Milostná aféra

Milostná aféra https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382781/mid_milostna-afera-oSQ-382781.jpg 3 104 31

Slečna Wildeová je trnem v patě profesora Stephena Worthingtona. Pan profesor je spořádaný třicátník se zálibou v knihách a poklidném životě a nechutí ke společenskému životu. Jeho studentka mu však dělá ze života peklo. Provokuje ho, odmlouvá, je neukázněná, výstředně se obléká, ale je to hezká dívka. Když se Stephen ocitne v její ložnici, role učitele a žáka se vymění... Autorka velice otevřeně píše o lásce a sexu a její kniha je přirovnávána ke knize Padesát odstínů šedi, jejíž autorka o ní také napsala pochvalnou recenzi.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Brána

Absolute Beginners

narisa
04.12.2022 5 z 5

Mně se kniha moc líbila. Vážně jsem si velice užívala příběh skvěle nevinného a milého profesora Worthington, tedy Stephena, a zkušené studentky Divoké, tedy Julie. Ach Stephen byl tak roztomilý, že bych ho samou láskou snědla. Bylo to žhavé i milé zároveň. A také velice čtivé.
Jen mě mrzí, že nevyšlo pokračování. To je opravdu chyba.
I tak mě ale příběh nadchl, a tak si zaslouží super hodnocení.
Doporučuji a hodnotím 4,5*.

evineckY
01.09.2022 4 z 5

Kniha o tom, jak studentka učí profesora sexu - to tu ještě nebylo :-)
Ale samozřejmě nejen o tom... Bylo to vtipné, čtivé i dojemné.

dooky
03.08.2022 3 z 5

Přečteno za pár hodin. Příliš rychlý a uspěchaný začátek vztahu, hodně sexu, žádná větší zápletka ohledně vztahu profesor/studentka. Nedá se upřít čtivost, ale žádný větší dojem ve mě kniha nezanechává.

Ála1968
26.11.2021 4 z 5

Myslím,že to nebylo až tak špatné,na erotickou knihu to mělo i celkem dobrý děj,bylo to čtivé,jen mě vadil ten useknutý konec.Bylo tam hodně nedořešeného a to byla škoda.

Jita160
10.04.2021 5 z 5

Bylo to moc pěkný,zábavný,romantický a sexy.Profesor Stephan je horlivý pako...moc mě bavil.Ta jeho nezkušenost a najivita byla vážně zábavna.Bylo osvěžující i to ,že se konečně v nějaké knížce vyměnili role...ona ta zapálená, odhodlaná a velmi zkušená a on,no posuďte sami.
Určitě si zaslouží tento příběh pokračování,ktere si já rozhodně nenechám ujít.

Evka3814
10.04.2021 3 z 5

Takovej průměr....čtivé,chvilkama úsměvné,ale nic to ve vás nenechá. Každopádně opět, konec bez konce a pokračování nikde:(

dedysek
03.04.2021 3 z 5

Mám ráda téma profesor/student. Nevadí mi, že se tam nic moc neděje. Je to taková oddychovka u který se nemusí přemýšlet, takže kdo to má stejně jako já, tak se kniha bude líbit :-)

ovecka535
29.10.2020 4 z 5

Nebyla špatná, ale čekala jsem víc

evismaior
03.06.2020 1 z 5

20% - podle anotace jsem čekala pikantní románek o vztahu profesora a jeho studentky - inu je to tam, ale je to tak hloupoučké, že se to nedá příliš omluvit ani v rámci daného žánru, a kdyby hlavní postavy byly třeba skladník a kuchařka, vyšlo by to nastejno, protože kromě pár zmínek o obavách z propuštění hlavního hrdiny z práce, které hrdinka rozptýlí slibem mlčenlivosti, to tam nehraje žádnou zásadnější roli. Stephen je popsán jako nezkušený skoropanic něco přes třicet, který pod usedlým oblečením ukrývá postavu vytvarovanou v posilovně a zázračně se projeví jako skvělý a nabušený milenec, Julia ho nejdřív samozřejmě příííšerně vytáčí, anžto je inteligentní, přidrzlá a nevhodně oblečená a zmalovaná, ale jakmile si s ní začne, tak nemůže jinak. Kniha je psána z jeho pohledu, ale nezdá se mi, že by autorka mužům natolik rozuměla, aby si to mohla dovolit, ten chlápek působí dost tupě. "Psychologickou" stránku příběhu zajistí zmínka o zemřelém dědečkovi, nezbytnou hádku a udobření tu máme v podobě špatné známky ze skvělé písemné práce. No a ani ten sex za moc nestál, nabízí se říct, prostě taková normálka, že to nebylo třeba ani zvlášť popisovat. A konec je opravdu dost nijaký.

