Terka18 Terka18 komentáře u knih

Císař Nihon-džinu Císař Nihon-džinu John Flanagan

Knížka nebyla špatná, ale moc zdlouhavá. Klidně bych některé kapitoly zkrátila, připadalo mi, že to autor trošku moc natahuje. Pořádně jsem se začetla až tak od poloviny. První polovina mě zrovna nebavila, až potom se to rozjelo.

01.11.2017 3 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

Jak už samotný název napovídá, lze očekávat zajímavou zápletku. Co se s Haltem stane a jak se situace vyřeší. Tento díl byl velice povedený. Zápletka super a když se Halt dostane do potíží, tak jak jí zbývající postavy vyřeší, skvělý. Trošku jsem čekala co Horác provede, ale i tak mě to moc bavilo. Jen doufám, že zbývající díly budou pořád tak dobré.

08.10.2017 5 z 5

Králové Clonmelu Králové Clonmelu John Flanagan

Nové věci z oblasti osobního Haltova života. Jsem ráda, že zase byl Halt a Will spolu, když jsou zvlášť není to úplně ono. Chybí Haltovi pohledy a stálé otázky Willa nebo Horáce. Takže když byly v tomto dílu opět všichni tři pohromadě, tak tomu nic nechybělo. Díl na pokračování, takže jsem zvědavá, jak všechno dopadne.

24.09.2017 5 z 5

Obléhání Macindawu Obléhání Macindawu John Flanagan

Čekala jsem, že to bude skvěle navazovat na předchozí díl a taky že ano. Vše se rychle odvíjelo, mělo to rychlý spád a ani chvilku jsem se nenudila. Jo občas jsem měla zmatek v jednotlivých postavách, ale žádná hrůza. Ještě, že všechno dopadlo, tak jak to dopadlo.. Více prozrazovat nebudu, jen si to přečtěte sami a uvidíte.

10.09.2017 5 z 5

Čaroděj na severu Čaroděj na severu John Flanagan

Musím přiznat, že ze začátku, jsem myslela, že to bude docela dost nudný díl této série, ale opak je pravdou. Zajímavé vyprávění, od kterého čekáte dobrou zápletku, kterou taky dostanete. Díl na pokračování, takže jsem zvědavá, jak se to vše bude vyvíjet dál. Jen mi prostě chyběl Will a Halt a všichni ostatní pohromadě.

03.09.2017 5 z 5

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Výborný díl, od začátku do konce se něco dělo. Žádné zbytečné protahování. Akce, napětí, vše co je potřeba pro dobrou knihu.

26.08.2017 5 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Kdyby byly všechny díly takové, tak by to bylo dokonalé, ale to samozřejmě nejde. Super díl. Od začátku do konce se pořád něco děje, nejsou tam žádné prostoje. Rychle do čtení, vy co nevíte, jestli číst nebo ne.

13.08.2017 5 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Prozatím nejslabší díl. Pro mě moc zdlouhavé vyprávění, které by se dalo zkrátit a bylo by pro mě poutavější. Nic pořádného se nedělo. Žádné velké napětí ani nic moc překvapivého.

11.08.2017 3 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Nebylo to špatné, první díl byl o kapičku lepší. Napětí nechybělo, hezké vyprávění a samozřejmě otevřený konec který vás donutí číst dál.

11.08.2017 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

První díl za mnou a polovina dalšího přečtená taky. Zajímavý příběh, něco nového a neohraného. Ke konci mi až slza ukápla, když jsem měla o hlavní hrdiny strach, jak to dopadne. Parádní konec, to musím uznat.

30.07.2017 5 z 5

Ztráty a nálezy Ztráty a nálezy Jacqueline Sheehan

Na knížku jsem se moc těšila. Podle anotace, naprostá senzace. Bohužel mě kniha moc zklamala, čekala jsem daleko víc. Občas jsem četla a ani nevěděla o čem.

11.07.2017 1 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Povedený příběh, plný lásky, ale také se při něm zasmějete. Když si představíte určité situace, tak to ani jinak nejde. Řekla bych, že je to parádní, odpočinkové, letní čtení.

17.06.2017 5 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

První dva díly, pro mě, byly lepší. Hezké zakončení série, vše se vyřešilo. I když bych Rushe někdy nejraději uškrtila, za to jak se choval, tak je to stejně úžasná postava.

03.06.2017 5 z 5

Vykupující láska Vykupující láska Francine Rivers

Nádherná kniha,plná romantiky a boží vůle. Řekla bych , že se bude líbit i lidem, kteří nejsou věřící. Já jsem věřící člověk a kniha mi dala opravdu hodně. Krásný konec, není co vytknout.

28.05.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Příliš velká reklama. Kniha zase takový trhák není, ze začátku ano, měla jsem přes půl knihy za jedno odpoledne přečtené, ale poté už takový dějový posun nebyl. Překvapivý a otevřený konec, ale kdyby se autorka tolikrát nevracela k jedné věci a rychleji se posunovala, kniha by byla lepší. Pro mě to není úplný bestseller.

07.05.2017 3 z 5

Nespoutaní Nespoutaní Sophie Jordan

Kniha se mi zdála horší, než první díl, moc zdlouhavé a přirovnala bych to v některých částech ke knize Hostitel. Určité dějové linie byly hodně podobné. Celkově bych knihu ohodnotila, jako nenáročnou oddechovku.

30.04.2017 3 z 5

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Velmi dobrý nápad, která autorka měla. Zajímavý příběh, Seana jsem si hned oblíbila. Trocha toho napětí a ochrany ostatních.

22.04.2017 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Krásná knížka. Dojemný příběh a naprosto strhující. Chtěla jsem číst pořád dál a dál, abych věděla jak to dopadne. Při pár momentech jsem brečela, jindy se zase smála. Autor měl úžasný nápad, že tuto knihu napsal.

14.04.2017 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Parádní příběh, plný napětí a očekávání, kdo je tedy pachatel. Samozřejmě spíše pro teen čtenáře, pokud po této knize sáhne někdo, kdo miluje detektivky atd. tak bude nejspíš zklamaný. Ale za mě naprostá paráda. Když si myslíte, že už tušíte, tak vás kniha zavede na jiné stopy. Láska tomu nechybí, konec skvělý.

02.04.2017 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

V knize mi chybělo to kouzlo které autorka dokáže ve svých knihách vykouzlit. Rozhodně zajímavé, nové a neobvyklé téma. Ale něco mi v příběhu chybělo. Nakonec bych řekla, že to byla příjemná oddychovka.

26.03.2017 3 z 5