Snad jen, že jsem zjistila, že je i seriál, takže jsem se dala na něj, viděla jsem zatím tři díly z deseti, no a už mě tam štve spoustu věcí, které jsou úplně jinak než v knize. Takže knížka bude určitě mnohem lepší, ostatně jako vždy :)

13.04.2020 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Moje prvni kniha od autorky a moc se mi líbila, pořád jsem čekala na to rozuzlení, co se vlastně tedy stalo tak hrozného ten den, ale pak se ke konci dozvíte jeste mnohem vic a mnohem horsich věci. Za mě paráda, urcite jeste od autorky neco prectu :)

15.12.2019 4 z 5