Veronika_mad Veronika_mad komentáře u knih

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Vůbec jsem netušila, že je druhý díl a přečetla jsem to jedním dechem :) Je Zajímavé sledovat, jak se s tím rozhodnutím každý vypořádává po svém.

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Skvělá kniha :)

Misery Misery Stephen King

Prostě King :)

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Logan je asi nejsympatičtější detektiv, o kterém jsem zatím četla! Má skvělé hlášky a máme dost podobný humor :)
Příběh jako takový je čtivý, není to zbytečně natahované. Naopak je těch skoro 300 stran dost nahuštěných zvraty a různými zjištěními.
Už mám rozečtený druhý díl.

03.04.2024 5 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Skvělá kniha! Vyhovoval mi styl psaní i rozdělení kapitol z pohledu obou manželů. Příběh je perfektní a konec hodně nečekaný.
Co mi vadilo, tak to byla demence Adama - utíkání z vazby, žádost o pomoc od absolutně cizí osoby. Čtu a říkám si "Nedělej to!"... Ale to byl jen lehký odvar. Postava, která mě vytáčela nejvíc byla matka Adama. Omlouvám se za vulgaritu, ale bože!!!! Ta mě srala! Samozřejmě charaktery postav nejsou nijak na škodu, každý je nějaký a věřím, že někdo jako Eleanor po světě běhá a jsem ráda, že moje tchyně taková není. Musím jí zavolat a říct, že je skvělá :D

08.09.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Další skvělá kniha od Keplera :) Jako všechny předchozí díly je čtivá a napínavá. Bohužel dávám jednu hvězdu dolů za opětovné vykopání Jurka Waltera z hrobu, které bylo za mě úplně zbytečné. Po posledním díle jsem se těšila, že manželé vymyslí konečně něco, co nebude inspirováno nebo nějak spojováno s Jurkem. Snad už o něm v dalším díle neuslyšíme.

20.03.2023 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Další skvělá Keplerovská kniha. Příběh velmi napínavý a ten konec jsem opravdu nečekala. Četla jsem od začátku celou sérii a všechny knihy se čtou velmi dobře a velmi velmi rychle. Když zhodnotím celou sérii, tak všechny díly mě moc bavily - až na ty s Jurkem. To bylo neuvěřitelné už i pro mě, takže ty mám u sebe v seznamu za ty slabší knihy. Naopak Zrcadlový muž je u mě na 1. místě :) Už se těším na další díl a celou sérii si určitě zase přečtu.

24.11.2022 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Parádní!

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Další skvělý příběh

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Prostě knižní porno, kde neexistuje nechtěné těhotenství a pohlavní nemoci.

04.10.2022 2 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Spousta kamarádek dávala na instagram skleničku vína a tuhle knihu. Tak jsem podlehla a konečně si jí přečetla a musím říct, že Třeštíková mi prostě nevoní. Kniha je velmi zmatečná a špatně se mi četla. Bohužel...

04.10.2022 3 z 5

Pacient Pacient Juan Gómez-Jurado

Bylo to napínavé od začátku do konce. Co si budeme, je jasný, že je tohle dost nepravděpodobné... Ale to je hodně knih. Každopádně super příběh.

02.04.2024 5 z 5

Ti, co vidí Ti, co vidí J.R. Erickson

Trvalo mi docela dlouho, než jsem se zorientovala v časových obdobích a v množství postav. Kolikrát jsem se musela vracet, abych se ještě jednou podívala na datum. Za to dávám jednu hvězdu dolů. Ale nakonec jsem si knihu moc užila :) Příběh i zápletka super.

07.08.2023 4 z 5

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

Super završení série :) V tomto díle bylo asi nejméně akce z těch všech dílů, ale vůbec mi to nevadilo. Celá série byla super, akorát jsem se občas přistihla, že přeskakuji některé odstavce (hlavně ty o pocitech Clare). Ale i tak dávám 5 hvězd.

12.06.2023 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

(SPOILER) Zajímavé psycho... Doufala jsem v takový konec :)

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Další napínavý a dokonalý příběh :)

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Další skvělý příběh o Erice :)

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Jeden z mých nejoblíbenějších autorů :) Přečetla jsem celou sérii o Erice od začátku a všechny knihy jsou krásně napsané. Napínavé, čtivé a napínavé.

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Vlastně jsem nenašla žádný rozdíl mezi filmem a knihou... Ale jako vždy je kniha lepší :)

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Velmi zajímavá kniha. Rozhodně by měla patřit do povinné četby, aby mladí lépe pochopili.