Císař Nihon-džinu

Horác by se coby vyslanec v cizí zemi neměl vměšovat do vnitřních záležitostí – ale nedokáže nečinně přihlížet, jak se křivopřísežný šlechtic pokouší uchvátit trůn. Horác odjel s vojenským poselstvím ke dvoru císaře Nihon-džinu. Od té doby už uplynuly celé měsíce, a on se dosud nevrátil. Pak Evanlyn dostane zprávu, že v Nihon-džinu vypuklo povstání sendžiů proti právoplatnému císaři a Horác se rozhodl zůstat a postavit se na stranu svrženého panovníka. Evanlyn si dělá o Horáce starosti a ve společnosti Willa, Alyss a Halta se mu vydá do Nihon-džinu na pomoc. Zatímco Horác a Will se pokoušejí vytvořit z nihondžinských lesních dělníků vojenskou sílu, která by dokázala čelit dokonale vycvičeným sendžiům, Evanlyn a Alyss musejí překonat dlouho trvající vzájemné soupeření a hledat pomoc u tajemných horalů na severu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/75_/75637/cisar-nihon-dzinu-ieu-75637.jpg 4.6676

Hraničářův učeň / Hraničiarov učeň (10.)

The Emperor of Nihon-Ja (2010)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont (ČR)

Kniha Císař Nihon-džinu

Dada_cte

Kniha je opravdu vydařená. Je to zase něco jiného, než ostatní knihy, ale rozhodně ne o něco horší. Moc se mi líbila, všem doporučuji ❤️

Devil-Ivet

Po dlouhé době jsem se vrátila k Willovi a jeho dobrodružství. Jeho nový příběh mě opravdu pobavil, a přestože jsem na fůru věcí pozapomněla, autor lehce přiblížil některé situace, postavy a činy. Díky tomu jsem se rychleji začetla. Bylo to svižné, vtipné a napínavé.

Čtenář1234

To je prostě srdcovka . Při téhle knize , jsem zažíval neskutečné emoce . Co jsem tak slyšel je , že další díly by už tak dobré neměli být , uvidíme . Každopádně tenhle díl velká špica a zasloužených 5 hvězd .

LilianaFalcon

Tak tohle bylo parádní! Sice jsem občas měla pocit, že se autorovi nechtěla knížka rozdělovat na dva díly, a tak tam některé věci hrdinům hodně zjednodušil, ale bylo to výborné a vtipné.

Daniel2009
15.12.2018

Z deseti dílů, které jsem zatím přečetl, je tento nejlepší.

dadako
23.08.2018

Jelikož mě předchozí díl vůbec nenadchl, tak tento byl příjemnou změnou a návratem ke standardu dřívějších dílů.

vodopad152
02.08.2018

Kniha byla zase úžasná, tak jako skoro všechny od Johna Flanagana. Moc se mi líbila osobnost císaře byl takový jak se patří a k tomu moc moudrý. Úžasné.

sola_lupa
02.07.2018

Hraničářův učeň nikdy nezklame. Pořádná zápletka, boj a inovace bojové strategie ve stylu - jsme úplně v háji, ale dobrý nápad nás zachrání.