Trustty Trustty komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásně napsaný smutný příběh. Přečteno za jeden den. Zkrátka knihu otevřete a už se jí nezbavíte dokud jí nepřečtete.

13.02.2018 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Na toto téma snad není potřeba ani komentáře....Příběh Edity Adlerové, knihovnice z Osvětimy ve mě zůstane zasetý stejně jako příběhy jinych lidí, kteří se rozhodli promluvit o životě v koncentračních táborech. Takové knihy by se měly zařadit do povinné četby. Doporučuji

08.02.2018 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Silný příběh nejen o krutosti, bezcitnosti a o tom co se stane s člověkem, když mu dáte moc, ale i úctě, respektu a lásce ke svým nejbližším. Příběh o tom jak skromný člověk uměl být a z jakých maličkostí se dokázal radovat a vážit si života. Nikdo z nás si nedokáže představit jak moc musela Violka a ostatní trpět, protože my bychom se podělali už jen z toho, že by nám netekla voda, nešla elektřina nebo nedej bože internet.

15.01.2018 5 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

Kdybych knihu nevídala ve své knihovně, asi bych za chvíli zapomněla, že jsem jí četla.
První den čtení jsem si říkala "bože nechci přeskakovat odstavce". Druhý den proběhl ve znamení důvěry, že mě brzy v příběhu něco překvapí....posledních cca 60 stran kapku zachránilo předchozích 290. Z příběhu toho ve mě moc nezůstalo, ale nelituji, že jsem jí dočetla.

10.01.2018 3 z 5

Pastýř smrti Pastýř smrti Ethan Cross

Příběh byl pěkný, četlo se to skoro samo. Jen se divím, že se z toho všeho Marcus spíš nezbláznil a neskončil na psychárně :))

06.01.2018 4 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Příběh se mi líbil. Vyšetřovatelé byli sympaťáci, obzvláště Charlie - takový ptáček co poprvé vylétá z hnízda :)). Vrah - uchylné prase co mi lezlo neuvěřitelně na nervy. Určitě kniha stojí za přečtení.

28.12.2017 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Po dlouhé době kniha, kde jsem se začátkem opravdu prokousávala. Asi do 110 stránky jsem si říkala "tohle nedočtu". Vydržela jsem a dobře jsem udělala :). Příběh se najednou rozjel až jsem byla překvapená, že jsem na konci :)). Určitě stojí za to příběh dočíst.

27.12.2017 4 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Ale jo, nebyl to špatný příběh. I když musím přiznat, že jsem se nemohla dočkat až to dočtu. Napínave to pro mě bylo do chvíle než našli vraha. Posledních 70 stran se stalo utrpením, ale dočteno.

23.12.2017 3 z 5

Znesvětitel Znesvětitel Paul Finch

Mě se kniha moc líbila, i přesto že vyšetřování bylo takové zvláštní :)). Po dlouhé době se u vyšetřovatele neobjevuje žádná trýznivá minulost, což mě mile překvapilo :).
S jistotou se pustím do dalších případů detektiva Hecka.

10.12.2017 5 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Moje první kniha od teto spisovatelky. Příběh s touto tématikou asi nebude pro každého....některé detailně popisované scény jsem chroupala s úděsem. Kniha byla napínavá. Dá se říct, že jsem byla stále ve střehu. Určitě si přečtu i další knihy od Mo Hayder.

08.12.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Stránky mi prsty jen prosvištěly. Ještě lepší než první díl. Čtivé, napínavé.

30.11.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha mě bavila natolik, že se pustím i do dalšího dílu Sova. Příběh byl napínavý od začátku až dokonce. Hlavní vyšetřovatel Munch mi sedl i se svými kolegy.

26.11.2017 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Tak světový bestseller.....pfff asi si ho představuji trochu jinak. Začátek byl nijaký. Asi na 130 straně jsem se začetla a od 250 strany jsem se zase nudila. Ještě, že tam měli Edmunse :)). Nicméně nejhorší příběh nebyl.

20.11.2017 3 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Dobře a svižně se mi kniha četla. Příběh mě upoutal už na začátku.

24.10.2017 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Chris Carter je zkrátka borec. Všechny jeho díly jsou skvělé. Už se těším na Galerii mrtvých.

20.10.2017 5 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Začátek se kapku táhnul. Chvilku trvalo než upoutala mou pozornost. od poloviny se mi četla dobře. Vyšetřovatelka ve mě vzbuzovala všechny možné dojmy, jen ne vyšetřovatelky. Příběh nebyl špatný a rozuzlení zajímavé.

20.10.2017 4 z 5