Okamžik pravdy

Skrývá se pod maskou kluk jejího srdce? Hadley Moorová v šestnácti letech přesně ví, co je zač - plavkyně, která díky tomuto sportu získá stipendium na univerzitu. A tomuhle cíli obětuje vše. Takže když jeden z jejích tréninků naruší záhadný kluk v kostýmu akčního hrdiny Heatha Halla, nepřijde jí to zábavné. Místo toho se rozhodne, že zjistí, kdo to byl, aby dalším vyrušením předešla. Překvapí ji, kolik potenciálních kandidátů se za maskou Heatha Halla může skrývat - včetně jejího bývalého nebo kluka, do kterého je zakoukaná její nejlepší kamarádka. Podaří se jí tuhle záhadu rozklíčovat? Zvlášť když má plnou hlavu někoho, po kom by rozhodně toužit neměla?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478176/big_okamzik-pravdy-91x-478176.png 4.4167

Láska a jiné úkoly / Kamoši, frajeri 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Moment of Truth, 2020

Kniha Okamžik pravdy

kimChristopher

(+ SPOILER) Další knížka od Kasie West byla fajn, ale není to moje topovka.

Myšlenka "falešného Heatha Halla" byla pěkná, postavit se svému stachu. Přesto mě nebavila část knížky, kdy Amelia s Hadley pátraly po tom, kdo je ten člověk, který se za něho vydává. Pořád se omíjelo to samé. Robert, Jackson, DJ. Ex, vtipálek, kamarád. Nebo někdo jiný?
Po zjištění všechno do sebe zapadalo, ale stejně jsem nebyla nijak extra překvapená.

Taky se mi zdálo, že Hadley byla opravdu moc upjatá na plavání. Je dobré mít nějaké ambice, ale myslím, že ona tím byla úplně posedlá. Navíc, jak jsem se pak dozvěděla, to dělala hlavně, aby udělala dobrý dojem. Taky nenechala své ramena odpočinout. Pořád měla v hlavě jenom trénovat, makat, mít lepší čas.

Každopádně to byla hezká oddechovka, kterou jsem lehce přečetla během dvou dní, ale nechystám se ji znovu číst.

Lilinka.Ká

Jedna z mých top autorek. A tahle kniha se jí opravdu moc povedla, těším se na další!

Petkona

Čistě romantické knihy moc často nečtu, ale díky poměrně známému jménu autorky mi to nedalo a musela jsem si nějakou přečíst. A určitě jsem udělala dobře, jelikož mě knížka hned od první stránky vtáhla a to jsem nečekala. Plavecké prostředí bylo hodně povedené a hlavní hrdinka byla skvělá, dokázala jsem se do ní vcítit a fandila jsem jí. Ani se tam nevyskytovaly takové ty klasické klišé, občas nějaké ano, ale myslím, že to bylo ve snesitelném množství a k romantickým knihám to prostě patří. Knihu jsem měla přečtenou ani ne za den, četlo se to strašně rychle a na léto je to skvělá oddechovka. Určitě se chystám na další autorčiny knihy a jsem ráda, že tahle kniha trošku zmírnila moji nechuť k přeslazeným romantickým knihám.

Erika017

Skvělá kniha, jedna z nejlepších od Kasie West. I přesto, že jsem si ze začátku myslela, že je hlavní zápletka naprosto naivní, očividná a celý děj naprosto předvídatelný, kniha mě nakonec velmi mile překvapila. Konečné rozuzlení jsem nečekala a líbilo se mi. Rozhodně doporučuji:)

knihomolkaMist

Já prostě tu Kasie miluju! Tato knížka byla dokonalá. Fakt mě dostala, jako už dlouho žádná! Po Lásce a jiných úkolech se s přehledem staví na druhé místo mých nejoblíbenějších knih Westové.
Velice povedené dílo, které vás chytne a nepustí. Vřele doporučuji :)

Marthas

Ano, mám ráda knihy této autorky, přesto si ale myslím, že finální verze této knihy nedosahuje na její nejlepší kousky a že možná měla navždy zůstat v tom šupleti, kde dle doslovu byla 6 let. Pro mne tam prostě není to, co tam obvykle je. Pravda ale je taky to, že se mi zdá, že tato série knih ( četla jsem pouze druhý a třetí díl, protože první v knihovně nemají a do tohoto opravdu nehodlám investovat ) celkově bojuje s průměrem slabšími zbraněmi. Takže promiň, Kasie, ale tuhle sérii bych moc nedoporučovala. A nebo pouze, pokud si od ní moc neslibujete.

Lokina

Knížky od Kasie West jsou pro mě guilty pleasure. A tato není výjimkou. Příběh je sice jednoduchý a předvídatelný, na druhou stranu je to oddychové, milé a velmi příjemné čtení.
V knize se nenajde moc výraznější akce, bavilo mě ale hledání identity Heatha Halla a spolu s tím spojené události, kde se objevoval. Konec byl fajn a těším se na další knihu :-)

Gabetka

Autorku mám ráda, umí skvěle popsat své hlavní hrdinky, které jsou sympatické, plně chápete jejich trable a na konci knihy je jen neradi opouštíte. Tentokrát mě zaujalo i hledání identity kluka v masce Heatha Halla, které mělo zajímavé rozuzlení. A že víte, jak to dopadne a do koho se hrdinka zamiluje? No a, to k tomuto žánru přece patří.