Dlouhé stíny

Nový bestseller úspěšné spisovatelky, u nás proslulé fascinující rodinnou ságou POSELSTVÍ RŮŽÍ, sleduje tři přátele v letech jejich dospívání až do ukončení studia na střední škole, kdy je několik tragických událostí hluboce poznamená a vzájemně vzdálí. Stáváme se svědky jejich úspěchů i porážek až do chvíle, kdy se po letech znovu shledávají....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170557/dlouhe-stiny-1kE-170557.jpg 4.2249
Vydáno, Knižní klub

Tumbleweeds, 2012

Kniha Dlouhé stíny

martina.culik
01. listopadu

Je to první kniha od této autorky, kterou jsem četla a bavila mě od začátku do konce.
Příběh i postavy byly zajímavé a dobře vykreslené - měla jsem trochu problém rozhodnout se, kdo je pro mě vlastně ten hlavní hrdina, kterému bych měla fandit, ale i to na tom vlastně bylo zajímavé.

pivonka_1

Od autorky mám za sebou Poselství růží a Sen o Somersetu. Nyní jsem se pustila do této knihy, protože styl psaní autorky mi prostě sedí. Stylově bych ji přirovnala k Ptákům v trní, zkrátka stará dobrá klasika. Kniha je čtivá, má atmosféru, super příběh a až na některé zvraty, které byly na můj vkus už trochu přitažené za vlasy, bych celkově hodnotila velmi pozitivně. Na závěr chci podotknout, že s Poselstvím růží nemá kniha krom obálky vůbec nic společného.

VeraPaci

Nečekaně, poutavě, silné.

martinaandulka
01.12.2019

Dlouhé stíny neni pokračování Poselství růže a Sen o Sommersetu,ale samostatný román.Začíná dětstvím kdy sirotek Kathy přijíždí bydlet k babičce do Texasu kde potká 2 kamarády a stanou se velkými nerozlučnými přáteli,ale bohužel tragedie a těhotenství Kathy je rozdělí.... .Příběh se čte pěkně,ale jsou tam dvě nereálné věci,kterým ubírám hvězdičku.

marimari
04.09.2019

Čtivé. nenáročné, místy těžko uvěřitelné( otěhotnět pouhým dotykem ???), autorčin styl vyprávění se mi líbí a na oddychové pohodové chvíle- vhodná četba.

Imor
31.08.2019

Kniha se čte velice dobře, je trochu víc komplikovaně překombinovaná, ale moje zvědavost co autorka vymyslí, ze čtení udělala rychlo četbu a tyto současné sluneční dny mě dovolily přečíst ji rychle a uspokojit svoji zvědavost. Dole komentáře nejsou moc pozitivní, ale já doporučuji číst a nehledat mouchy a když je najdete tak je hned odežeňte a čtěte a čtěte...

Danago
19.07.2019

Moc nechápu , proč je knížka zařazena do trilogie. Marně jsem hledala nějakou návaznost. Docela mě to mrzí, čekala jsem pokračování rodové linie.

Knížka mě docela bavila. Čte se dobře, ale je to romantická a těžko uvěřitelná kniha.

Příběh sleduje tři přátele v letech jejich dospívání až do ukončení studia na střední škole, kdy se stane velké nedorozumění, které toto přátelství rozbíjí. Do toho tu máme i jedno tragické tajemství, které také hodně ovlivní život hlavních hrdinů.

Jessybelle
15.10.2018

Příběh je to pěkný, čtivý i zajímavý, poslední třetina je sice "nejakčnější" ale nejmíň uvěřitelná...ale určitě stojí za přečtení.

Esej o tragédii
Esej o tragédii