Terka18 Terka18 komentáře u knih

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Mně se příběh moc líbil. Ani nějak nevadilo, že jsem nečetla předchozí díly. Všechno potřebné bylo vysvětleno. Sydney jsem fandila a doufala, že Tristan změkne ve svých citech. Krásné romantické scény.

23.10.2023 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Výborný thriller a řekla bych i detektivka v jednom. Prostě vás to pohltí a nepustí. Je to napsané tak poutavě, že když jsem měla čas tak jsem ji za den zhltla skoro celou. A musím uznat, že pachatele jsem neodhalila. Typovala jsem špatně a na konci to bylo docela překvapení. Jsem zvědavá na další díl.

17.07.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Další napínavý a skvělý příběh ze série. Kniha se čte sama. Kdybych měla čas tak za den až dva ji mám slupnutou a užívala jsem si každou stránku.

28.06.2023 4 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Dokonalý romantický příběh ze sportovního prostředí. Smála jsem se hned kolem 50 strany a vlastně se do knihy hned zamilovala. Hlavní postavy byly super a příběh je tak krásně a lehce napsaný, že se čte úplně sám.

12.04.2023 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Příjemný oddechový příběh, který se mi líbil. Četl se sám, řekla bych, Cam byl úžasný a Joellen občas praštěná, ale takovým zábavným způsobem. Bavila jsem se. Možná trošičku slabší než první díl, ale ne o moc. Prostě krásný nenáročný příběh.

07.08.2022 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Zajímavá, povedená česká detektivka. Za mě se příběh povedl. Rychle plynul, dobré dialogy. Jen mi občas hlavní hrdinka Laura zrovna neseděla, jak řešila věci.

29.06.2022 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Úplná topovka to pro mě bohužel není. Na autorčinu prvotinu to nemá. Zajímavý příběh plný zvratů a nečekaný konec pro mě. Ale nějak mi tak chybělo to wow,to mrazení v zádech a pocit že knihu nemohu odložit. Čekala jsem trochu víc.

21.05.2022 3 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tohle byla síla a to doslova a dopísmene. Hlavní postava, detektiv Porter byl super a jeho kolegové taky. Příběh mě chytil od první strany a četl se moc dobře. Jen v polovině jsem musela přestat číst části z deníku,protože se mi dělalo vážně zle.m a nedávala jsem to. Možná mi něco uniklo, ale z celého příběhu mi to asi nic nevzalo a vím vše.

17.04.2022 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Zase úžasný příběh, trošku více komplikací a z jiného prostředí než u jiných příběhů z této série, ale i tak skvělé. Příběh se čte sám, protože je tak dobře napsaný, že ani nevíte, že už máte polovinu za sebou. A momenty s Aidenem... To se nejde nesmát. Suprové.

29.12.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Moc hezký příběh, bohužel nemůžu dát plný počet hvězd, něco mi v příběhu chybělo. Hlavní hrdinka mi nesedla tak jak bych si přála. Zařadila bych to do odpočinkových romantických příběhů na zimní večery.

14.11.2021 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Příjemný romantický příběh. Moc se mi líbil. Děj krásně plynul, žádné zádrhely a zbytečné věci. Konečně taky kniha, ve které nebyl hlavní hrdina boháč, ale normální kluk, který se zamiluje.

09.11.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Na knihu jsem se těšila a to byl asi kámen úrazu. Nevím proč je kolem ní tak velké hodnocení. Pro mě jsou ohledně tohoto tématu rozhodně lepší a povedenější knížky. Ale co čtenář to názor.

13.06.2021 1 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Příběh mi přišel až moc natažený. Autorka se snažila psát poutavě, ale u této knihy se ji to nepovedlo, alespoň u mě. Neudržela jsem u knihy takovou pozornost. Tušila jsem už brzy kdo je vrah a jak kniha skončí. Jednu chvíli jsem si říkala, že to autorka až moc natahuje a že to ani nedočtu, ale nakonec jsem dočetla a moje podezření, kdo je vrah, se mi potvrdilo. Jsem z knihy trochu zklamaná, čekala jsem víc.

25.07.2020 2 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Krásná kniha, která chytí za srdce a přiměje vás zamyslet se jak se někteří lidé chovají ke zvířatům. Ještě že je tolik dobrých lidí, kteří chtějí pejskům pomáhat a uzdravovat je. Kniha se mi hodně moc líbila, jen mě občas napadlo, že bych těm zlým lidem, kteří psům ubližovali, přála to samé co oni dělali

08.11.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Další super knížka, vždyť to ani jinak nejde, teda pro mě. Všechny byly naprosto úžasné a tento díl není vyjímkou. Četla se sama. Jsem zvědavá jak autor vyřeší vztah Eriky a Petersona v dalším díle. Nemůžu jinak než 5 hvězd!

30.03.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Kniha je trošku jiná než předchozí, již od brzkého začátku máme možnost číst z obou stran, jak ze strany policie, tak ze strany zločinců. Příběh se povedl, knížku jsem měla přečtenou velice rychle a těším se na další.

09.02.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Přečteno za víkend. Šlo to jako po másle. Rychlý sled události a žádné zbytečné protahování. Super nemám co vytknout.

27.01.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Krásný příběh,autorka mě opět nezklamala. Hodně silný příběh pro mě,až jsem měla chuť občas křičet, co se to děje a jak to Lily může snášet, vždyť to přece nejde. Knížku jsem přečetla za dva dny. Někdo může říct, že je to slaďák, ale zkuste se do toho podívat více do hloubky. Autorka do této knihy dala velký kus sebe a to ani nemusela. Otevřela se celému světu. Až přečtete tak to pochopíte.

22.11.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Skvěle napsané. Knížka mě bavila a ještě k tomu krátké kapitoly. Četla se sama.

30.08.2018 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Knížky od J.Lynn se čtou samy. Příběh plyne hezky. Žádné velké zvraty a opět krásný konec. Celá série je parádní A příběh Stefanie a Nicka je hezký, i když ze začátku to bylo trochu uspěchané, ale nevadí.

13.10.2016 5 z 5