Dům ozvěn

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Veliký starodávný dům na anglickém venkově získala Joss Grantová dědictvím po matce, kterou nikdy nepoznala. Když se pak s manželem a malým synkem do bývalého rodinného sídla přistěhují, začnou se dít záhadné věci. Vylekaná Joss postupně odhaluje dávná tajemství historie rodu, na němž ulpělo prokletí, a snaží se ochránit svou rozrůstající se rodinu i přátele. Reálný svět, zalidněný sympatickými postavami, je v příběhu konfrontován s temnou středověkou minulostí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/616/dum-ozven-omZ-616.jpg 4.3573
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Brána
Orig. název

House of echoes, 1998

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (144)

Kniha Dům ozvěn

Přidat komentář
petra4080
12. ledna

Za me je tato kniha jedna z nejslabsich knih teto autorky. Dej se prilis tahne, postavy jsou nesympaticke. Do cteni jsem se temer nutila a konec? Zadny wau efekt se nekonal.

AlenaO
02. ledna

Mě osobně kniha nenadchla. Čekala jsem od ní mnohem víc. První polovina knížky je pro mě o ničem a druhá polovina už bylo napětí. Kdybych dokázala odložit rozečtenou knihu tak jsem ji nedočetla. Takle jsem odpočítávala každou stránku a těšila se až bude konec.


vikaa
16.12.2020

Po delší době jsem si znovu přečetla knihu od Barbary Erskinové. Nevím, jestli jsem ji už někdy dávno nečetla, mám totiž pocit, že pokud člověk od autorky přečte 6 a více knih, tak mu jejich děj jednoduše splývá. Zápletky a střídání časových rovin jsou si velmi podobné. Nicméně kniha mě pobavila a odreagovala a tím splnila svůj účel. Taková dobrá jednohubka na pár večerů...

Kontryhelka
08.12.2020

Za mně taková průměrná kniha. Přečetla jsem jí na etapy, což u mne není zvykem. Ale nechtěla jsem jí odložit nedočtenou. Byla jsem docela zklamaná, čekala jsem více.

veronika4001
20.10.2020

Tato kniha byla v pořadí třetí od Barbary Erskine, kterou jsem četla. Autorka ovládá historická fakta, která prevtěluje do příběhu a spolu s duchařskými prvky vytváří originalitu rozpolcenou do historické duchařiny, která vyznívá jako skutečnost. Její příběhy však nejsou napsány podle skutečných událostí. Nicméně vyznívají tak. Možná, že ozvěny domu byly hrátky fantazie hlavní hrdinky, protože byla umělkyně, která nemusela hledat inspiraci. Ale ne, nakonec duch skutečně existoval a já vám tímto představuji knihu jedné z význačných spisovatelek dnešní doby, u níž jsem ani jedinkrát nezalitovala, že jsem ji četla.

tessa.mik
10.10.2020

Na začátku jsem se na knihu těšila. Měla mít všechno co miluju - tajemno, historii a romantiku v jednou. Bohužel, od nějaké 50 stránky jsem se musela do čtení nutit, od poloviny knihy jsem se začala modlit aby tam minimálně dvě postavy umřely (Luke a Lyn). A nakonec jsem to dočetla jenom proto, že jsem prostě ženská zvědavá a chtěla jsem vědět jak to celé dopadne. Posledních 80 stran jako dobrý, ale ten zbytek byla nudná omáčka s tak nesympaticky vypsanými postavami, zdlouhavými a hluchými místy, že mě to přesvědčilo o tom, že k téhle aurorce už se nevrátím...

lábuska1
03.10.2020

Po přečtení Žila jsem před staletími jsem sáhla po další knize spisovatelky a už jsem nebyla tak nadšená.Sice je to poutavý příběh plný duchařiny,ale byl o fous slabší.A plný,což mi hooodně vadilo,dramatických chyb-proto o dvě ☆ méně.

sandra8786
21.09.2020

Těšila jsem se na napínavý příběh, navnadilo me i vysoké hodnocení. Souhlasím ale s komentáři níže. Spis mi to přišlo místy hloupé, nelogické, nenavazující. Některé události byly rozpitvavany na x stranách a najednou skok o dny, týdny, kdy se nic nedělo? Působilo to na mě jako špatně sestříhaný film. Jedno mi ale kniha dala. Na paranormalni jevy, přítomnost duchu, halucinace a pokud potřebujete někoho odbyt pomáhá čaj. To si musím pamatovat :)

1 ...