vekkr vekkr komentáře u knih

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Knihu jsem dočetla asi před týdnem a dnes jsem si musela přečíst anotaci,jinak bych nevěděla o čem to bylo.Začátek trochu zmatek v postavách,ale jinak fajn čtení.

06.09.2021 3 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Rodinné drama.Na začátku jsem byla napjatá,co z toho bude.Nakonec už jsem lehce přeskakovala,protože se to táhlo a nic šokující nepřišlo.

07.06.2021 3 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Byla jsem v mírné depresi a toto mi dost pomohlo,protože vidím,že na tom je někdo daleko hůř.Super

24.05.2021 3 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Audiokniha.Na základě doporučení jsem si to poslechla a kniha byla výborná.Ukápla mi i slzám.Je to citlivé,milé a napínavé.Nechybí detektivní zápletka.Jen to ukončení bylo dost rychlé.

02.03.2021 5 z 5

Katarze Katarze Yrsa Sigurðardóttir

Audiokniha .Dobře načtená.Mám ráda tuto autorku.Kniha napínavá a konec nečekaný.Jen ta jména....

23.01.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tentokrát nevystoupím z davu a mohu prohlásit,:opravdu skvělé. Napínavé, nechybí milostná linka a trochuchu (dost) erotiky. Komu věřit?

21.08.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Bavilo mě to posledních asi 20 stran, jinak jsem se spíš nudila a donutila ke konci. Ani na tom konci nic nepředvídatelného nepřišlo.

17.07.2020 3 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Kniha dobrá, konec mohl být jiný,.

01.06.2020 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Polovinu jsem četla a pak jsem přišla k audioknize a ta byla lepší. Byla skvělé namluvená a Dědina velmi realisticky vykreslená. Bavilo mě to.

01.05.2020 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Úplně hloupý konec.

06.09.2019 1 z 5

Všude samí lháři Všude samí lháři Shari Lapena

Audiokniha,mám ráda u psychotrilerů ten zvrat.Myslíte si,a vše jinak.Tady nic takového nebylo.Stokrát ohrané,a dost předvídatelné.

23.05.2024 3 z 5

Pláňata Pláňata Petra Dvořáková

Maturovala jsem v roce 87 na zdravotce,takže hodně podobností.Spoustu věcí jsem znala-pletené oblečení a prázdná lednice.Jen ten konec

30.11.2023 4 z 5

Pokojská Pokojská Nita Prose

Mohlo ba se to jmenovat -Bandité a dobrodinci.Žádný zvrat ani překvapení.

07.09.2023 3 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Dle anotace spolu letí na svatbu,ale až za polovinou,do té doby nic.550 stran a nic nového.Průměr

23.08.2023 3 z 5

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Audiokniha.Líbilo se mi to.Bavilo mě to.Běžný život,běžné vztahy a přitom poutavé a chytlavé.

11.05.2023 4 z 5

Čriepky Čriepky Táňa Keleová-Vasilková

Klasická ,oddechová,dost uvěřitelná a opravdu čtivá.

25.01.2023 5 z 5

Samotářky Samotářky Barbora Šťastná

Výborné chytlavé čtení.Chcete se dozvědět další osudy žen a rozhodně se nad tím zamýšlíme.

15.07.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Ano nutí vás to číst dál a odkrývat tajemství,ale stejně z toho na konci nejste chytří a to mě dost vadilo.

26.02.2022 3 z 5

V bílém plášti V bílém plášti * antologie

Audiokniha.Bavilo mě to.Ani depresivní mi to nepřišlo.Viděno z různých stran a to je ten život.

11.01.2022 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Audiokniha.Dobře načtené a trochu děsivé.Bavilo mě to a že si to nebudu časem pamatovat?Tak takovejch knih je většina a stejně se v danou chvíli bavím .

29.12.2021 4 z 5