vekkr vekkr komentáře u knih

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Knihu jsem dočetla asi před týdnem a dnes jsem si musela přečíst anotaci,jinak bych nevěděla o čem to bylo.Začátek trochu zmatek v postavách,ale jinak fajn čtení.

06.09.2021 3 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Audiokniha.Skvěle načtené.Skvěle napínavé -co dodat

19.08.2021 5 z 5

Slib Slib Táňa Keleová-Vasilková

Přečteno rychle,posloužila jako letní bazénovka,ale neptejte se za týden o čem byla.

19.07.2021 3 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Ale jó ,bavilo mě to a chtěla jsem to vědět a tak jsem četla dál.Konec trochu přitažený a uspěchaný,ale jo.

01.07.2021 4 z 5

Běžkyně Běžkyně Peter May

Petře May ve své klasické podobě.Audiokniha skvěle načtená.

28.06.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Rodinné drama.Na začátku jsem byla napjatá,co z toho bude.Nakonec už jsem lehce přeskakovala,protože se to táhlo a nic šokující nepřišlo.

07.06.2021 3 z 5

Karamelová džungle Karamelová džungle Tereza Salte

Jen prolistováno a vůbec jsem se nezačetla a přeskákala do konce.nee

03.06.2021 1 z 5

Dlouhá trať Dlouhá trať Viktorie Hanišová

Skvěle depresivní.

02.06.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Poměrně čtivá,ale velmi zapomenutelná a průměrná kniha.

26.05.2021 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Byla jsem v mírné depresi a toto mi dost pomohlo,protože vidím,že na tom je někdo daleko hůř.Super

24.05.2021 3 z 5

Před povodní Před povodní Anna Bolavá (p)

Audiokniha.Připomnělo mi to film náročného diváka a všichni volají skvělý a já to nepobrala.Vůbec nevím o čem to bylo a co tím chtěl autor říct.Jako papírovou knihu bych odložila.Tohle jsem teda zvládla,ale další 2knihy ,které tu mám asi jen prolistuju.

06.05.2021 1 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Bylo to přesně to co očekáváte,zamyšlení,poučení,dojetí.Někomu to holt život pořádně nadělí.

28.04.2021 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Audiokniha.Další díl si určitě poslechnu,ale nijak převratné a nápadité to nebylo.Poslouchala jsem jí docela dlouho a nebudu vědět velmi brzo o čem to bylo.

28.04.2021 3 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Audiokniha, dobře načtená a kdybych to neposlouchala,tak to možná ani nedočtu.Bylo mi dost lhostejné jak to dopadne.Postavy takové nijaké a obyčejné.

13.04.2021 2 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Audiokniha.Na základě doporučení jsem si to poslechla a kniha byla výborná.Ukápla mi i slzám.Je to citlivé,milé a napínavé.Nechybí detektivní zápletka.Jen to ukončení bylo dost rychlé.

02.03.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Audiokniha
Inspirovala jsem se zde a také si knihu poslechla na Vltavě. Je pravda, že jsem slyšela již lépe na čtené knihy. Ovšem jinak mě kniha nadchla. Opravdu se trochu nabízí srovnání s Hanou. Já nesrovnávám a jen říkám-skvělé.

12.02.2021 5 z 5

Rozbité štěstí Rozbité štěstí Táňa Keleová-Vasilková

Když se po 12 hodinové službě, svléknu z antivirového obleku a v hlavě si přehrávám tu bezmoc a utrpení, těším se do postele na knihu. Věřtemi.,už nezvládnu hrůzy války ani 10 mrtvol, ale přesně tam pasuje tato autorka s obyčejným a někdy předvídatelným životem a proto ji v těchto chvílích vyhledám. Takže zase splnila, co jsem od ní chtěla-vypnout a relaxovat a třeba i pobrečet.

03.02.2021 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

AudioknihaBylo to výborný.Skvěle načtený.Příběh plný lidskosti .Přesně to co vám má kniha dávat.Těšíte se ,až se knížce zase vrátíte a mrzí vás,že to skončilo .

28.01.2021 5 z 5

Katarze Katarze Yrsa Sigurðardóttir

Audiokniha .Dobře načtená.Mám ráda tuto autorku.Kniha napínavá a konec nečekaný.Jen ta jména....

23.01.2021 5 z 5

Druhá Druhá Táňa Keleová-Vasilková

K této autorce tak přistupují.Nenáročné čtení s obvykle pozitivním koncem a nic jiného nečekáte.Pokud bych něco jiného očekávala,tak sáhnu po jiném autorovi.

14.01.2021 4 z 5