Okamžik pravdy

Skrývá se pod maskou kluk jejího srdce? Hadley Moorová v šestnácti letech přesně ví, co je zač - plavkyně, která díky tomuto sportu získá stipendium na univerzitu. A tomuhle cíli obětuje vše. Takže když jeden z jejích tréninků naruší záhadný kluk v kostýmu akčního hrdiny Heatha Halla, nepřijde jí to zábavné. Místo toho se rozhodne, že zjistí, kdo to byl, aby dalším vyrušením předešla. Překvapí ji, kolik potenciálních kandidátů se za maskou Heatha Halla může skrývat - včetně jejího bývalého nebo kluka, do kterého je zakoukaná její nejlepší kamarádka. Podaří se jí tuhle záhadu rozklíčovat? Zvlášť když má plnou hlavu někoho, po kom by rozhodně toužit neměla?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478176/big_okamzik-pravdy-91x-478176.png 4.752

Láska a jiné úkoly / Kamoši, frajeri 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Moment of Truth, 2020

Kniha Okamžik pravdy

lily_maleckova
26. listopadu

Další Kasie!️ Je to jedna z mých oblíbených autorek, takže si ráda přečtu vše, co napíše. Tato její kniha byla mile počtení, měla zajímavý námět, bohužel však musím říct, že to je jedna z těch slabších knih od autorky. Každá kniha ale nemůže být nejlepší, takže se nic neděje a moc se těším na další knihu od autorky:)

Ketfl
25. listopadu

Tak tohle byl opravdu velice pěkný příběh. Čtení jsem si užila, ač je to pro mladší čtenářky, mě se styl psaní Kasie West opravdu líbí a určitě nejsem jediná, kdo si myslí, že tyto knihy potěší i starší čtenářky. Příjemně se to čte, většinou se řeší i nějaké téma - ať už v rodině, škole, nebo trable s láskou, takže příběh má hlavu, patu a i nějaký smysl. Myslím si, že tohle se opravdu povedlo. Moc ráda si od Kasie přečtu nějaký další příběh.

petusska01
25. listopadu

Prijemné milé čítanie pre mladšie ročníky, ale to mi vôbec nevadí. Kasie mám rada práve pre tú jednoduchosť, aj keď vždy sa dotkne aj vážnejších tém a príbehy nesú aj pekné posolstvá... Moorová mi teda zo začiatku prišla pekne odťažitá od sveta mimo plávania. Jej kamarátka Amelia s nou veru mala svätú trpezlivosť. A potom sa mi veľmi páčilo ako sa pomaly otvára a ako jej je v tom "ten chlapec" nápomocný. Nikto nie je dokonalý a to je tiež fajn motto.

laura
24. listopadu

To, že nevidíš svoji budoucnost, neznamená, že neexistuje. Nemusíš vidět všechno jasně nebo vědět přesně, kam míříš, abys mohl jít dopředu. Prostě jdeš dál. A když tě budoucnost obklopí, tak víš, kde jsi, kam tě tvoje kroky dovedly...

Krásné. Příběh, který máte přečtený za pár hodin, ale ještě dlouho vám po něm zůstane hřejivý pocit v srdci a úsměv na rtech. Milé, vtipné, čtivé, co víc si přát? Snad jen aby takových příběhů bylo víc...

Ačkoli už dávno nejsem cílová skupina, tohle bylo fajn a Hadley jsem fandila. Smála jsem se, brečela, byla jsem nedočkavá (a zvědavá) a taky překvapená. Vlastně jsem měla pocit, že tam jsem s ní. A že s ní všechno prožívám. A ten pocit se mi vážně moc líbil.

Lučina7
22. listopadu

Krásná oddechová Westovka k deštivému dni, kterou přečtete jedním dechem.

MarKy95
20. listopadu

Milé čtení na večer.

Petra-1
19. listopadu

Ač autorku miluji, tahle kniha mi přišla jako jedna z jejích slabších. Postavy byly sympatické, ale za mě chyběla jiskra a trochu více té romantiky.

LilianaFalcon
18. listopadu

PS: Líbíš se mi a Kluk od vedle? Zatím nepřekonáni, ale Okamžik pravdy je rozhodně číslo 3.
Hodně se mi líbilo, že i když jsem si od začátku říkala, že je to všechno jasné... no, světe div se, nebylo! Jedním zvratem mě autorka vážně mile překvapila.
A i když bych normálně ocenila, že se autorka vyhlášení závěrečnému dramatu, tak tady vyloženě chybělo! Rozhodně bych ocenila, kdyby si to mezi sebou všichni víc vyříkali.