Tobika Tobika komentáře u knih

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Druhá polovina se mi zdála lepší. Po přečtení dopisu se nedalo odtrhnout. Epilog úžasný.

30.01.2015 4 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Nabíječ se mi líbil více, ale Roštěnka jako oddechovka je taky fajn.

26.01.2015 3 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Velmi čtivá knížka. Přečteno za jeden večer. Dalo se i zasmát. Trochu podobná jako Nabíječ, ale ne tak dobrá. Bohužel ten konec, jak chtěl Drew získat Kate zpět, byl zklamáním. To už bylo moc přeslazené a přehnané.

21.11.2014 4 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Moc přeslazené. První knížku od této autorky jsem četla Třešinku a ta se mi líbila mnohem víc.

07.11.2014 2 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Opět skvělá detektivka stejně jako Zapomenuté dítě! Přečteno jedním dechem.

16.10.2014 5 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Podle mne nejslabší z těch třech dílů. Občas dost utahané.

13.10.2014 4 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Podle mne lepší než první díl. Postavy mi byly více sympatické než Nick a Alexa z prvního dílu. Tam se mi nelíbilo, jak hrubě jednal Nick s Alexou. Doporučuji jako nenáročné čtení.

16.06.2014 4 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Skvělý díl! Zatím se mi asi líbil nejvíce z těch, co jsem přečetla (Netopýr, Švábi, Nemesis, Pentagram, Sněhulák). Perfektně zpracované prolínání 2.světové války a současnosti. Pokud se Vám nechce číst Netopýr a Švábi, kteří jsou trochu slabší, tak Červenku určitě nevynechat. Je tam hodně událostí, které se budou řešit v dalších dílech.

22.05.2014 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Kniha velmi čtivá, ale dost jednoduchá. Možná je to trochu zkresleno tím, že jsem před ní četla náročnější knížku. Jako oddechovka je dobrá, ale podle ostatních hodnocení jsem čekala víc.

22.05.2014 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Knížka krásná. Nebyla tak bolestná jako Než jsem tě poznala, ale smutná byla. Jak píší ostatní nakonec tedy dobře dopadne, ale to, že se hlavní hrdinové setkají až po tolika letech, na mě působilo hodně smutně a depresivně. Trochu je tu podobnost s knížkami od Leily Meacham (Poselství růží, Dlouhé stíny), kde se hlavní osoby, také stále míjí.

17.05.2014 5 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Leila Meacham

Hluboký smutný příběh stejně jako Poselství růží. Knížky jsou krásně napsané, ale bohužel z nich mám vždycky pocit zklamání a bezradnosti, že to takhle dopadlo.

27.04.2014 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Lepší než první díl.

21.04.2014 4 z 5

Achilleova píseň Achilleova píseň Madeline Miller

Nemám slov. Prostě nádhera. Geniální nezapomenutelné dílo! Přečetla jsem za jednu noc a druhý večer jsem četla znova. Příběh Patrokla a Achillea je zde popsán neskutečně krásně a hluboce. Doporučuji!

21.04.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Skvělá knížka. Dlouho jsem se takhle nenasmála. Doporučuji i jako čtení na dovolenou.

09.04.2014 5 z 5

Jeden den Jeden den David Nicholls

Tahle knížka na mě působila dost smutně. Žádné oddychové čtení. Byla jsem ráda, že už jí mám za sebou. To jak se setkávali, milovali a nebyli schopní to dát najevo, bylo hodně ubíjející. Dost mi to připomnělo Poselství růží.

07.04.2014 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Fajn čtení. Lepší než první díl. Přečteno za dva večery.

21.03.2014 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Můj pátý Nesbo a musím říct, že nezklamal. Podle recenzí jsem se bála, že Netopýr bude nic moc, ale opět skvělá detektivka. Přečteno za dva večery. Doporučuji!

21.03.2014 4 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Skvělá série! Těším se na další pokračování.

15.03.2014 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Fajn knížka. Oddychovka pro ženský. Jen to vykání Bennetta a Chloe až do poloviny knihy mi dost vadilo. Vulgarismů tam taky bylo dost, ale myslím, že to hodně zkreslil překlad do češtiny. V angličtině by to tak hrubě nevyznělo.

02.03.2014 4 z 5

Opět skvělý díl. Možná nejlepší z celé trilogie!

08.01.2014 5 z 5