lark77
16.04.2020 3 z 5

Čítala som vrámci výzvy a aj keď to nie je môj štýl bola to dobrá kniha.

AnnieR.
03.04.2020 3 z 5

Milostná aféra od S. J. Hooks

Když se Stephen ocitne v její ložnici, role učitele a žáka se vymění...

Jedním slovem Ach... Čekala jsem od toho víc. Miluji knihy s touto tématikou (zakázaný vztah mezi učitelem a žačkou, i když o to skoro vůbec nešlo), slovo "Ach" se tam objevovalo víc než bylo potřeba. Hlavní hrdina Stephen, mě vyloženě štval - ne kvůli jeho nezkušenosti, ale místama mi přišel vyloženě dutej. Někdy jsem až musela kroutit hlavou a ironicky se smát. Na to, že mu je 33. Julie mi zatím k srdci také nepřirostla (třeba když si to přečtu podruhé, někdy za pár let). Jediná ucházející postava tam byl snad Shawn a ten se tam moc nezdržel. No a Cassanova Matt taky ušel. Jen kvůli tomu, že byla kniha docela čtivá a já ji zvládla přelouskat za 4hodiny (nyní je 3.02, dobrou noc) dávám ⭐⭐⭐. Četla jsem i horší knihy/knihu, o které jednou taky napíšu recenzi, slibuji. Líbí se mi obálka knihy. A nevím co víc říct... Bye

werastk
29.02.2020 3 z 5

Kniha sa jednoducho čítala. Žiadne veľké napätie vzhľadom na vzťah profesor-študent ale čakať nemusíte. Mrzel ma veľmi rýchly a taký neúplný koniec. Neviem sa nejako vyznať v pocitoch, ktoré mi kniha zanechala po prečítaní....

Jasmina26
07.01.2020

Za mně moc pěkná kniha. Přečetla jsem ji hodně rychle a líbilo se mi jak je to napsaný ????

maafa
31.12.2019 4 z 5

Připadám si trochu divně, když si přečtu většinu komentářů níže, ale mně se to líbilo.
V tomto žánru to někdo konečně otočil, kdy nejistý a nesmělý je chlap, a žena (nebo spíš dívka) je tou, která ho "učí" životu a táhne.....Bavilo mě to. To přirovnání v anotaci k padesáti odstínům mi přijde úplně mimo a myslím, že to knize spíše uškodilo....

alzbeta4340
30.12.2019 3 z 5

Velmi lehké čtení, v podstatě na způsob vášnivé harlekýnky. Vadil mi konec, zdál se mi neukončený - a nevím, jestli budu číst případný další díl. 2,5 hvězdičky

Tweety0207
20.09.2019 2 z 5

Neviem asi ani nemozem napisat komentar. Vobec som to nedocitala. A to zvyčajne dočítam aj to co sa mi nepaci.

havrmoni
26.08.2019 5 z 5

Knihu jsem si chtèla přečíst hlavně kvůli tomu, že je z pohledu muže. Není to tak časté a i přestože jsou autorkami ženy, tak ti bývá fanj počtení. Taky mě zaujal komentář od Daecius a přiznám se, že s ním skoro ve všem souhlasím. Nemám ráda chlapi jako je Matt, toho jsem měla chuť kopnout :) Julie, no na třiadvacet mě přišlo, že má dost ,,odžito" a slovník jak dlaždič. Chápu však, že to měl být protiklad ke Stephanovi, on někoho takového potřeboval. Stephan, s vlastnostmi zděděnými po otci, neoplýval velkou sebedůvěrou. Otec byl jeho vzor a jelikož umřel když byl Stephan na prahu puberty, tak si myslím, že to určilo jak a kam se bude Stephanův život ubírat. Bylo hezky popsané, jak nabýval sebedůvěry, opravdu se mi jeho postava líbila. Ostatně jako celá kniha.
Když mi kniha přišla a já viděla, že je tam napsáno Dopuručuje E. L. James, autorka padesáti... tak jsem se fakt lekla. Nebylo čeho. Ty slavné 50ti odstínové nesmysly s tímto nemají co dělat. Jen reklama a podle mě dost špatná, mě to málem odradilo od čtení. A komu se naopak líbí padesát a čeká něco v tom duchu bude zklamaný.

janina66
23.08.2019 1 z 5

Mně to přišlo až trapné. Ztráta času.

