Terka18 Terka18 komentáře u knih

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Jak jen to popsat. Jedním slovem nářez. A nejhorší je, že se to děje i v našem světě a ne jen v tom knižním. Brutální vraždy a pohnutky pachatele byly děsivé a až jsem měla i husí kůži. Na konci jsem pomalu nedýchala jak jsem čekala a vlastně pak zírala, kdo za tím je. Kurátora jsem ke konci odhalila. Ale toho hlavního padoucha tedy ani omylem. Bravurní thriller za mě. Zatím nejlepší ze série

23.03.2024 5 z 5

Smrtící kolotoč Smrtící kolotoč Alex Smith (p)

Super příběh, který se četl sám. Napětí gradovalo a tušila jsem asi 50 stránek před koncem jak to je. Přece jen když jste vážně pozorní čtenáři tak kniha napoví. Kett byl super a jeho nebojácnost a myšlenkové pochody jsou super. Potíž je v tom, že žijeme v takové době ve které by se tento příběh mohl stát bohužel pravdivý.

12.02.2024 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Příjemný příběh, který má pár zvratů, ale nijak komlikovaných a hroznech. Knížka se hezky četla a příběh pohladí po duši. Caleb byl skvělý chlap a alespoň jednou bych chtěla taky zažít to mravence i po těle a chtíč pouze z přítomnosti toho pravého tak jako Morgan

07.01.2024 5 z 5

Přání Přání Nicholas Sparks

Nečekejte nic “jednoduchého nebo že vám kniha dá něco přímo. Příběh vám dá moc, ale je to skryté v hloubce příběhu. Je to typicky Sparks se vším všudy. Příběh mě nakonec tak chytil, že jsem brečela, až jsem neviděla na písmenka na stránce. Příběh měl všechno. Lásku, obětování a především hloubku, kterou nemusí pochopit každý a ne každého se dotkne, ale mě se dotkla.

22.12.2023 5 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Mně se příběh moc líbil. Ani nějak nevadilo, že jsem nečetla předchozí díly. Všechno potřebné bylo vysvětleno. Sydney jsem fandila a doufala, že Tristan změkne ve svých citech. Krásné romantické scény.

23.10.2023 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Výborný thriller a řekla bych i detektivka v jednom. Prostě vás to pohltí a nepustí. Je to napsané tak poutavě, že když jsem měla čas tak jsem ji za den zhltla skoro celou. A musím uznat, že pachatele jsem neodhalila. Typovala jsem špatně a na konci to bylo docela překvapení. Jsem zvědavá na další díl.

17.07.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Další napínavý a skvělý příběh ze série. Kniha se čte sama. Kdybych měla čas tak za den až dva ji mám slupnutou a užívala jsem si každou stránku.

28.06.2023 4 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Dokonalý romantický příběh ze sportovního prostředí. Smála jsem se hned kolem 50 strany a vlastně se do knihy hned zamilovala. Hlavní postavy byly super a příběh je tak krásně a lehce napsaný, že se čte úplně sám.

12.04.2023 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Příjemný oddechový příběh, který se mi líbil. Četl se sám, řekla bych, Cam byl úžasný a Joellen občas praštěná, ale takovým zábavným způsobem. Bavila jsem se. Možná trošičku slabší než první díl, ale ne o moc. Prostě krásný nenáročný příběh.

07.08.2022 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Zajímavá, povedená česká detektivka. Za mě se příběh povedl. Rychle plynul, dobré dialogy. Jen mi občas hlavní hrdinka Laura zrovna neseděla, jak řešila věci.

29.06.2022 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Úplná topovka to pro mě bohužel není. Na autorčinu prvotinu to nemá. Zajímavý příběh plný zvratů a nečekaný konec pro mě. Ale nějak mi tak chybělo to wow,to mrazení v zádech a pocit že knihu nemohu odložit. Čekala jsem trochu víc.

21.05.2022 3 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tohle byla síla a to doslova a dopísmene. Hlavní postava, detektiv Porter byl super a jeho kolegové taky. Příběh mě chytil od první strany a četl se moc dobře. Jen v polovině jsem musela přestat číst části z deníku,protože se mi dělalo vážně zle.m a nedávala jsem to. Možná mi něco uniklo, ale z celého příběhu mi to asi nic nevzalo a vím vše.

17.04.2022 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Zase úžasný příběh, trošku více komplikací a z jiného prostředí než u jiných příběhů z této série, ale i tak skvělé. Příběh se čte sám, protože je tak dobře napsaný, že ani nevíte, že už máte polovinu za sebou. A momenty s Aidenem... To se nejde nesmát. Suprové.

29.12.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Moc hezký příběh, bohužel nemůžu dát plný počet hvězd, něco mi v příběhu chybělo. Hlavní hrdinka mi nesedla tak jak bych si přála. Zařadila bych to do odpočinkových romantických příběhů na zimní večery.

14.11.2021 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Příjemný romantický příběh. Moc se mi líbil. Děj krásně plynul, žádné zádrhely a zbytečné věci. Konečně taky kniha, ve které nebyl hlavní hrdina boháč, ale normální kluk, který se zamiluje.

09.11.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Na knihu jsem se těšila a to byl asi kámen úrazu. Nevím proč je kolem ní tak velké hodnocení. Pro mě jsou ohledně tohoto tématu rozhodně lepší a povedenější knížky. Ale co čtenář to názor.

13.06.2021 1 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Příběh mi přišel až moc natažený. Autorka se snažila psát poutavě, ale u této knihy se ji to nepovedlo, alespoň u mě. Neudržela jsem u knihy takovou pozornost. Tušila jsem už brzy kdo je vrah a jak kniha skončí. Jednu chvíli jsem si říkala, že to autorka až moc natahuje a že to ani nedočtu, ale nakonec jsem dočetla a moje podezření, kdo je vrah, se mi potvrdilo. Jsem z knihy trochu zklamaná, čekala jsem víc.

25.07.2020 2 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Krásná kniha, která chytí za srdce a přiměje vás zamyslet se jak se někteří lidé chovají ke zvířatům. Ještě že je tolik dobrých lidí, kteří chtějí pejskům pomáhat a uzdravovat je. Kniha se mi hodně moc líbila, jen mě občas napadlo, že bych těm zlým lidem, kteří psům ubližovali, přála to samé co oni dělali

08.11.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Další super knížka, vždyť to ani jinak nejde, teda pro mě. Všechny byly naprosto úžasné a tento díl není vyjímkou. Četla se sama. Jsem zvědavá jak autor vyřeší vztah Eriky a Petersona v dalším díle. Nemůžu jinak než 5 hvězd!

30.03.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Kniha je trošku jiná než předchozí, již od brzkého začátku máme možnost číst z obou stran, jak ze strany policie, tak ze strany zločinců. Příběh se povedl, knížku jsem měla přečtenou velice rychle a těším se na další.

09.02.2019 5 z 5