Synysterka Synysterka komentáře u knih

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Perfektní kniha, okamžitě jsem si oblíbila hlavní postavy, příběh chytil, zaujal a nešlo se odtrhnout.

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Kniha, kterou čtete a nemůžete přestat a pak o ní ještě dlouho přemýšlíte.

18.09.2018 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Sova předčila mé očekávání, opět napínavý příběh, který nejde odložit, dokud se nedočte.

18.02.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha se četla úplně sama a to během jednoho odpoledne. Od první stránky, až do konce, zajímavé a napínavé.

02.01.2019

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Ooravdu nádherná kniha, u které jsem si několikrát poplakala.
Krásně popsány příběh jedné rodiny, který se dostane hkuboko pod kůži, kniha nejde odložit a po přečtení jsem nemohla začít číst nic dalšího, musela jsem to vstřebat. Po Haně další várka emocí a teď už se těším na Hotýlek

20.12.2018

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Výborná kniha, první co jsem od autorky četla a ihned jsem si ji oblíbila. Postava W. Trenta se mi vryla pod kůži, ihned jsem si ho zamilovala. Příběh super, nemám co vytknout.

Svědkyně Svědkyně Sandra Brown

První kniha, kterou jsem od Sandry četla, měla jsem ji půjčenou a když jsem si ji půjčila poněkolikáté, tak mi byla darována :-)
Svědkyně mě tenkrát úplně dostala, četla jsem jedním dechem, byla jsem úplně napnutá a hltala každou stránku. Četla jsem ji mnohokrát a určitě ne naposledy.

Memento Memento Radek John

Memento a My děti ze stanice Zoo, odstrašující příklady, možnost nahlédnout, co drogy udělají s člověk...jak jsem psala u My děti ze stanice Zoo, tak i Memento bych dala jako povinnou četbu.

Nepříjemně blízko Nepříjemně blízko Linwood Barclay

Barclay opět nezklamal.

Milenka mého muže Milenka mého muže Lucy Dawson

Taková fajn oddychová kniha, čte se úplně sama. Byla jsem zvědavá, co dalšího Mia vyvede, jak se popere s celou situací. Zároveň jsem nevěřila tomu, co ji Pete navykládal. Konec takový hysterický a otevřený, člověk si sám domyslí, jak to asi dopadlo. Každopádně bych určitě s Petem další budoucnost neplánovala.

26.02.2019

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Četla jsem jako mladá holka několikrát a ráda se k ní vrátím.

18.03.2018

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Silný příběh, podle skutečné události, zařadila bych jako povinnou četbu do škol.

Gejša Gejša Arthur Golden

Nádherná kniha......a film je sice pěkný, ale knize nesahá ani po kotníky.
Tohle je jedna z těch knih, které zůstanou v hlavě i po x letech a člověk se k nim rád vrátí.

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Opět kniha s atmosférou hustou tak, že by se dala krájet.

Potřeba zabíjet Potřeba zabíjet John Lutz

Moje první seznámení s Lutzem a byla jsem nadšená. Frank Quin se mi dostal pod kůži, můj oblíbený detektiv.

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Ani nevím, kolikrát jsem ji četla a kolikrát ji ještě budu číst, toto je kniha, která se nikdy neomrzí.

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Výborná kniha, četla jsem před lety a řadím ji k těm, ke kterým se ráda vrátím.

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Opět výborné, napínavé a pro mě nervy drásající, řekla bych, že lepší jak první díl.

18.02.2018

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Musela jsem se prokousat začátkem, ale to co přišlo pak.....výborné, výborné, výborné.

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Ani nevím, jak přesně knihu popsat, protože mě opravdu uchvátila od prvních stránek. Nádherný příběh, od kterého se nejde odtrhnout. Napínavé, drsné a poutavé čtení.

30.12.2018