Tma

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Televizní scenárista přijíždí na osamělou horskou chatu v pohoří Malá Fatra, kde si chce oddychnout od hektické práce a napětí v manželském vztahu, ale i vychutnat si poklidnou zimní atmosféru. Pak se však stane cosi nečekaného a jeho ozdravný pobyt se změní v děsivou noční můru. Přestože dveře nikdo nezamkl, chata se mu stane vězením a on v ní svede zoufalý boj o přežití....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389601/tma-B2w-389601.jpg 3.3859
Žánr
Horory, Thrillery, Literatura slovenská
Vydáno, Argo
Orig. název

Tma, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (280)

Kniha Tma

Přidat komentář
Tyn_a
15. dubna

Jak může být někdo tak geniální a napsat tohle?
Karika je pro mě úplná jednička v tomhle žánru, v navozování strachu.
Byla jsem skoro každou chvilku v napětí, pocit strachu nevystřídalo snad nic, dokud jsem knihu nedočetla a příběhu nepřišla "na kloub".
Opravdu mě nenapadlo rozuzlení, jaké nakonec bylo. Popravdě, neměla jsem ani čas přemýšlet, chtěla jsem vědět co bude dál a dál...

Je to geniální, promyšlené, fascinující. Všechna čest...

paperka1969
15. dubna

Četl jsem .slovensky.leckde už jsem potřeboval překladač,třeba na útes, ale to vůbec nevadilo.trochu jsem se divil,že první čtyři části mají každá 35 stran,a pátá část 90 stran..říkal jsem si,to bude finále.pak mi to už přišlo pořád stejné, a kdyby to autor nevyřešil tak jak to vyřešil,asi bych psal jinak.takhle celkem spokojenost.


janina66
01. dubna

Jen díky tomu, že jsem ji poslouchala jako audio a česky, tak výborně a napínavě čteno. Stále jsem čekala na úžasný konec. A on přišel, bohužel NE úžasný, spíše tak trochu krkolomný. Nepochopitelné jednání hlavního hrdiny mě velmi zklamalo.

STARKAN
22. března

Pan Karika opět nezklamal. Pro mě další klenot v mé knihovně. Chvíli jsem uvažoval o 4 hvězdičkách, ale ten konec! Ostnatá zpověď a pravý Boží hod,dokonale napsané. Zase za plný počet.

VeruMalfoy
16. března

Oproti Trhlině mi tahle kniha přijde jako opravdu slabý odvar pokusu o děsivou literaturu. Vůbec jsem se u ní nebála ani trošičku. Naopak jsem si říkala, že jestli tohle je pokus čtenáře vystrašit, tak je slabý. Trhlina je tedy mnohem lepší.

Fenrir
14. března

Posloucháno ve formě audioknihy. Oproti Trhlině výrazně slabší. První polovina velice zajímavá, pak kniha trochu ztrácí dech. Chybí mi tu mysteriózní linka, ta by téhle knize určitě slušela.

Kniholapka
12. března

Tma byla mou druhou knihou od Kariky a potom, jak jsem byla nadšená z Trhliny, jsem se moc těšila i na Tmu. Bohužel mé nadšení postupně opadalo až opadlo docela. Možná jsem měla velká očekávání. Bohužel tato kniha pro mě byla spíš zklamáním.

maris123
11. března

Jedním slovem zklamání.

1 ...