Všude samí lháři přehled

Všude samí lháři https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537672/bmid_vsude-sami-lhari-6633c14b26fcc.png 4 139 139

William Wooler je spořádaný manžel a otec, na první pohled. Má ovšem tajný poměr, který jednoho odpoledne v nedalekém motelu poměrně dramaticky skončí. Zničený a naštvaný se vrací domů, kde nečekaně narazí na svou poněkud problematickou devítiletou dceru Avery – a William ztratí nervy. O pár hodin později nahlásí rodina Woolerových, že se Avery pohřešuje. Najednou už se v tomhle klidném městečku necítí bezpečně nikdo. A William není zdaleka jediný, kdo tady skrývá nějaké tajemství. S každou další svědeckou výpovědí začínají být všichni místní obyvatelé stále zděšenější. Opravdu se všichni tak dobře znají? Dá se tu vůbec někomu věřit? A především: kdo unesl Avery Woolerovou? MP3 ke stažení (553 MB)... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: audiokniha , Témbr

Everyone Here Is Lying , 2023

Interpreti: Libor Hruška , Martina Hudečková

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všude samí lháři. Přihlašte se a napište ho.

Adris
dnes audiokniha 3 z 5

Knihu jsem poslouchala jako audio. Přiznám se, že mi to trvalo dlouho. Příběh je takový průměrný, úplně mě to nezaujalo. Nicméně vymyšlený důvtipně, pokud má být "tahákem" vyjevovat sousedská tajemství. Taková detektivková telenovela. Na dovču dobré:).

vekkr
23.05.2024 audiokniha 3 z 5

Audiokniha,mám ráda u psychotrilerů ten zvrat.Myslíte si,a vše jinak.Tady nic takového nebylo.Stokrát ohrané,a dost předvídatelné.

veruptackova
23.05.2024 4 z 5

Tohle je opravdu ideální čtení po náročném dni.

- jednoduché věty, které se lehce čtou,
- pohled mnoha postav, díky kterému se vám děj hezky zrekapituluje,
- lži, které příběh hezky zamotají,
.. a ten závěr? Ten se autorce opravdu povedl!

3,5* a můj podrobnější názor na knihu najdete v záložce RECENZE. :-)

Žebříček nejprodávanějších knih (20. týden)

23.05.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (19. týden)

15.05.2024

10 nejčtenějších knih (květen)

15.05.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Všude samí lháři v seznamech

v Právě čtených26x
v dalších seznamech5x