Adris
23.06.2019 3 z 5

Taková dráždivá jednohubka. Školačka a profesor. Něco jako slovenská kniha Absint.

Daecius
23.05.2019 5 z 5

Můj komentář bude trní mezi růžemi, coby zatím jediný mužský příspěvek. Vůbec tento žánr nečtu a sám nevím, jakým řízením osudu to ke mně doputovalo a co mě vlastně přimělo tohle číst, ale prostě se stalo, a já si řekl proč to ze srandy nezkusit, přičemž jsem čekal, že to bude pěkná kravina a knihu v půli odhodím. Na obálce připodobnění k 50ti odstínům…. no tak to vůbec. Předně bych řekl, že tohle není erotický román, ale romantika, která se nebojí erotických scén, ale velmi dobře podaných, autorka nesklouzává k pornu, ale přitom není opatrná, je to tak akorát a dobře vybalancované. Podle mě těch slavných 50 odstínů je naprostá slátanina, zato tohle, od S. J. Hooksové je… bomba! Je to výborně napsaný, poutavý, maximálně zábavný a o to zde jde. Je to beletrie, která má bavit a to se zde v mém případě dařilo na 100%. Zde je v komentářích často vytýkáno, že je to nereálný - no ano, je to tak, protože to tak má být. Záleží pak jen na vás jestli se tím necháte otrávit nebo to přijmete a budete se prostě bavit. Asi mě to zaujalo i proto, že ve většině romantických románů vystupuje jako hlavní postava žena a nikoli muž. Zatímco romantika obvykle psaná z pohledu ženy by mě přiznám se asi nenalákala, tady je to psáno z pohledu Stephena, což mi přišlo zajímavé. A protože knihu psala žena, neubránil jsem se náhledu, jak se ženská spisovatelka v citových záležitostech vtěluje do role a uvažování mužů, a musím říct, že se jí to velmi dobře daří, nesklouzává k žádným laciným ani falešným nebo naivním představám nebo zajetým nudným opakovaným stereotypům a jako mužský čtenář si myslím, že to autorka zvládla perfektně, tohle není vůbec snadné a je možná škoda, že ženské čtenářky to většinou nedocení. Vlastně jeden ze zažitých mužských stereotypů je zde znázorněn v postavě Matta, kde je to možná až příliš, ale nepůsobí to rušivě, chápu, že bylo úmyslem vytvořit křiklavý protipól ke Stephenovi. Jako on je i Stephen stereotypní postavou, ale taková, která je zde potřeba, na té je to postavené a díky tomu to celé funguje. Tedy narovinu - když odhodím hranou mužskou ješitnost typu „pche, my chlapi přece romantický knížky nečteme“, tak musím přiznat, že mě knížka opravdu bavila, prostě nejde si neoblíbit slušného Stephena a zajímavou Julii, dávkoval jsem si každou kapitolu, abych to nepřečetl moc rychle, a obou hlavním postavám jsem fandil zuby nehty. Hodně komentářů tady je nespokojená s koncem, já samozřejmě taky, ale ani mě moc nepřekvapil, jde totiž přesně v duchu moderních seriálů.. na konci podnítit zvědavost a šlus, aby vás měla autorka v hrsti a chtěli jste číst další díl. A já teda pevně doufám že už na tom Hooksová dělá a záhy vyjde i v češtině (a pokud ne, jsem připraven to výjimečně přelouskat v angličtině.. kdo by to byl řekl). Anebo jsem se už nadobro zbláznil, nevím… každopádně skvělý čtivý, pohodový čtení a překvapení roku.

Autorovy knížky

S. J. Hooks