Trustty Trustty komentáře u knih

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Já toho brazilce zkrátka miluju :)) Jeho styl psaní je prostě super.
Příběh se jako vždy rozjíždí hned na prvních stránkách. Je propracovaný, nepředvídatelný a sadistický :)). A ten konec.....no to si ze mě dělá jako Carter pr**l ?? Zase zdlouhavé čekání do dubna než vydá další díl a další měsíce než nám je přeloží....Pff ach jo :)) Krátké kapitoly Vás nutí stále dokola si opakovat.."tak ještě jednu kapitolu a pak půjdu něco dělat"...
Prostě pecka, super
Doporučuji všem carterovcům :))

18.10.2018 5 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Souhlasím s komentáři níže. Tohle mělo zůstat na instagramu. Stromů bylo na toto dílo/nedílo fakt škoda. Na jedné stránce stěží celá věta a ještě ke všemu je ten papír tááááák tlustý.
Místy je kniha vtipná, nepopírám, že jsem se nezasmála. Nejvíce asi s Dobbym :)),
ale jinak je to jako celek sr**ka. Nabídne Vám pohled na to kolik blbců běhá po světě.....tohle prostě nevymyslíte :)).

17.10.2018 1 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Knihu jsem přečetla za dva dny. Není v ní nic šokujícího, nic nového než to co se dá čekat od erotického románu. Nicméně je příběh velmi čtivý :)) i já se tedy posunu k dalšímu dílu v serii. V prvním díle ani mě neunikla jistá podobnost s knihou 50 odstínu...

30.09.2018 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Dlouho jsem knihu přehazovala v knihovně. Kvůli obálce, která se mi ani trochu nelíbila se mi do ní nechtělo. Nakonec jsem se přemohla a pustla se do čtení. Dobře jsem udělala. Pěkně propracovaný příběh. Velmi čtivé.
Dporučuji

28.09.2018 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Tahle kniha se opravdu povedla. Je napsaná srozumitelně a velmi čtivě. Příběh dvou lidí, kteří se do sebe zamilují v pekle a tohle peklo spolu překonají.
Zní to blbě, ale bylo to fajn čtení, pokud se zaměřím na Lale a Gitu a opomenu, kde se jejich láska zrodila.
Doporučuji

16.09.2018 5 z 5

Knížku jsem přečetla jen ze zvědavosti, jak to autor podal. Pěkné motivační čtení, jen si nějak nedokážu představit kolik čtenářů si z toho vezme ponaučení a začne se NESNAŽIT :))
Když se rozhlédnu kolem sebe nějak si neumím představit, že by najednou začali lidé žít bez sociálních sítí a mediálních sr**ek, které se na nás valí ze všech stran.
Už pár let mám spoustu věcí u pr**le a život je opravdu zajímavější a lehčí.
Pěkné čtení.
Doporučuji:))

15.09.2018 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Taková lehká oddychovka. Neurazí ani nenadchne.

11.09.2018 3 z 5

Někdo tě vidí Někdo tě vidí Clare Mackintosh

Přiznávám, že Má je vina se mi líbila více. Neznamená to, že je tato kniha špatná. Není, děj byl slušný ,jen se mi zdálo, že se to na začátku kapku táhlo. Druhá polovina byla svižnější. Konec překvapivý.

06.09.2018 4 z 5

Má je vina Má je vina Clare Mackintosh

Ano, byl to výborný příběh. I já se pouštím do další knihy od této autorky. Kniha se četla parádně. První část byla skvělá a na poslední stránce jsem měla pocit, že mi něco uniklo...druhá část byla ještě slušnější jízda :)). Pěkně si se mnou autorka pohrála. Určitě doporučuji. Pěkné psychologické drámo.

02.09.2018 5 z 5

Treblinka, slovo jak z dětské říkanky Treblinka, slovo jak z dětské říkanky Richard Glazar

Pokud se ohlédnu za stylem psaní.....četla jsem čtivější knihy s touto tématikou. Řekla bych, že příběhu to dávalo i menší nudnost. Často jsem se musela vracet zpět. Směsice polštiny, češtiny, němčiny atd. mi vůbec v knize nesedly. Dokonce jsem chtěla knihu několikrát odložit. Neudělala jsem to a dočetla, ale s odřenýma ušima. Stránek je na tento příběh použito až až.

14.08.2018 2 z 5

Lékárník z Osvětimi – Dosud nevyřčený příběh Victora Capesia Lékárník z Osvětimi – Dosud nevyřčený příběh Victora Capesia Patricia Posner

Fanatismus, boj o moc a bohatství. V případě Capesia lékárníka z Osvětimi, to byl především boj o bohatství. Po příchodu do Osvětimi se neštítil posílat do plynových komor ani své přátelé. Je neuvěřitelné, že tenhle cynik, který nejenže pohrdal soudem, ale i výpověďmi lidí, kteří ho usvědčili za provádění selekce, nakonec dostal jen 9 let a co hůře, že byl za dva a půl roku propuštěn z vězení a v klidu si dožil ve svém domě.

Kniha byla pěkně napsaná. Jasná a srozumitelná.
Doporučuji

04.08.2018 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Pěkný promyšlený příběh. Kniha je čtivá a chytlavá už od začátku. Konec překvapivý.

31.07.2018 5 z 5

Stránky pro tebe Stránky pro tebe Sylvia Brownrigg

Nemůžu si pomoct, ale příběh na mě nepůsobil opravdově. Necítila jsem žádné emoce a v závěru ani smutek. Napsaná rychlovka. Škoda, myslím si, že autorka z tohoto tématu mohla vytřískat víc.

22.07.2018 2 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Nic ohromujícího, ale neurazí.

17.07.2018 3 z 5

Půjdu do pekla spokojen - Adolf Eichmann: životní dráha masového vraha Půjdu do pekla spokojen - Adolf Eichmann: životní dráha masového vraha Roman Cílek

Pěkně napsaný souhrn faktů. Chybí jen stále pochopení, proč tihle fanatici žíjící pouze rozkazy, se snažili zachránit si životy, když Německo padlo a s ním i jejich vůdce. Jak sám Eichmann řekl - nedokázal si představit život bez rozkazů. Proč se tedy schovával v Argentině a nespáchal rovnou sebevraždu??

16.07.2018 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Angela Marsonsová umí napsat čtivou detektivku. Od začátku až do samého konce napínavé. Snad nám brzy předhodí nějaké další vydařené dílo :)

15.07.2018 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Styl jakým byl příběh napsaný byl úžasný. Když Josefa převezli do nemocnice, bylo hned zřejmé jaký spád kniha bude mít. Ale vůbec nevadilo. Vřele doporučuji

03.07.2018 5 z 5

Prostituce v nacistických táborech Prostituce v nacistických táborech Václav Miko

Himmler jako zakladatel bordelů, ať už ve městech, v koncetntračních táborech nebo přímo na bojišti, byl považován za největšího kuplíře všech dob. I přes velké psychické i fyzické utrpení se často ženy stávaly prostitutkami "dobrovolně". Dostávaly větší příděly jídla, dostávalo se jim lékařských kontrol a měly lepší hygienické podmínky. Musely ovšem podstupovat drastické zákroky sterilizace bez anestezie.

28.06.2018 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Trýznivá minulosti obou hlavních postav nejspíš vzala za své. Jeden stvořený pro druhého. Nic zvláštního, nic závratného, ale neurazí. Malá oddychovka.

27.06.2018 3 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Dobrá oddychovka, která se skvěle četla. Nic náročného. Taková slaďoučká romance, která neurazí :))

24.06.2018 4 z 5