Trustty Trustty komentáře u knih

Otec musí zemřít Otec musí zemřít Sandrone Dazieri

Tak tohle byla opravdu paráda. Přesně takové thrillery bych mohla číst pořád.
I přes počáteční malou nesympatii k Dantemu a Colombě (oba jsou fakt padlí na hlavu díky prožitým traumatům) jsem si je zamilovala :)).
Kniha je chytlavá už od začátku. Je zde plno akcí a zvratů.
Když jsem knihu kupovala, nebyla jsem nadšená z 560 stran. Nakonec jsem jí přečetla na dvakrát.
Super. Doporučuji

15.02.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Opět skvěle propacovany příběh. Angela to prostě umí :)
Ani jeden díl nezklamal.

07.02.2019 5 z 5

O dívce Grace O dívce Grace Anthony Doerr

I přesto, že mi kniha přišla o něco slabší než Jsou světla, která nevidíme, přidávám Anthonyho mezi oblíbené autory. Jeho styl psaní je opravdu úžasný.

03.02.2019 4 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Nemohu jinak než za 5*. Byla to jízda. Opravdu lepší než první díl. Pokud bude další pokračovaní a udrží si Helen laťku takhle vysoko myslím, že mému největšímu oblíbenci Carterovi bude dýchat na záda :))
Příběhu nechybí děj, napětí ani brutalita.

14.01.2019 5 z 5

Hermann Diamanski: Jak přežít katastrofu Hermann Diamanski: Jak přežít katastrofu Heiko Haumann

Kniha o obyčejném člověku, který se snažil přežít.
Náhled do Hermannova života.
Mám z knihy trochu zvláštní pocit. Je psaná formou, která mi vůbec nesedla.

09.01.2019 3 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Skvělý příběh. Od začátku až do uplného konce jsem se bavila, i přesto že jsem nemusela přemýšlet o tom kdo je pachatel. S radostí se vrhnu na další díl a autorku řadím mezi své oblíbené :)

04.01.2019 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Zase pecka :)) Právem si Sarah vydobyla u mě místo oblíbeného autora. Po přečtení knihy Ví o Tobě jsem čekala na další knihu a přišly Tiché lži. Parádní psycho, které má myslím postavenou laťku dost vysoko. A nenechte se ošálit tím, že příběh bude psaný ve stylu předešlé knihy, je z naprosto jiného soudku :)
Doporučuji a těším se na další knihu od Sarah :)

26.12.2018 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Četlo se to samo. Příjemné počteníčko v ubrečeném počasí :)

23.12.2018 4 z 5

Z rodinné kroniky Lady Fuckingham Z rodinné kroniky Lady Fuckingham neznámý - neuveden

O čem je první díl o tom je i druhý a pokud se nám první líbil, skočíme do druhého :)). Mě se to líbilo. Lépe se to čte po kousíčkách, člověk se alespon pak nenudí :)))
Klidně bych si přidala další díly :))

17.12.2018 4 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Tak kde jsou nějaké nové nápady na dobré příběhy. Zase jedna chuda a jeden krásný bohatý s děsivou minulostí......ach jo.

09.12.2018 2 z 5

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

I já se přikláním k nazoru, že jde o oddechovku. Juliette je sice sociopatka, ale mě to až tak drsné nepřišlo.

09.12.2018 3 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Paní Mornštajnová umí napsat velmi čtivý příbeh. O tom jsem se už přesvedčila 2x a nyní po třetí. Skvělá kniha.
Kdyby stěny hotelu mohly promluvit, asi bychom se divili :))

07.12.2018 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Tak tohle byla opravdu krása.
Nemám moc ráda tlusté knihy a tuhle jsem odsunovala hodně dlouho.
Válečný román napsaný v několika časových osách, sestavený z příběhů lidí, které svede cesta života dohromady.
Román je psaný v krátkých kapitolách, což je super. Takže čtete a čtete až zjistíte, že za malou chvíli vstáváte do práce :)).

04.12.2018 5 z 5

Milostná aféra Milostná aféra S. J. Hooks

Zase tak hrozne to nebylo. Oddechovka před spaním.

25.11.2018 4 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Čekala jsem od knihy víc. Nebylo to nejhorší, ale taky nepřišlo žádné Wou. Oddechovka, u které si citlivější povahy na konci příběhu možná i popláčou :))

23.11.2018 3 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Tak tohle bylo hodně dobré. Drsná krajina, drsný příběh. Kniha se četla paradně, mrtvých tu bylo až dost. Možná se v postavách může někdo ztrácet, jelikož jsou všichni společně tak nějak propojený :))
Každopádně příběh byl opravdu dobrý.
Dám si i další díl ze serie a Nordbo putuje mezi mé oblíbené autory.

20.11.2018 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Tak tohle byla pecka. Francis mi připadal trochu natvrdlý, ale všechno zachránila Marni :)). Asi to tak mělo v příběhu být. Chybu v tom hledat nebudu, protože jinak to byla skvělá jízda.
Vrah popisuje detailně, jak stahuje kuži z těla......sadistické až bizarní :))
Mimochodem....nádherná obálka.

09.11.2018 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Ta obálka je opravdu pěkná, ale známku Světový bestseller? To snad ne.
Nelituji, že jsem knihu přečetla, určitě se k ní v budoucnu už nevrátím.
Dlouho jsem čekala než se začne něco dít a k samému konci na mě čekalo tolik překombinovaných situací, že jsem si říkala " to snad ne, co to jako je? Jako proč?"
Žádnou stopu ve mě příbeh nezanechal.

06.11.2018 2 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Zase pecka. Za mě mohu jen doporučit. Tihle manželé vědí jak nás nabudit na další příběh :))
Doufám, že se v dalším díle setkám nejen s Joonou, ale i se Sagou.

26.10.2018 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Zpověď feťačky. Zkusím, pak už si nedám...a tak pořád dokola až zjistí, že je závislá. Pak se děj otočí na odvykám, zdrhnu, píchnu si....
Snad se jí to podařilo už kvůli jejímu synovi.
Četlo se to dobře.

23.10.2018 4 z 5