Tialexa Tialexa komentáře u knih

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Kroniky prachu je úžasná knížka. Zamilovala jsem se do ní hned poprvní stránce. Lin Rina ví jak čtenáře zaujmout. Takže děkujeme Lin Rino za dokonalé knižní dílo. Doporučuji hrozněmoc knihu si přečíst.

15.11.2021 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Ve škole jsme se naspamět učili Polednici. Je to nejlepší balada z Kytice.

25.01.2021

Okamžik pravdy Okamžik pravdy Kasie West

Další westovka v seznamu přečtených knih. Miluji všechny její knihy. Hlavní hrdinka jako plavkyně mě zaujala, protože miluji plavání, takže samozřejmě doporučuji.

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Miluji Westovky. A zrovna tahle Westovka mi připomíná mě. Částečně jsem jako Charlie, ale moje story nekončí láskou ani románkem. Holt život není přehnaná verze muzikálu ze střední.

16.08.2022 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Skvělý příběh. Začetla jsem se okamžitě a zamilovala taky. Je to dokonalý příběh který doporučuji každému čtenáři.

18.11.2021 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Kniha se mi moc líbila. Nejprve jsem viděla film, ale kniha byla ve většině ohledech lepší než film. Rozhodně doporučuji.

17.04.2021 5 z 5

Všechny knihy jsem přečetla a musím říct že to byla pecka. Miluju Harryho Pottera. Je to super série knih.

25.01.2021 5 z 5

První První Kiera Cass

Ráda bych ji doporučila všem které baví číst zajímavé knihy všech žánrů. Je skvělý.

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

knížka se mi moc líbila. Nejprve jsem si říkala jak to skončí, ale nakonec jsem byla z konce nadšená.

13.01.2022 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Hledání Aljašky, kniha která podle mě nám dává nahlédnout na svět i jinýma očima než jsou ty naše. Aljaška, holka na střední, která milovala knihy a kanadské žertíky, kdo by řekl, že bude tak strašně moc dospělá? Já tedy ne.
Viděla jsem seriál, ale kniha je prostě kniha. Některé citáty a myšlenky z této knihy jsem si musela dokonce poznamenat , protože jsou tak hluboké a pravdivé až se mi tomu nechce věřit.
Doporučuji samozřejmě všem, kteří mají rádi Hvězdy nám nepřály a podobné knihy.

11.01.2022 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Kniha se mi moc líbila, ikdyž jsem předtím viděla film. Podle mého názoru je knižní verze napínavější a celkově lepší než filmová. Doporučuji

16.03.2021 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Tuhle knihu jsem četla už snad 5x a pokaždé jsem se do ní začetla tak, že jsem přestala vnímat celé své okolí. Rozhodně bych ji doporučila.

Dokonalé léto Dokonalé léto Kasie West

Láska na pvní pohled. Avery je úžasná havní hrdinka. Tématika přírody je pro mě láskou a hudba mi je světem, takže jsem se začetla prvním řádku. Pokud máte rádi westovky, tak tuhle nesmíte minout.

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

kniha byla skvělá, ostatně jako všechny knihy od Kasie West. U knihy jsem se bavila a dokázala mě vtáhnout okamžitě do děje.

12.11.2021 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Kniha byla skvělá. Měla jsem několik vlastních teorií na to, kdo je ten pisatel, ale všechny byly chybné. Ne vždy je člověk opravdu takový, jak se chová před lidmi. Doporučuji

29.04.2021 5 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Na to kdy toto dílo vyšlo je to lákavé čtení. Četla jsem kvůli škole, ale líbila se mi. Někdy si ji přečtu znovu.

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Skvělá kniha. Nejprve jsem viděla film, ale jako většinou byla kniha lepší. Doporučuji všem, kterým se líbila kniha Hvězdy nám nepřály.

19.12.2021

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Skvělá kniha není co dodat

24.10.2021 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Druhy díl byl super. Doporučuji

25.04.2021 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Konec celé knižní série Selekce byl pro mě nečekaný a ohromující. Knihu bych určitě doporučila.